Ineke Jakobsen Ineke Jakobsen Ineke Jakobsen Kees van’t Westeinde 16 Ineke Jakobsen Ineke Jakobsen OVERLEDEN Ineke Jakobsen - Peper Biggekerke: Bram Jakobsen Ineke Jakobsen-Peper Buren Vliedberg Biggekerke. Tante Ineke Ineke Jakobsen-Peper 09 Februari 2023 Kees van 't Westeinde Wij gaan onze lieve tante Ineke missen. Lieve Ineke, We gaan je missen. Te snel, te vroeg Veel sterkte Bram. Wij wensen Oom Bram en familie veel sterkte nu en straks Hugo Suzanna, Mark Abe, Lisa en Naomi Iris, Bart Emi en Puk Eva, Govert Totaal onverwachts en veel te vroeg is onze oppas-, logeer-, toetjes- en cake-tante overleden. We missen je nu al. Dat het zomaar ineens over kan zijn lieve tante Ineke we zullen je missen Verdrietig zijn we om het verlies van onze buurvrouw Verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom. Jan en Coby Arentse Hans en Corrie Treebusch Jan Vink Ente en Greta Breed Jan en Trude Meijer Peter en Lucienne Verhage Jan en Marian Boogaard Om je heen gaan treuren wij. Om wat je was zijn wij je dankbaar. Echtgenoot van onze zus en schoonzus, Corrie Rentmeester t Bram (jr.) Inez Cynthia Gabriëlse Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Terheijden: SienenLeo (in herinnering) Ovezande: Sjaan en Ben fiw herinnering) Roosendaal: Jan en Ria Kortgene: Riet en Rinus V Wat gaan wij jou ontzettend missen lieve tante Ineke! ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023 PM t Goes, 08-02-2023 We wensen Bram en de familie veel sterkte met dit verlies. Natascha, Kim, Ellen, Diane en Daphne. Weduwnaar van Corrie Rentmeester 26juli 1941 - f9februari 2023 Wij zijn erg verdrietig door het plotseling overlijden van Zij 9 februari 2023 Piet en Manella Anika en Jan Ties, Bas Jesper en Claudia JannieenJaap Riaenjaap Korrie en Kees Evelien en Rinus Coby en Kees Aangeslagen en verbijsterd. Plotseling hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus Nog volop in het leven moeten we plotseling afscheid nemen van onze geliefde, zorgzame zus, schoonzus en tante We gaan je herinneren als een lieve, betrokken schoonzus en tante Elly en Peter Boogaard-Peper Anne en Marinus, Luuk, Tijs Pieter en Elma, Jens, Mila Jacolies en Kees van den Driest-Peper Eva en Jeffrey, Felien, Meis, Joep Nina en Tom, Noud, Mia, Sieb Lisa en Roger Bert Peper (in herinnering) Jan-Paul Heleen en Waldo, Roos en Emma Anna-Marie Altijd zó betrokken Altijd zó welkom. Ineke heeft sedert vele jaren met hart en ziel in onze winkel gewerkt. Wij verliezen in haar bovendien een zeer plezierige collega die altijd voor ons klaar stond. Ineke was bij ons werkzaam sinds 1975. We zullen haar fanatieke aanwezigheid, betrokkenheid en persoonlijkheid erg missen. In dankbare herinnering wat zij voor ons bedrijf heeft betekend, zal Ineke voor altijd in onze gedachten blijven. Wij wensen Bram en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Martin, Carin Ruben, Rosanne en medewerkers Akkerdaas kadowinkel Onze lieve Ineke is er niet meer. Ongeloof, verdriet, geen woorden voor. Zoveel fijne momenten samen koken, fietsen, Italië, uitstapjes, jouw druivensapjes, onze wijntjes. Veel gelachen, soms samen gehuild. Wat gaan we ons meisje met smaak ontzettend missen! Liefs van je kookvriendinnen, Caroline, Marleen, Linda, Carla, Eline, Anita, Marjan en Magda Met verdriet in ons hart omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een periode van afiiemende gezondheid vredig is ingeslapen onze vader en opa Hurgronjestraat 20 4451 AL Heinkenszand Er is gelegenheid om afscheid van Kees te nemen en ons te condoleren op woensdag 15 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium naast de parochiekerk van de H. Blasius aan de Kerkdreef te Heinkenszand. De uitvaartdienst en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Het is de wens van Kees, in plaats van bloemen, een gift te schenken aan de K.W.F. Kankerbestrijding. Een collectebus hiervoor is aanwezig in de ontvangst ruimte bij het condoleanceboek. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze altijd behulpzame en gastvrije vriendin Huibert en Jolanda Jessica Remco André en Rachel Anne Lotte Jan en Nelles Jaap en Rina Ko en Jannie Anneke Lenie en Jan Jopie en Jan (in liefdevolle herinnering) Tanny en Ruud Koos en Adri Betsie en David Johan Adrie en Carla Magda Neven en Nichten Met grote verslagenheid, vol ongeloof en verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerkster Neven en nichten was voor ons gezin een lieve vriendin, tweede moeder en ‘oma’ len. We konden altijd bij haar terecht en niets was haar te veel. Vele mooie herinneringen aan Ineke zitten in ons hart. r mijn lieve Ineke plotseling is overleden. *Aagtekerke, 31-01-1955 U bent van harte uitgenodigd om rond 14.00 uur aanwezig te zijn bij de begrafenis op de begraafplaats van Biggekerke. Na de begrafenis bent u van harte welkom in MFA Onderdak in Biggekerke. Vliedberg 2 4373 AX Biggekerke Joris Fay, Junte, Otis, Anne, Desi, Tess

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 44