Bia T fes Nieuwe Aldi gaat in november open De nieuwe sporthal van Kapelle zit boordevol kindervermaak ft f TT J f Rode hoofden en bezweette lijfjes. Het springparadijs in Kapel Ie was soms hard werken, maar vooral op en top genieten want er viel heel veel te doen. Volgende maand beginnen de werkzaamheden aan de Abdij straat. Aldi Vastgoed start dan met de bouw van de nieuwe Aldi, Ac tion en Fruitshop. Op een paar hon derd meter afstand van de huidige winkels aan het Jufferswegje zullen in acht maanden tijd twee panden worden gebouwd. Eentje voor de Aldi en een om Action en Fruitshop onderdak te bieden. De nieuwe Aldi zal iets groter sporthal van Kapelle stond de af gelopen twee dagen boordevol kindervermaak. Zo’n beetje alles wat opblaasbaar is was er wel te vinden. Een populair spel was zijn dan de huidige winkel. Die krijgt een winkelvloeroppervlak van 1040 vierkante meter, laat een woordvoerder van de supermarkt keten weten. De totale vloeropper vlakte bedraagt 1400 vierkante me ter, het verschil is voor ondersteu nende ruimtes zoals magazijnen, afbakplekken en personeelsruim tes. Ook de Action neemt iets in omvang toe. De Fruitshop is de enige van de drie die het met wat minder vloeroppervlak moet gaan doen. De inrichting van de Aldi gebeurt volgens het meest recente winkel- concept. Daarbij liggen direct bij binnenkomst versproducten zoals groente, fruit, vis en vlees. Voor de slingerbal waarbij je met een enorme bal aan een touw je vriendjes van hun voetstuk moet gooien. Succes gegarandeerd want probeer maar te blijven staan op bouw wordt gewerkt met regionale aannemers, installateurs en leve ranciers. Ook wordt er gestreefd naar een zo duurzaam mogelijke winkel, met duurzame bouwmate rialen. een wiebelig kussen als je zo’n enorme bal tegen je lijf krijgt. Het springparadijs was meer dan een paradijs om te springen. De kinderen konden er ook andere spelletjes doen, zoals torens bou wen van enorme blokken of puz zels maken. Dat zorgde ervoor dat er ook voor de kleintjes van drie turven hoog voldoende vermaak was. En de ouders? Die vermaak ten zich ook. Ze konden even bij kletsen of wat drinken en onder tussen een beetje opletten dat de peuters niet onder de voet werden gelopen. En natuurlijk moesten hier en daar wat tranen worden af geveegd als het wat al te wild werd. En hoewel het best wel een beetje kriebelde bij sommige vol wassenen, waagden de meesten zich toch maar niet aan een rondje stormbaan. Het springparadijs trok achthonderd bezoekers. In- en uitrit Aan de Abdijstraat, waar tot nu toe een perenboomgaard lag, komt een centrale in- en uitrit voor autover keer. Voor fietsers en voetgangers wordt een afzonderlijke toegang aangelegd. Parkeerplaatsen komen er uiteraard ook; er komt plek voor 127 auto’s tussen de twee gebou wen. iet op een rij, een potje voetballen op een opblaasbaar voet- balveld en natuurlijk ook ‘gewoon’ sprin gen op een kussen. De nieuwe j S BE DONDERDAG 23 FEBRUARI 2023 BIEZELINGE - Willem Adriaansens De nieuwe Aldi in Biezelinge gaat eind van dit jaar open. In november zullen zowel de Aldi als de nieuwbouw van Action en de Fruitshop aan de Abdijstraat in gebruik worden genomen. Zo gaat de nieuwe Aldi er uitzien in Biezelinge (rechts). In het pand links komen winkels van Action en de Fruitshop.roTOALDi Zie ook pzc.nl/play Melita Lanting Kapelle Het Crazy Springparadijs in Kapelle. fotos johan van der heuden enietenin

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 51