Paul de Rijk 8 Gerard Gelderland Maria Emelie Pijcke-van Pamelen Karei Brand Ronnie Ivens OVERLEDEN Addy Ria /Z Addy Melis Vader van Kelly Ivens Ginette Annie Camille Pharilda Schaepdrijver Correspondentieadres: Stroodorpe 34 4541CE Sluiskil Voorbij mijn moeite, nood en pijn. Moet er een tuin van sterren zijn. Met grote verslagenheid geven wij te kennen dat na een lang ziekbed is overleden Karel Julia Joseph Echtgenoot van Heidi Ivens- De Paepe 29-01-1960 -15-02-2023 f MAANDAG 20 FEBRUARI 2023 zv Hij kwam nog eens ergens t 10 februari 2023 echtgenote van Edy Pijcke Het afscheid vindt in besloten kring plaats. WIJ gaan Je enorm missen, bedankt voor alles! T Axel, 10 februari 2023 ☆Hulst, 19 februari 1935 Peter Anita Brand - Merckx Hij overleed in de leeftijd van 90 jaar. weduwe van Wilfried Claerhoudt klein- en achterkleinkinderen Kloosterzande, 18 februari 2023 Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Graag enkel schriftelijke condoleance. De Droge Kreek 9, 4561 DV Hulst Weduwnaar van Mien Gelderland van Jole Lid in de Orde van Oranje-Nassau Koen Joyce, Lars Willem Loes, Guus, Joep Marlon Ilse, Jeslynn, Daley Robbert Annet, Tess, Jim William Elvira, Luna, Isa Erwin Inge Sjoerd Astrid, Eef, Ivar Yourl Masha, Lois, Luna, Mace Taco Bryony, Sienna Jiri Natasja, Hay, Kyan, Izzy Dennis Rieky, Romy, Robin Pirn, Harvey, Sarah Jouke Jolanda, Vaia, Dez Sander Frannah, Llvia, Loekie Norbert Ana Maria, Dante, Maitê Vol ongeloof en ongêJófelïjk verdilétig moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van onze lieve We zijn enorm dankbaar voor alle mooie herinneringen, ze heeft voor altijd een plek in ons hart. Zeer bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde voorzitter Met hart en ziel heb jij Je ontelbare Jaren ingezet om iedere Koningsdag tot een succes te maken. Tot ons grote verdriet is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Lieve Theo, Bas, Gijs Niki, Max, Nina Yannick: We zijn er voor jullie. Nisse: Jan Claerhoudt Ter Aar: Peter en Sandra Claerhoudt-Bogaart Liselotte en Tom Iris enTwan Dankbaar zijn we om de herinnering. Al doet het afscheid pijn. Als om een waardevol geschenk, van watje voor ons hebt mogen zijn. Dankbaar zijn we om al het mooie, datje ons hebt gegeven. Zodat jij in ons blijft verder leven. Correspondentieadres: Walnootstraat 50,2461 DV Ter Aar Koen, Inge, Martin, Erwin, Elvira, Alex, Loes, Femmy en Miriam Namens het bestuur van Oranjevereniging Zoutelande t Sluis, 16 februari 2023 Femmy Johan Hananja Daan &Sammie Fre Maxime Joost Jan Ruben Amanda Lau Cathelijne Pieter Alex Tineke Bram (Kokkie) Roy Frederique Marcel Jarmo Sanne Lars Selena Anouk, Linah We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen in het crematorium op 20 februari 2023. Correspondentieadres: Grote Markt 14, 4561 EB Hulst Zaterdag 18 februari hebben wij in besloten kring afscheid van hem genomen. Na een liefdevolle verzorging in de Vurssche overleed zacht en kalm, onze pa, schoonpa en opa mijn allerliefste maatje, lieve papa van Sandra, trotse opa van Roel en Sara, levensgenieter, positieve en geliefde vriend. Veerle Brand Roelof Buffinga Eva Mahu Sophie Mahu Sander Buffinga De crematie vindt zaterdag 25 februari om 10.00 uur plaats in het Crematorium, Bellamystraat 28C te Terneuzen. U kunt afscheid nemen van Gerard op woensdag 22 februari tussen 19.00 en 19.30 uur bij de Koestering, Blaauwe Hofke 90 in Hulst. Na een periode van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen in heit woonzorgcentrum Antonius onze vader, schoonvader, opa en overgroot opa Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze moeder en schoonmoeder Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van Rozenoord, afdeling Kolfweide voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Schouwburgstraat30,4501 BP Oostburg Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer weet en wat ik weet meteen weer vergeet, zodat ik onherkenbaar ben. Denk dan aan de weg door mij gegaan, zo heb ik het niet voor niets gedaan. Peter en Maya Franken Monique Gudo en Rosita Veronique in liefdevolle herinnering Marino en Dominique Oostburg: Edy Pijcke Uzendijke: Ronald en Ingrid Oostburg: Angelique en Johny Herinner mij Niet in sombere dagen Herinner mij In de stralende zon. Herinner mij Hoe ik was, toen ik nog alles kon. t Sluis, 16 februari 2023 Groede, 24 september 1944 Brugge, 12 augustus 1942 5 februari 1956 Annemieke Sandra Roel en Sara

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 52