E Maak een online rouwbericht W-A 8 COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten OVERLEDEN Mariët Langelaan is overleden. Wij wensen haar gezin en familie veel sterkte toe. Wij herinneren Mariët als een betrokken collega met een groot hart voor de zorg en onze cliënten. Wij ontvingen het verdrietige bericht dat onze collega Ingrid van Waterschoot Albert de Maaijer Albertus Petrus Elza Collega's en bewoners van locatie Inghelosenberghe Bestuur, collega's, vrijwilligers, cliëntenraad en raad van toezicht Stichting 't Huus. t Huus IN HERINNERING Weten hoe? Ga naardpgmedia.nl/online-rouwbericht en bekijk de video. Online rouwberichten worden geplaatst op pzc.nl/familieberichten. MAANDAG 13 FEBRUARI 2023 Bf familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Ingrid Rick Tom, Patricia en Xander Oude Kaai 30, 4569 AB Graauw We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen. Op pzc.nl/familieberichten kunt u alle overlijdensberichten bekijken en opzoeken. Dit zijn ook berichten die uitsluitend online geplaatst zijn. Hulst, 19 september 1952 t Terneuzen, 4 februari 2023 echtgenoot van Deze laatste strijd was niet te winnen. Omringd door zijn gezin is rustig ingeslapen Kant-en-klare advertentie aanleveren uiteriijk voor 15.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 14.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet moge! ijk. V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 9.30-16.00 uur) Q U kunt ookzelf uw advertentie opmaken via familieberichten.nl vöor plaatsing in de krant en/of via onlinerouwbericht.dpgmedia.nl voor plaatsing op derwebsite van de krant. T een itvis uwten huis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 52