I? Kees Pleijte Jan Willem Allaart Q Leer^erf Haarfen var, Oevere^ 12 OVERLEDEN Jan Provoost Rinus van Houte Leendert David Tavenier - Leen - Hij is 78 jaar geworden. Vlissingen Joke Pleijte - Blaakman f Utrecht Koudekerke Vlissingen, 2 februari 2023 - Jan Jakob Jan Wisse We wensen de familie veel sterke met dit verlies. Leen Tavenier Jacht Combinatie Waarde Onze dank gaat uit naar IRIZ-Thuiszorg Team Wolphaartsdijk. Verdrietig namen we kennis van het overlijden van onze jachtvriend Correspondentieadres Vliedbergstraat 85, 4471 CE Wolphaartsdijk De afscheidsdienst vindt plaats op vrijdag 10 februari om 10.30 uur in de Nicolauskerk, Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Daarna is er een informeel samenzijn in Herberg “De Griffioen”, Oostkerkestraat 24 te Wolphaartsdijk. Wij zijn verdrietig, maar dankbaar voor alle jaren dat hij bij ons is geweest. Na een periode van afhemende gezondheid is rustig ingeslapen onze lieve pa, trotse opa en oud-opa Oud-Sabbinge, 10 december 1930 Magda van der Lely-Pleijte Victor van der Lely Jaco Pleijte Nerea Hanse Jan Tavenier Elma Tavenier-Goossens Léon en Dominique, Tyler Comé, Wolf, Pip Davey en Proud Floorien Langedijk-Tavenier Gerard Langedijk Mark Stijn en Eelke Wolphaartsdijk, 5 februari 2023 echtgenoot van Corrie Reijnhout 130 augustus 1988 Na een strijdlustig en moedig dragen van zijn ziekte, was deze uiteindelijk toch sterker dan hijzelf. Ondanks deze strijd is onze lieve vader, in het bijzijn van zijn kinderen, vredig van ons heengegaan. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. WOENSDAG 8 FEBRUARI 2023 PM Enige en Algemene Kennisgeving -Jaap- sinds 2020 weduwnaar van Lenie Wisse - van den Broeke J. Allaart - van de Gruiter 'De man uit Veere mat het hoedje' 7 mei 1930 Veere 16 februari 2023 De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Verdrietig ben ik door het overlijden van mijn lieve broer Francien van Dienst-Tavenier Mansfeldstraat 5 4341 EW Arnemuiden Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor al het goede dat wij van hem mochten ontvangen, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, trotse opa en over-opa Annelies en Johan Remco en Thy Miko en Sandra Samantha en Kees, Lars Priscilla en Sjors Karin en Erik Fabian, Vasco, Femke, Vera "Sjanne, bedankt voor alles. Lieve jongens, pa blijft mee kijken. Heel veel sterkte in de komende tijd, maar ik weet zeker dat jullie het redden" Leen Correspondentieadres: p/a Uitvaartverzorging Schouwen-Duiveland Emil Sandströmweg 2a, 4301 NW Zierikzee t Goes 6 februari 2023 Afscheid doet zeer, vaarwel veel meer. Maar als leven lijden wordt, is sterven een bevrijding. Sjanne Etienne en Mariëlle Michel en Irene Martijn en Patricia Charissa en Jeroen Kleinkinderen Zierikzee 6 februari 2023 Diepbedroefd om wat hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee hij ons heeft omringd, delen wij u mee dat is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa De afscheidsdienst vindt plaats op vrijdag 10 februari om 12.30 uur in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zullen wij Jaap begraven op de Nieuwe Algemene Begraafplaats Veere, Zanddijkseweg te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in Clubgebouw 'Het Akkoord' van muziekvereniging Veere's Genoegen, Oudestraat 9 te Veere. Een speciaal woord van dank aan het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh, afdeling lepenhof voor de liefdevolle zorg. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn broer en zwager Herinner mij niet in sombere dagen, herinner mij in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Gerda Fl ipse-Provoost Jan Flipse Coby en Wijnand Daniella Lisette Carina en Johan Mika Correspondentieadres: Westerscheldestraat 289 4335 NH Middelburg Als u geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Serooskerke 21 september 1938 Wij nodigden u uit om samen met ons afscheid te nemen op vrijdag 10 februari om 12:00 uur in crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg2 in Goes. Aansluitend is er een informeel samenzijn met mogelijkheid tot condoleren. Jaap is opgebaard op zijn eigen kamer in Zorgcentrum Nieuw- Sandenburgh, Sandenburghlaan 2 te Veere, afdeling lepenhof, kamer 157. Op donderdag 9 februari kunt u daar persoonlijk afscheid van hem nemen tussen 13.00 en 16.00 uur. Noordgouwe 15 december 1943

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 40