Tn dan doen ze het tóch’ BIJPRATEN AffiZZA 9 VI ‘Stellen spreken mij er vaak op aan. Bijna altijd vinden de mannen het onderhandel-gedeelte leuk en de vrouwen de mensen die langskomen en vertellen over hun objecten. Ik denk dat die combinatie het programma sterk maakt. En dat je als kijker een beetje kan meedoen. Dat doe ik zelf ook, ik zit altijd in de kamer met de deelnemers en de experts. Vooraf geef ik de deelnemers tips: niet te snel akkoord gaan, hoog beginnen. Maar tijdens de onderhandelingen gaan mensen toch hun eigen gang en roep ik in stilte: doe het niet, ga niet akkoord. En dan doen ze het tóch.’ ‘Omdat we al zes seizoenen een vast team hebben, het is net familie. Dat maakt de opnames tot een feest. En al zie je meteen dat deelnemers met hun verwachtingen een tikje aan de hoge kant zitten, het enthousiasme over hun objecten is aanstekelijk. Ik vind het heerlijk om te zien hoe die mensen hun passie op onze experts overbrengen, en op mij. Die liefde zorgt er ook voor dat afscheid nemen van zo’n kunstwerk of antiek stuk altijd moeilijk is. Liefde, geld, tranen - het hele leven komt voorbij.’ I Wat denk jij dat de kracht van dit programma is? DIONNE STAX (37) presenteert het zesde seizoen van het programma Van onschatbare waarde, waarin mensen kunst en antiek proberen te verkopen aan vier überkritische experts. Waarom vind jij het zo leuk om dit te presenteren? -> Vanaf 13 februari om 20.30 uur bij Omroep MAX op NPO 1 I DE OCEANEN ZIJN van M onschatbare waarde, zo vinden ze ook in Museon-Omniversum H in Den Haag. Tentoonstelling 5 Pristine Seas en grootbeeldfilm J Secrets of the Sea laten maar weer eens zien dat onder het ju wateroppervlak bijna nog meer 6 gebeurt dan erboven. Met de 1 meest uiteenlopende creaties w der natuur en hoe die allemaal met elkaar samenhangen. t/m 30 juni, oneplanet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 89