12 Leendert Comelis van Felius x Crina Elve - IWleulmeester Leen dl Jan Jelte Wagenaar Maria Catharina Qeertruida ^Huiszoon-Schets 'Rie JanWagenaar OVERLEDEN Rinie X Sonja de Kok Echtgenoot van Mien van Felius-Corbijn Adrie de Regt - Flipse De uitvaart vindt plaats in besloten kring. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van Rinus Dellebeke Lou Roelse We wensen de familie veel sterkte toe. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van onze hartelijke, dappere schoonzus Bestuur en leden van Muziekvereniging O.N.D.A. Nieuw- en Sint Joosland. Dank voor de liefdevolle en goede zorg door de medewerkers van Thuiszorg Team-Zuid en VPU afdeling Hof Mondriaan. Verdrietig zijn wij omdat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve en zorgzame man, onze vader, opa en opi. Wij konden de laatste dagen samen met hem doorbrengen, iedereen heeft goed afscheid kunnen nemen. Wat blijft zijn de herinneringen aan een lang en mooi leven. Joke en Wim Nicole en Sanne, Jip, Puck Edwin en Marlous, Anna, Iris Ellen en Krijn Sander en Zita Joost en Joris Correspondentieadres: Johan van Reigersbergstraat 85 4336 XC Middelburg Jannie en Kees* Addie en Jan Sophie en Han Eis en Theo* Renesse, 06 maart 1926 f Middelburg, 18 februari 2023 'wifd£> in herinnering WOENSDAG 22 FEBRUARI 2023 PM Weduwe van Cor Huiszoon sinds 1986 16 februari 2023 9 januari 1935 Vlissingen Anneke en lain Floor en Bianca weduwe van Rinus Elve 24 mei 1937 De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. echtgenoot van Forever in our hearts. Veliuweweg 6 4472 AK 's-Heer Hendrikskinderen Wat heb je gevochten. Wat heb je altijd een moed gehad. Nu moeten we je loslaten. Uit liefde, maar met een gebroken hart. Intens verdrietig en vol bewondering voor de manier waarop zij omging met de haar lichaam slopende ziekte, hebben we afscheid moeten nemen van onze moegestreden zus, schoonzus en tante We wensen Piet, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in deze verdrietige, moeilijke tijd Dag mijn lieve vrouw en levensmaatje, onze dappere mama, schoonmama en overgrootmama. Bedankt voor jouw liefde! Wat zullen we je missen! Rinus was jaren vaandeldrager van onze vereniging en nauw betrokken bij al onze activiteiten. Yerseke: Goes: Sint Laurens: Roosendaal: Naar de wens van Adrie nemen wij in besloten kring afscheid van haar. U kunt ons condoleren via www.uitvaartinzeeland.nl/condoleanceregister Piet de Regt Heleen en Rien-Willem t Yurben en Zamara Yarah en Stefan Annelies en Louis Carola en Reinier, Julian en Olivia Leonie en Arjen, Q Valerie en Thomas Peter en Jessica Robbert Ramona en Roger Marjan t en Thijs Naud Sep Saskia Jannie en Ad Els (in liefdevolle herinnering) Leo en Koos (in liefdevolle herinnering) Sjaak en Joke Ron en Gerda Piet en Addy nichten en neven Anita en Ger Hensen Willy en Christiaan Boeckhout Sien en Willem Minderhoud Lenie en Ruud Na een welbesteed leven is op 103 jarige leeftijd overleden onze buurman Correspondentieadres: Glacisstraat 107 4381 SB Vlissingen Met veel verdriet in ons hart nemen we afscheid van onze lieve mam en omaatje Diegenen die ik liefheb verlaat ik om diegenen die ik liefhad terug te vinden Wim Ingrid Ray Goes, 15 februari 2023 Correspondentieadres: Bloemenlaan 133 4382 SK Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 27 februari om 14.00 uur in afscheidslocatie Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, gevolgd door de begrafenis op Begraafplaats Middelburg, Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. U kunt afscheid nemen van Jan in het Uitvaartcentrum Adagio/Monuta Adrienne Klein, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op vrijdag 24 februari van 18.30 tot 19.15 uur. In plaats van bloemen liever een donatie voor Stichting Jarige Job, hiervoor zullen collectebussen aanwezig zijn. 18 februari 2023 Rusthofstraat 27,4337 KK Middelburg Omringd met liefde hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en opoe Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles watje dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten Met verslagenheid, maar met respect voor de strijd die hij heeft gestreden, nemen we afscheid van onze lieve broer, zwager en oom Ina en Sjaak Schonis-Wagenaar Erik en Nicole Wagenaar-Riemens (achter)neven en nichten Cocky en Piet Klein- en achterkleinkinderen Een goed mens, een levensgenieter, mijn maatje door dik en dun, onze lieve Jan heeft ons te vroeg verlaten Hij overleed in de leeftijd van 63 jaar. Vlissingen, 6 november 1935 19 februari 2023 Sonja Luna tt.Jintett Stephanie en Colin Finn Danny en Jennifer Godwin, Sarah, Richy Pa "t en Ma Wagenaar B-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 40