ff 18 Simonne Cortvriendt Sjef de Witte OVERLEDEN Bas Weeland Cor de Voogd Gerard Jacobus Maria Sarneel DANKBETUIGING Hulst, februari 2023 z* Marcel Joseph Winne Josephus Adrianus Verdrietig geven wij kennt® van het overlijden van onze zwager en oom Pater Joop Reurs, Marist heeft ons goed gedaan en getroost in ons verdriet. Wij zijn u allen daar heel dankbaar voor. Familie Reurs Maristengemeenschap Hw der M&er VOh Wijck - Helena Cornelia - echtgenote van Bert de Vogel Het meeleven van zovelen bij het onverwachte overlijden van onze broer, zwager, oom en mede broeder 13 - 02 - 2023 van A/ijók 09 - 02 -1931 16 - 06 -1928 ZATERDAG 18 FEBRUARI 2023 zv B- Diepgeraakt zijn wij door het overlijden van Echtgenoot, vader, schoonvader en opa van Plotseling niet meer in ons midden Terneuzen 1 16-2-2023 Miriam Sarneel-de Maat Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. weduwe sinds 22 januari 2005 van Klein- en achterkleinkinderen Elia van der Meer - Doorns y Vlissingen, 10 januari 1951 tviissingen, 16 februari 2023 Graag wil ik iedereen bedanken voor de vele lieve kaarten en de mooie woorden. Er is gelegenheid om afscheid van Heleen te nemen op woensdag 22 februari van 19.00 -19.30 uur in uitvaart centrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 23 februari om 14.00 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum. Alleen schiftelijke condoleance Sas van Gent, 18 februari 2023 Corr.adres: Schulpenpad 43 4551EE Sas van Gent Email: winnesas@kpnmail.nl Afscheid zonder afscheid het laatste gesprek nooit gevoerd de laatste knuffel nooit gegeven Voor altijd zal je in ons hart verder leven. Wij hebben in familiekring afscheid van hem genomen. Correspondentieadres Van Kleffenslaan 71,4334 HB Middelburg. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verdere achteruitgang bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader Sas van Gent, 18 februari 2023 Frederik Hendrikplantsoen 11,4551 HR De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, zal in besloten kring plaatshebben. Met veel verdriet nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze betrokken (schoon)vader en onze trotse opa Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van 't Verlaet voor de goede zorgen aan hem besteed. Krabbendijke: Anna Vos - de Graaf Oost-Souburg: Bep Vos - Geertse Linschoten: Kees Vos Klundert: Dora Vos - van Belzen Aagtekerke: Piet Vos en Riet Willemse Neven en nichten Plotseling niet meer in ons midden Het leven ten volle geleefd We zullen je missen iedere dag Geerthe Sarneel en Robin Colard Julian, Eva Silvester Sarneel en Anna Kodde Micha, Nathan 109 februari 2023, Goes Aansluitend zal hier, om 14.30 uur, de afscheidsdienst gehouden worden. U kunt afscheid nemen van Bas in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA Goes, Kandtweg 2 te Goes, op donderdag 23 februari van 14.00 tot 14.30 uur. Na de afscheidsdienst is er een gelegeheid de familie te condoleren in de lounge van het uitvaartcentrum. De familie stuurt geen kaarten. Iedereen die Bas een laatste groet wil brengen is welkom. Hierbij willen we iedereen bedanken voor alle kaarten, bloemen, telefoontjes, steun en warmte na het verlies van onze lieve moeder, schoonmoeder oma en overgrootmoeder Het is ongelooflijk stil en leeg, maar mooi zijn de herinneringen aan mijn man Wendy Pieter Sanne, Stijn Ria Monique t 114 - 02 - 2023 Terneuzen Westdorpe Hans en Helene Cora en jaap Toos en Jan Wouter f en Monique Inge en Leo Neefjes en nichtjes Assenede (B) 31 december 1934, Kloosterzande Sas van Gent: Jean-Pierre en Mart Dennis en Marloes, Annemarijn, Madelief René in herinnering Terneuzen: Nancy Kevin Maikel en Larissa weduwnaar sinds 4 november 2020 van Leonia Luciania Mels 12-2-1956 Tot ons groot verdriet hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante St Jansteen Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en grootoma De afscheidsplechtigheid, waarna crematie, heeft reeds in besloten kring plaatsgevonden. Ik blijf nu hier, jij ging naar daar En daar is niet zover van hier We spreken af, ik weet niet waar En daar ontmoeten we elkaar. Bert Daniël -in liefdevolle herinnering- Annemieke en Daniel Tygo Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen Ertvelde (B): Theo en Francie Sas van Gent: Rita en William Rudi in herinnering Sas van Gent: Marie-Louise en Freddy Sao Paulo: Ivan en Karina

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 133