Abraham de Nood 17 Elly Wilma Soesman - Hoogstrate Barbara Cor Cappon Lucie Wilhelmina van Breemen - Klaver Bram de Nood Corrie Meulmeester-Dellebeke Berbera Janny Dorothea van den Beukel - Straatman - Bram - Partner van Ria Schoolmeester PM ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023 Breda, 08-02-2023 Terneuzen, 20-10-1942 's-Gravenpolder: Rolf Oisterwijk: Sanur Bali: Loenen aan de Vecht: Dreischor: Ibiza: De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Prunusstraat 19, 4431 DC 's-Gravenpolder Na de begrafenis ontmoeten wij u graag in de koffiekamer. Kloetinge Arend van Breemen 61 jaar Middelburg, 9 februari 2023 Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Neven en nichten Verdrietig hebben wij afscheid genomen van een bijzonder mens, mijn grote liefde en onze onvergetelijke moeder en grootmoeder Gwendolyn en Hein Tim Correspondentieadres: Stekeldijk 2,4493 PE Kamperland Intens verdrietig maar ook vervuld van ontelbare fijne herinneringen, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, trotse oma en overgrootoma ook bekend als juf Lucie van de school uit Hansweert Drachten 5 februari 2023 We zullen hem missen in onze familiekring en wensen Ria, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Wij wensen Piet, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Amemuiden: Maatje en Jan (in liefdevolle herinnering) Beth en Wim (in liefdevolle herinnering) Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom. Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Op woensdag 15 februari is er van 19.00 tot 19.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Bram te nemen in de aula van Uitvaartcentrum Adagio, Monuta Adrienne Klein, Buitenhovelaan lte Middelburg. U kunt ons dan ook persoonlijk condoleren. De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 16 februari om 09.00 uur in de aula van Begraafplaats Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal Bram worden begraven op de naast gelegen begraafplaats. Toch nog onverwacht is overleden onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa, overgrootopa en mijn altijd actieve, hulpvaardige en liefdevolle partner Een speciaal woord van dank voor het verzorgend en verplegend personeel van Zorgstroom en Afdeling Neurologie van het ADRZ in Goes voor hun deskundige en liefdevolle zorg. Lenie en Ko t Andre en Hanny Rinus en Joke Tinus en Marja Ria en Ko Bep en Rinus Tannie en Kees neven en nichten 'Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzonder persoon' Robert en Erica Madelëne en Wesley Marlinda en Davy Samentha en Rudley Achterkleinkinderen Ria Schoolmeester Jeanet Tom en Karin Karin en Alex (Achter)kleinkinderen Verdrietig, maar met mooie herinneringen nemen we afscheid van onze lieve zwager en oom We wensen onze zus Janny en haar familie sterkte dit verlies te verwerken. De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op donderdag 16 februari om 13.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Deze dienst is ook te volgen op kerkdienstgemist.nl Kapelle-Biezelinge. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Kitskinderscheweg te Kapelle. Hierna is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de Mozeskerk. Correspondentieadres: Dijkwelsestraat 18,4421 AH Kapelle In liefde en dankbaarheid vertrouwen wij toe aan haar hemelse Vader, naar Wie zij zo verlangde, onze lieve Met speciale dank voor de liefdevolle verzorging door de medewerkers van Zeeuws Woongenot. Jeannette van den Beukel en Jan Vogelaar Juul en Rob Keijzer Marjan en Paul Esmeijer Jaap van den Beukel en Lilian Hak Irene en Alexander Segers Klein- en achterkleinkinderen getrouwd geweest met Pieter van den Beukel, 14-07-2012 Rinusf en Ali David f en Riet f Riet en Henk Lennie en Arend f Johan Neven en Nichten Steeds denk ik aan U, Heer, U bent altijd bij me. Psalm 16:8 Odette en Theo Thijs Claire Hanko en Nana Tobias Noah Esme en Rogier Feyo Marik Rinco en Elena Luna Ellen en Jeroen Bakker - van Breemen Floris en Mathilde Josefien en Luis Angel Theo t, Ruben, Yanna Liesbeth en Wessel Noud Helena en Lucas Janine Ben en Emma Bert en Alexandra Bart en Léa Geertje en Remco Duerink-van Breemen Paulien en Jordi Kingsley, Raissa, Kylian Anke en Nick Daley, Benjamin, Bowie Harmen en Jaimie Susan Demi Correspondentieadres: 't Hoflustenburg37 4335 SV Middelburg René en Mildrid Lars Ralf Charlotte Gijs Annelies en Paul Haren (Gr.) 13 oktober 1936 Veere, 31 oktober 1938 Goes, 8 februari 2023 We zullen haar optimisme, hartelijkheid en enorme liefde voor iedereen om zich heen, met name de klein- en achterkleinkinderen, ontzettend gaan missen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 45