Pieter Stoffel de Ronde oil 16 Rüm Piet de Ronde OVERLEDEN s Piet Janis Minderhoud W.G. Bootlaan 5 4328 LR Burgh-Haamstede Janis-Jan Minderhoud Janis Minderhoud Janis Minderhoud Janis Minderhoud Riet en Joos de Visser. In de futbn Dan God& ftand ktöam zijn leden tot dMt. De man van mijn zorgzame goede vriendin is niet meer. Wij wensen Mien veel sterkte. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op maandag 27 februari 2023 om 11.00 uur in de Ontmoetingskerk, Dapperweg25 te Burgh-Haamstede. Voor de dienst is er van 10.00 tot 10.45 uur gelegenheid tot condoleren. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar verder te ontmoeten in de kerk. Omstreeks 12.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats Hoge Burgh te Burgh. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Als je wat mee wilt nemen, dan graag 1 onverpakte bloem Noordwelle: Frank en Janneke Manon en Piet-Jan, Stan en Naud Anouk Burgh-Haamstede: Els de Ronde-Verhuist Renesse: Marcel en Louise Roxanne en Robert Cindel Nando Goes: Conny en Joop van den Berge-de Ronde neven en nichten Ik vraag aan de HEER één ding, het enige wat ik verlang: wonen in het huis van de HEER alle dagen van mijn leven, om de liefde van de HEER te aanschouwen, hem te ontmoeten in zijn tempel Psalm Tl4 t Burgh-Haamstede, 20 februari 2023 Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en over-opa, mijn broer, zwager en onze oom. We kijken dankbaar terug op mooie jaren samen. Piet is thuis, te midden van hen die hem lief waren, vredig ingeslapen. Tholen, 5 december 1942 z 2-^ 14-12-1950 editijenootvan Tannte GlaA- van den Boeit 18-2-2022 VRIJDAG 24 FEBRUARI 2023 PM X X Lieve ome In liefde losgelaten mijn zeer geliefde man echtgenoot van Willemina Lievense Johnny Hans, Willemien en Annabel Gelieve alleen schriftelijk te condoleren. Willem van Schalk Westkapelle, 21-2-2023 Wij wensen tante Mien veel sterkte toe. N. Lievense Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene begraafplaats aan de Kerkeweg. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen op zaterdag 25 februari om 10:00 uur in de 'Moriakerk', Markt 67, Westkapelle. Wij danken de medewerkers van Cederhof voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Mauritsstraat 30,4421CK Kapelle Er is gelegenheid om afscheid van Rinus te nemen op maandag 27 februari van 16.00 tot 16.30 uur in stiltehuis Peter Butler, Kitskinderscheweg lte Kapelle. Verdrietig voelen we ons na jouw overlijden en blij om de mooie herinneringen aan jouw humor en liefde. We zullen je missen, de opa die je voor ons was. Onze liefde en aandacht gaan uit naar onze lieve Mienemien. Wij zijn enorm dankbaar voor alle mooie herinneringen, hij heeft voor altijd een plek in ons hart. Gerard en Kobie Rens en Corrie Ineke en Lex Neven en Nichten Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze zwager en oom Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze buurman R.J. Minderhoud en P. Minderhoud-de Witte t K.W. Huibregtse-Brasser-Minderhoud en hen die we in liefde gedenken Kinderen en (achter) kleinkinderen. Correspondentieadres: Vikingstraat 9,4361 CR Westkapelle Ga met God en Hij zal met je zijn, tot wij weer elkaar ontmoeten, in Zijn naam elkaar begroeten. Ga met God en Hij zal met je zijn. In dit geloof namen we afscheid van onze broer (en oom) A. Lievense J. Lievense-Hendrikse neven en nichten Jo Willeboordse - van der Welle en kinderen Adri en Mieke Louwerse Richard Na een jarenlange vriendschap moet ik met veel verdriet afscheid nemen van Jan Lievense en Koos Lievense-Minderhoud (in liefdevolle herinnering) Met verdriet in ons hart, maar dankbaar voor de lange tijd dat hij bij ons was, is rustig van ons heengegaan mijn lieve vader, zeer geliefde opa en overopa De dankdienst voor zijn leven, waarin voorgaat ds. L.C.P. Deventer, wordt gehouden op dinsdag 28 februari om 13.30 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 4 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. El ly Wielemaker- Lievense (in liefdevolle herinnering) Henk en Darina Iris, Timo, Zoe en Jciquin Valerie, Lodewijk en Vièn Yasmin en Niels Ineke Glas - in liefdevolle herinnering 12014 - Jeffry en Maaike Schrijver Myriam Huige Anouk en Stan Isa Vol ongeloof en heel verdrietig moeten wij te vroeg afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Kapelle 23-2-2023 Een bijzonder woord van dank voor de verpleegafdeling Cardiologie in Terneuzen, alle medewerkers van de huisartsenpraktijk Heijmans en aan het team van Thuiszorg Walcheren. Kattendijke 31-1-1925 10 april 1942 Westkapelle 21 februari 2023

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 44