t 8 Frans Nijsse Jan Rijk Addy Melis - Buijs Janna Karelse - van Iwaarden - Jannie - OVERLEDEN Addy in de leeftijd van 87 jaar. Addy Melis In de kerk is er uitsluitend schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Veenendaal: Addy Melis - Buijs Ginette Annie Camille Pharilda Schaepd rijver Ristorante Pizzeria il Punto Laurens Cathelijne en medewerkers Er is alleen gelegenheid om ons te condoleren op D.V. donderdag 23 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te ’s-Gravenpolder. Goes: Saar Nijsse - Paauwe Kruiningen: Joppa en Kees Zachariasse Wolphaartsdijk: Janneke en Leo Bijnagte ShctTOn en Rens, Björn, Jenthe, Linde, Lenn Esther en Johnny, Saar Mark en Laura Julia en Arjen Uzendoom: Corina en Henk Kemp Sarah Bart Frans Henriëtte Stefan Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere van onze zijde is -weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame, altijd meelevende vader, groot- en overgrootvader Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ ’De Kraayert’ en de kleinkinderen Mariska en Anton voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Lijsterhof 10,4451 CG Heinkenszand De afscheidsdienst en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo, ADRZ Goes en SVRZ TerValcke voor de goede verzorging. Hardegarijp: Ad en Gerda Anoek en Rick Niels Geprezen zij de Heer, dag aan dag, deze God draagt ons en redt ons. Onze God is een reddende God. Bij God de Heer, is bevrijding uit de dood. Psalm 68 20 en 21 Maija en Dick Mariska en Anton Ricardo en Stephanie Angelique en Orlando En achterkleinkinderen 17 februari 2023 De Horst 141,4461WZ Goes Sinds 23 april 2012 weduwe van Willem Karelse Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op D.V. vrijdag 24 februari om 10.00 uur in de ’Sionkerk’, ingang Louise de Colignylaan 177 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wilhelminadorp. 3 december 1931 - f 16februari 2023 MAANDAG 20 FEBRUARI 2023 PM weduwe van Wilfried Claerhoudt Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Wij gaan je enorm missen, bedankt voor alles! Op 16 februari overleed ons betrokken lid weduwnaar van Leu Rijk-Vermue van Snackbar De Zeeuwsche Mop. 6 februari 1926 17 februari 2023 De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd wordt gehouden op donderdag 23 februari om 12.00 uur in de H. Blasiuskerk, Kerkdreef 4 te Heinkenszand. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid afscheid van Jan te nemen in het mortuarium naast de kerk vanaf 11.20 tot 11.50 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in" De Stenge", Stengeplein 1. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons grote verdriet is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Dankbaar zijn we om de herinnering. Al doet het afscheid pijn. Als om een waardevol geschenk, van watje voor ons hebt mogen zijn. Dankbaar zijn we om al het mooie, datje ons hebt gegeven. Zodat jij in ons blijft verder leven. Correspondentieadres: Walnootstraat 50,2461 DV Ter Aar Nooit zal je hier meer door je tuin lopen Nu is voor jou de Hemeltuin open. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, maar verdrietig om zijn heengaan, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze (schoon)vader, opa en over-opa t Sluis, 16 februari 2023 Koen Joyce, Lars Willem Loes, Guus, Joep Marlon Ilse, Jeslynn, Daley Robbert Annet, Tess, Jim William Elvira, Luna, Isa Erwin Inge Sjoerd Astrid, Eef, Ivar Youri Masha, Lois, Luna, Mace Taco Bryony, Sienna Jiri Natasja, Hay, Kyan, Izzy Dennis Rieky, Romy, Robin Pirn, Harvey, Sarah Jouke Jolanda, Vala, Dez Sander Frannah, Livia, Loekie Norbert Ana Maria, Dante, Maltê Vol ongeloof en ongelofelijk verdrietig moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van onze lieve We zijn enorm dankbaar voor alle mooie herinneringen, ze heeft voor altijd een plek in ons hart. We wensen Theo, Bas, Gijs en Niki, Max, Nina en Yannick, familie, vrienden en de medewerkers van de Zeeuwsche Mop heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd Zij zette zich tevens met veel enthousiasme in voor evenementen en verenigingen in Zoutelande, waarvoor we haar bedanken. Haar man Theo en hun kinderen Bas, Gijs en Niki, Max, Nina en Yannick wensen wij veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Zeer bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde voorzitter Met hart en ziel heb Jij Je ontelbare Jaren ingezet om iedere Koningsdag tot een succes te maken. Lieve Theo, Bas, Gijs Niki, Max, Nina Yannick: We zijn ervoor jullie. Koen, Inge, Martin, Erwin, Elvira, Alex, Loes, Femmy en Miriam Namens het bestuur van Oranjevereniging Zoutelande Femmy Johan Hananja Daan Sammie Fre Maxime Joost Jan Ruben Amanda Lau Cathelijne Pieter Alex Tineke Bram (Kokkie) Roy Frederique Marcel Jarmo Sanne Lars Selena Anouk, Linah Brugge, 12 augustus 1942 Nisse: Jan Claerhoudt Ter Aar: Peter en Sandra Claerhoudt-Bogaart Liselotte en Tom Iris enTwan Correspondentieadres: Nissezandweg 1,4451 NB Heinkenszand Heinkenszand: Sjaaken Leny Rijk-Rijk Marian en John, Liam, Jolie Ilona, Mason Linda en Nick, Ivy Vogelwaarde: Pieter-Jan en Ina Rijk-de Pooter Jeroen Frits Gudo en Arianne Goes: Adrie en Wilma Rijk-Deij Erik en Linsey, Rosa Miranda en Eddy, Lieke, Sophie, Fiene Namens bestuur en leden van de Zoutelandse Ondernemersvereniging Zomid, Kees Bierens, voorzitter Ondernemersvereniging Zoutelende

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 28