Evert van Dronkelaar Willy de Waal 18 Jan Hoefman Martien Quaak Jos van Eek Marcel Govaert de de föee DANKBETUIGING OVERLEDEN Petra De Keyser Axel, februari 2023 Familie van Dronkelaar Namens de familie Zuidzande, februari 2023 Hulst, n februari 2023 Leen Tavenier Kloosterzande, februari 2023 Loes de Putter-de Blaeij zeggen wij u hartelijk dank. betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge Evert van Dronkelaar nog lang in ons aller herinnering blijven voortleven. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor alle blijken van medeleven na het overlijden van wil ik u, mede namens de kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, leve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn lieve man, onze lieve papa en opa Daar het niet mogelijk is om u allen persoonlijk te bedanken voor de steun en belangstelling na het overlijden van onze broer, oom en neef Hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van De Stellenberg en De Belling van Huize Antonius voor de liefdevolle zorg en aan Miranda Brasser van DELA voor de goede begeleiding van de uitvaart. Ria van Eck-Schelfhout Kinderen en kleinkinderen Dingenus de Smet ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023 zv it Familie Faas Dankbaar en liefdevol namen we afscheid van Cadzand, februari 2023 weduwnaar van Mevrouw Cécile Van Damme Gestérkt door het sacrament van de ziekenzalving. Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Kinderen en kleinkinderen IJzendijke, februari 2023 Gelieve dit bericht als bekendmaking te aanvaarden. 1 Terneuzen, februari 2023 Zaamslag, februari 2023 DE HEER Helaas is het voor ons onmogelijkom ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden en bij het afscheid van onze lieve pa, opa en overgrootopa COLOFON S familieberichtehpzcgsdpgrnedia.nl V, 088-01S99 89 Q pzc.nl/Eamiliêttefichteh SLUITTI3DEN Kantren-klaarmateriaal daags wor plaatsing 15.00 Op te maten advertenties daags voor plaatsing 14.00 Ons bereikte het verdrietige bericht van het overlijden van onze voormalige medewerker en collega Leen is begonnen bij de voormalige gemeente Wolphaartsdijk. Vanaf de gemeentelijke herindeling in 1970 tot zijn pensionering is Leen werkzaam geweest bij onderhoud en beheer van het gemeentelijk groen en de begraafplaatsen van de gemeente Goes. We herinneren hem als betrokken en gewaardeerde collega. We wensen zijn kinderen, klein- en achterklein kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens het College van B&W en medewerkers van de gemeente Goes, drs. M. Mulder MSc, burgemeester mr. H.E. Schild, gemeentesecretaris Dragen hem voor altijd in hun hart: Jan en Carine Bonte - Govaert, kinderen en kleinkinderen Peter en Marijke De Waele - Govaert, kinderen en kleinkinderen Carlos en Lieske Govaert - Termote en kinderen Mare en Nicole Govaert - van de Bilt en kinderen zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen Delen in de rouw: De aanverwanten van de families Govaert, Van Damme, Brast en Temmerman B-9000 Gent, Vrijheidslaan 5 B-9080 Zaffelare, Nerenhoek 18 NL-4501 RA Oostburg, Boomkreekweg 1 B-9982 Sint-Jan-in-Eremo, Sint-Janspolderdijk 14 Online condoleren via www.smet-uitvaart.eu Nadien volgde de crematie en de inzetting van de asurne in de familiekelder op de begraafplaats te Sint-Jan-in-Eremo. Geboren te Groede (NL) op 3 september 1926 en overleden te Watervliet op 3 februari 2023 We willen u bedanken voor uw meeleven, bezoekjes, telefoontjes, gebeden en de vele bloemen en kaarten die wij hebben ontvangen. Dit alles steunt ons bij het verwerken van het verlies. hadden wij ons niet kunnen wensen. Hartverwarmend en ontroerend was het hoe u Betsy en ons tijdens het ziekzijn en bij het afscheid hebt bijgestaan. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve ma, oma en oma-oma Adrie en Nel en Simon en Michèle de Putter, klein- en achterkleinkinderen Adri de Koeijer Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Lena de Smet-Geelhoedt Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Smet Calsyn Uitvaart, Eeklo-Kaprijke-Sint-Laureins-Ertvelde 09 377 14 07 - 09 377 75 79 De plechtige uitvaartliturgie heeft in familiale kring plaatsgevonden in de parochiekerk te WATERLAND-OUDEMAN. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overgroot-opa zeggen wij u hartelijk dank. Terneuzen, februari 2023 Een warmer en mooier afscheid van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlyden van onze lieve man, vader en opa Velen hebben ons verteld of geschreven over hun bijzondere band met hem. Daarom willen wij op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, de vele brieven en kaarters ons erg goed gedaan hebben en een grote steun voor ons zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 131