18 Martien Quaak SARA GEELHOED - DE FOUW Ben Wamelink Johan Anthonie Laboyrie Jacobus Johannis Siereveld Ko Jo den Hollander ‘Ik heb altijd goede mensen om me heen gehad’. Echtgenoot van Kiki van der Zeeuw f Middelburg, februari 2023 willen wij hierbij onze hartelijke dank uitspreken. Het heeft ons goedgedaan. Heinkenszand, februari 2023 Rie Dingemanse Leen Tavenier Arnemuiden, februari 2023 Saar Schrier-van Nieuwenhuizen DANKBETUIGING Janny bij de Vaate - van Paasschen Namens de familie, M. den Hollander-Pleijte Ina Eversdijk - Smits Kinderen en kleinkinderen Loes de Putter-de Blaeij zeggen wij u hartelijk dank. Correspondentieadres j ohan@laboyrie. net Verdrietig, maar ook wetend dat het goed is, nemen wij afscheid van onze lieve Johan. Wij zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons betekende en dat hij zo lang bij ons was. ’s-Graveland 30 december 1924 Geïnteresseerd in de wereld en de mensen om hem heen. Verknocht geraakt aan huis en haard in Zeeland. Hij laat een schat aan herinneringen, levenswijsheid, verhalen en anekdotes achter. We danken het team van Pomona voor hun liefde* volle en opgewekte verzorging van Johan. In het geval u geen rouwkaart ontving; iedereen die van Johan hield is welkom tijdens het afscheid op 16 februari 2023 om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Zoon van A.A. J. Laboyrie en L.W. Becht. Broer van Frits Laboyrie f, Marina Laboyrie f en Max Laboyrie f Job en Heidi Daphne en Stefan, Nora Sarah Iris en Will Maine en Els Julia Raoul en Marlies Nieke en Nick, Hidde, Otis Suzanne en Frank Kapelle 8 februari 2023 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve vader, trotse opa- en overgroot-opa Voor uw bezoekjes, telefoontjes, kaarten en alle overige blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens het ziekzijn en na het overlijden van onze lieve man, vader en opa hebben ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Wim en Nel Leida en Ed Hans en Karin Klein- en achterkleinkinderen Daarom laten wij op deze wijze weten dat de vele kaartjes en andere vormen van meeleven een grote steun voor ons zijn geweest. Het is onmogelijk om bedanken voor het hebben ondervonden mijn lieve zorgzame man, opa Hierbij willen wij iedereen bedanken voor alle condoleances, kaarten en telefoontjes n.a.v. het plotselinge overlijden van mijn man Lena Siereveld - Grootjans kinderen, klein- en achterkleinkinderen iedereen persoonlijk te warme medeleven dat wij na het overlijden van onze lieve vader en ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023 PM Colijnsplaat, februari 2023. Uw steun in welke vorm dan ook heeft ons goed gedaan. Kinderen, kléin- en achterkleinkinderen Februari 2023 Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Kinderen en kleinkinderen Uzendijke, februari 2023 Familie Schrier NamensKinderen en kleinkinderen Terneuzen, februari 2023 We zijn dankbaar verrast door zoveel meeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma, overgroei en betovergrootmoeder Kinderen, klein-, achter- en achterachterkleinkinderen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve ma, oma en oma-oma Ons bereikte het verdrietige bericht van het overlijden van onze voormalige medewerker en collega Leen is begonnen bij de voormalige gemeente Wolphaartsdijk. Vanaf de gemeentelijke herindeling in 1970 tot zijn pensionering is Leen werkzaam geweest bij onderhoud en beheer van het gemeentelijk groen en de begraafplaatsen van de gemeente Goes. We herinneren hem als betrokken en gewaardeerde collega. We wensen zijn kinderen, klein- en achterklein kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens het College van B&W en medewerkers van de gemeente Goes, drs. M. Mulder MSc, burgemeester mr. H.E. Schild, gemeentesecretaris Adrie en Nel en Simon en Michèle de Putter, klein- en achterkleinkinderen Helaas is het voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden en bij het afscheid van onze lieve pa, opa en overgrootopa Het was geheel in moeders stijl, hartelijk, mooi en liefdevol. Ze was niet van zoveel woorden maar ze zou net als ons nu zeggen: k "Bedankt." In plaats van kaarten Het gemis zal altijd blijven, maar de blijken van medeleven na het overlijden van onze (0)ma hebben ons ontzettend goedgedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Langs deze weg willen wij allen bedanken voor de kaarten en andere blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze moeder, oma en opoe Wij zeggen iedereen hartelijk dank voor de warme belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en oma Maar de handdruk, kaarten, telefoontjes en woorden van troost zijn voor ons een grote steun geweest. Het is moeilijk afscheid te nemen van iemand die men lief heeft. “Weer samen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 46