Paulette Wilhelmina Oranje 12 OVERLEDEN Ds, WJ. van de Griend Frans Nijsse bit BB ds W J van de Griend z "We zijn slechts sterrenstof..." In liefde losgelaten onze lieve, lieve Paulette is 75 jaar geworden Rinus Dellebeke Vlissingen Jan Oranje Den Haag Paul Huibregtse en Pamela Kitchen Waalwijk Patricia Huibregtse en Robbie Verstraate echtgenoot van Saar Paauwe Familie Paauwe Goes, 17 februari 2023 Corry Geus-de Koster Tot onze droefheid heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze geliefde zwager en oom Sterke de Heere Saar en de (klein)kinderen in dit zware verlies. lieve Correspondentieadres: Seisweg 131,4334 AG Middelburg De begrafenis van Paulette vindt naar haar wens plaats in besloten kring. Middelburg Stefanie Huibregtse en Jeroen de Knegt Vlissingen Koen de Knegt Middelburg Kyra Marijn de Knegt Ze genoot van de kleine dingen, de bloemen in haar tuin, de zon op een waterdruppel, een zeemeeuw boven het strand... De tegenwind heeft zij moedig verdragen. dochter van Paulus Willem Oranje en Antoinette Hermina Diebels t Goes, 16 februari 2023 Anita Ser^A/.eül' Amsterdam, 24 augustus 1947 -van de Dank aan alle zorgverleners, artsen en verpleegkundig personeel, en vooral aan neef Jan voor de jarenlange liefdevolle zorg aan Paulette. DINSDAG 21 FEBRUARI 2023 PM Mijn tijden zijn in Uw hand sinds 15 december 1995 weduwe van Lau Geus Wij'koesteren de fijne herinneringen aan haar. weduwnaar van Ina Dellebeke-de Meulmeester "Of we nu leven of sterven, we zijn van de Heer" T19 februari 2023 gelegenheid tot condoleren Tot onze droefheid is overleden onze zwager en oom Wemeldinge, 28 oktober 1939 Goes, 19 februari 2023 W.J. Verdonk neven en nichten 27-6-1937 -1 14 februari 2023 Marian en André Jeroen en Jesse René en Amber L. L. Visser - de Meulmeester J. Visser in herinnering J.M. de Meulmeester T. G.J. de Meulmeester - Dekker M. J. de Meulmeester M.S. de Meulmeester - Boonman Correspondentieadres: Oude Rijksweg 83 4339 BE Nieuw- en SintJoosland Dank aan alle medewerkers van Zorgstroom, Team Arnemuiden voor de fantastische zorg. Ook dank aan dr. Ponten en huisartsenpraktijk Nieuw Zuid voor de fijne begeleiding. en Ds. Willem van de Griend heeft veel betekend voor de kerkelijke gemeenten in Yerseke. Zowel in de periode toen hij predikant was in Krabbendijke als tijdens zijn predikantschap in Yerseke. We zijn hem dankbaar voor zijn inzet en zijn betrokkenheid bij onze gemeentes. Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen zijn vrouw Anja, hun kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe voor de komende tijd en we bidden dat ze zich gedragen mogen weten door Gods liefde en zorg. Vrije Evangelische Gemeente Yerseke Hervormde Gemeente Rehoboth Yerseke Gereformeerde Kerk Yerseke Met grote verslagenheid en verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde oud-predikant: Gedurende 13 jaar heeft hij onze gemeente mogen dienen als herder en leraar. Wij wensen Anja, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods onmisbare troost toe. Namens de Gereformeerde kerk Krabbendijke, A. Dommisse (preses) M. Willeboer (scriba) Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van Thuiszorg Allevo, SVRZ Ter Valcke en Beairixhof Wemeldinge voorde fijne en persoonlijke zorg aan Corry. Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Wemeldinge, de medewerkers van Allévo en het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis voor de goede zorg. Kwadendamme: Petra en Jacco Dennis en Lieke,]db, Sam Tom en Naomi'* Volgens de wens van Corry heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Petra Blomaard Vreelandstraat 7, 4434 AK Kwadendamme. Volkomen onverwacht is ons ontvallen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder Hansweert: Walter en Nathalie Jao Tony Gerda Peter f/oeMeirl oenootul d&e/tu^ztuun Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, delen wij u mee dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma ‘stok’ Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum. Patrijsweg 6, 4424 CN Wemeldinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 23 februari tussen 12.15 en 12.45 uur in de rouwkamer van dorpscentrum “De Wemel”, Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend is de afscheidsbijeenkomst in de “Oosterscheldezaal” van het dorpscentrum. Na de bijeenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de foyer van het dorpscentrum. Cora en Leen Stefan en Carolijn Marieke en Matthijs Jolanda en Piet Simone en Jasper Luuk, Saar De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 25 februari om 13.00 uur in uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. 61jaar Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw- en SintJoosland. Te midden van zijn gezin dat hem zo lief was waarvoor hij altijd klaarstond is overleden onze pa en opa 22 september 1934

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 40