o Jan Dekker Maatje Gabriëlse - Cijsouw 13 Nel Jan Dekker Neeltje de Visser - Lievense Gors*l De Heer is mijn Herder Jan Dekker Simon en Kyoto Jaap 85 jaar. C. de Visser Sander Maaie Cijsouw Hliib van Noorden Lein Dekker (in herinnering) Nel de Visser- Lievéhse Neven en nichten 12 februari 2023 Veere, 12 februari 2023 Jan en Annet Minke Verdrietig maar dankbaar zijn wij dat onze Hemelse Vader heeft thuisgehaald, onze geliefde broer, zwager en oom Arnemuiden, 3 oktober 1931 Correspondentieadres: Derringmoerweg 1 4341 PP Arnemuiden Zorgcentrum “Nieuw-Sandenburgh” afdeling Kruithof gehuwd geweest met Joke Dekker - de Later (in herinnering) sinds 29 december 2021 weduwnaar van Johanna Catharina Dekker - de Later Chris Dekker (in herinnering) Nel Dekker - Klaasse (in herinnering) Adam Dekker (in herinnering) Jo Dekker - Maljaars (in herinnering) Rinus Dekker (in herinnering) Francien Dekker - de Nood (in herinnering) Mien Dekker - Dekker (in herinnering) Pau Dekker (in herinnering) Rie de Later - Dekker Han de Later (in herinnering) Han Dekker Hanny Dekker - van de Gruiter Dien Boone - Dekker (in herinnering) Ko Boone (in herinnering) uur de Gerbrandylaan 77 4333 BH Middelburg, 13 februari 2023 Allen die haar gekend hebben weten, wat wij in haar verliezen Jaco en Monique de Visser - Potter Caitlin Geen bloemen Geen bezoek aan huis Westkapelle, 20 november 1938 Correspondentieadres: Molendijk 51 4339 AC Nieuw- en Sint Joosland Alicia Fiene Veere, 12 februari 2023 Mijn ziel is stil tot God; van Hem is mijn heil er gelegenheid de familie elkaar te ontmoeten in Anja en Miranda Carolien Ilona en Na de begrafenis is te condoleren en voornoemde kerk. Jan Verhage - de Visser en Wilco Victor, Derek, Greg en Henk Fabian, Kasper, Evana Laurens Bob, Vera in de leeftijd van De begrafenis zal omstreeks 14.30 plaatsvinden op de begraafplaats aan Veerseweg te Arnemuiden. Diep bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, altijd meelevende moeder, oma en overoma Geleefd in de schaduw van haar man. Het vertrek uit haar geliefde “Wasschappel” viel haar zwaar. Nu heeft onze moeder, schoonmoeder en oma “Toren” de rust gevonden die ze zo verdiend. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 17 februari om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Deze dienst is ook te volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh en in het bijzonder afdeling “Kruithof” voor de goede en liefdevolle verzorging. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Martin de Visser en Thinka Stolk Heken de Visser (in liefdevolle herinnering) Richard f Anne Lotte en De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 17 februari om 10.30 uur ‘Bij de Koster’, Markt 65 in Westkapelle. Aansluitend zal omstreeks 11.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Westkapelle. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vader en schoonvader weduwe van Aarnout Gabriëlse Ingrid en Huib Goedegebure - de Visser Noortje Bente Linde Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging en aandacht door alle medewerkers van Nieuw-Sandenburgh, afdeling Rozenhof De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, wordt gehouden op D.V. vrijdag 17 februari om 09.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Deze dienst is ook te beluisteren via www.terhoogekerk.nl. De begrafenis zal omstreeks 11.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint-Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Weduwnaar van Joke de Later We nemen afscheid van een bijzonder mens Hij is 92 jaar geworden. Westkapelle, Sien Huibregtse- de Kam Toch nog onverwachts ging van ons heen mijn broer, onze zwager en oom Ko de Later Jan en Rie de Later Han t en Rie de Later-Dekker Bart en Adry de Later neven en nichten Kees, kinderen en kleinkinderen veel sterkte gewenst. Na een vriendschap van 70 jaar is overleden mijn lieve vriendin Lieve Nel, bedankt voor de vriendschap, ik zal je missen. COLOFON S familifefeerichtenpzc@dpgmedia.nl k. O88-0Ti'99iB9 'te pzc.nl/familisfeerichtan SLUITTDDEN Kant-e.n-klöarmatëriaal daagsvoör plaatsing jsotl op. te maten advertenties daags Wör plaatsing 14.00 Tot ons verdriet is na een zorgelijk leven overleden onze lieve (schoonjzus en tante We zullen hem missen. De twinkeling in zijn ogen, zijn humor en zijn verhalen.... Cliënten en medewerkers Populierenstraat en De Cirkel Huib was trots op zijn hoge leeftijd. Dit ontroerde hem. Hij wist hoe kwetsbaar hij was en besefte dat God hem uiteindelijk zou roepen. Rust zacht Lein en Leuntje Corrie en Mike kinderen en kleinkinderen Veer ie PM DINSDAG 14 FEBRUARI 2023

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 41