Cornells van Moolenbroek Cornells van Moolenbroek .O 12 OVERLEDEN Kees van Moolenbroek Johannes de Vrieze Wilhelmina Magdalena H oliestel le-Brandt Kees gehuwd geweest met Adriana van Moolenbroek-Siereveld t t Goes, 6 februari 2023 Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. weduwnaar van Adriana Siereveld Rinus en Nel van Moolenbroek - Geldof Janny Siereveld - Marteijn Jan en Riet Siereveld - de Koeijer Neven en nichten Nieuw- en St. Joosland, 6 februari 2023 In liefdevolle herinnering allen die ons zijn voorgegaan. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Kees op zondag 12 februari van 16.00 tot 17.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. Nieuw- en St. Joosland Rinus en Hanny van Moolenbroek-Pleijte Marco en Tamara (in liefdevolle herinnering}, Melle Marieke en Glen, Gyvenne, Mila Westkapelle Kees van Moolenbroek Dinja, Neréna Joeri en Harriet, Naomi, Benthe, Mirthe, Nils, Nina, Lise Vlijmen Janneke Evelien Simone (in liefdevolle herinnering) Julia en Jim - Kees - Na een lang en voltooid leven is nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve, zorgzame vader, opa en ouwe-opa Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Correspondentieadres: Quarleshavenstraat 16, 4339 BX Nieuw- en en Pépé Taal-van Moolenbroek Ik verlaat degenen die ik liefheb om degenen die ik liefhad terug te zien. St. Joosland De Dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 14 februari om 13.00 uur in de Eben Haëzer kerk, Kerkplein 1 te Nieuw- en St. Joosland. De dienst is ook te volgen via: www.kerkdienstgemist.nl, Protestantse Gemeente Nieuw en Sint Joosland/Ritthem. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw- en St. Joosland. Nieuw- en Sint Joosland, 20 september 1930 t Terneuzen, 7-2-2023 Janny de Nooijer-Knuijt Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Blokjesplaat 29,4465 BD Goes De crematie zal in besloten kring plaats vinden. Borssele, 5 februari 2023 Het is tijd dat ik moet gaan, ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar me uit in de regenboog hoog in de lucht. Tevens willen wij de verzorging van Ter Weel, in het bijzonder afdeling Schenge 2, bedanken voor de liefde volle en respectvolle verzorging van onze moeder. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Pr. Rooseveltlaan 139, 4383 SB Vlissingen Goes: Goes: Axel: Doorn: Wat in je hart zit, raak je nooit meer kujijt. Plotseling hebben we afscheid moeten nemen van onze pa, opa en overgrootopa Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, laten wij u weten dat onze lieve moeder, oma en overoma is overleden. Jan en Carla Hollestelle-Riedijk Dien en Kees Adriaanse-Hollestelle Corrie en Johan van de Velde-Hollestelle Marianne en Niek Janse-Hollestelle Marleen Marian Niek Klein- en achterkleinkinderen Goes, 7 februari 2023 weduwnaar van Wilhelmina van Koeveringe Wij wensen de kinderen, klein- en achterkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Borssele: J.C. van Koeveringe-Walhout Rotterdam: C. van de Bosse-Van Koeveringe Op 96-jarige leeftijd is overleden onze geliefde zwager en oom Ik ben verdrietig door het overlijden van mijn altijd meelevende buurman Ik zal hem missen en wens de kinderen en klein kinderen heel veel sterkte toe. Neven en nichten Koole Neven en nichten Marijs Neven en nichten Van Koeveringe Neven en nichten Van de Bosse Als de zon weer op komt en de hele wereld nieuw is, kijk dan naar me uit en hou van me zoals ik van jullie gehouden heb. Axel, 24-7-1933 Weduwe van Gerardus Johannes Hollestelle t 12 juni 1977 Wilhelminadorp, 2 februari 1926 DONDERDAG 9 FEBRUARI 2023 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 44