Ineke Jakobsen Riet Poleij - van Driel Marina Johanna Poleij - van Driel - Riet - 8 Anthonie Johannis Kruijsse Gerrit Flikweert Maak een online rouwbericht van dek OVERLEDEN DANKBETUIGING Elly Soesman - Hoogstrate Sinds 2019 weduwe van Pieter Poleij Yerseke, februari 2023 IN HERINNERING Te snel, te vroeg *Aagtekerke, 31-01-1955 Goes, 08-02-2023 Familie Poleij In liefde gedenken wij allen die ons zijn voorgegaan. Vliedberg 2,4373 AX Biggekerke Nothing till the end is free COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Onze lieve schoonzus en tante is overleden. Atty Davidse-van der Windt Els en Piet Simon (in herinnering) en Suus Wim en Gaby Johan neven en nichten Correspondentieadres: André Schipper Rijksstraatweg 3 3281 LV Numansdorp De begrafenis vindt donderdag 16 februari 2023 om 14.30 uur plaats op de algemene begraafplaats aan de Christinastraat te Zonnemaire. Oud-Vossemeer, 27 september 1934 Wij zullen je missen, iedere dag Vol verdriet, maar met heel veel waardering voor haar liefde en zorg, moeten wij helaas afscheid nemen van onze lieve ma en trotse oma Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Gert-Jan, Michael, Heleen, Daan, André en verdere familie Langs deze weg geven wij u kennis van het overlijden van onze oom Marianne en Dick Wisse Nijssen-Poleij Kristy en Kevin Kenny Martijn Jessica V en Marcel t Zonnemaire, 10 februari 2023 In liefde losgelaten. Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve (schoonjmoeder, trotse oma en overoma Bath, 10 mei 1939 Biggekerke: Bram Jakobsen De bijeenkomst vindt in besloten kring woensdag 15 februari om 13.00 uur plaats. U kunt deze meebeleven via een livestream www.deuitvaartlive.nl/inekejakobsen U bent van harte uitgenodigd woensdag 15 februari om rond 14.00 uur aanwezig te zijn bij de begrafenis op de begraafplaats van Biggekerke. Na de begrafenis bent u van harte welkom in MFA Onderdak in Biggekerke om het leven van Ineke te vieren. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zus, schoonzus en onze tante. Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze zorgzame vader, opa en overopa betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Matty en Adrie Dekker - Hoogstrate Arianne en Ernst Rutgers - Dekker Caroline en Hans van Gooi - Dekker Connie en Cees Janssen-Kruijsse Jan en Ankie Kruijsse-van Damme Klein- en achterkleinkinderen Wim Henny Coby en Arno Birgit en Corné, Finlay, Bryson Tom Corine Kapalle, 10 februari 2023 Krabbendijke, 10 februari 2023 Correspondentieadres: Willem Kosterlaan 7,4413 CP Krabbendijke Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 16 februari tussen 13.30 en 14.00 uur in de ontmoetingsruimte van Zorggroep Ter Weel locatie Nieulande, Willem Kosterlaan 1 te Krabbendijke. Aan sluitend vindt de afscheidsdienst plaats om 14.00 uur. Na de dienst is er gelegenheid tot een informeel samen zijn in bovengenoemde locatie. Om 16.15 uur begelei den wij als gezin Corry naar crematorium “Zoomstede” te Bergen op Zoom. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel voor de goede zorg. Maastricht: Hans Poleij Kapelle: Kruiningen: Rien en Carla Poleij-Vos Kloetinge: Goes: Correspondentieadres: Huygensstraat 14,4416 DK Kruiningen Email: mwa@zeelandnet.nl De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 16 februari om 11.00 uur, in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8-b, 4431NC ’s-Gravenpolder. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De begrafenis zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaai uit naar de thuiszorg van Cederhof en artsen en medewerkers van Huisartsenpraktijk Bruëlis. Noordgouwe, 12 december 1954 mijn lieve Ineke plotseling is overleden. MAANDAG 13 FEBRUARI 2023 PM '5 X, media dpg Kant-ert-kiare advertentie aanieveren uiteriijk voor 15.00 uur op de dag voor plaatsing, Nog op temaken advertenties voor 14,00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. Weten hoe? Ga naar dpgmedia.nl/online-rouwbericht en bekijk de video. Online rouwberichten worden geplaatst op pzc.nl/familieberichten. media l|l* 8 familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op. zondag 9,30-16.00 uurj' Q U kunt ook zelf uw advertentie ópwaken via familieberichten.ni vpsr plaatsing in de krant en/of via onlinerouwbericht.dpgmedia.nl voor piaatsi ng ö.p de website van de:. krant.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 28