Pieternella Johanna de Pagter-Koppejan Nel Adrie Adriaanse 1 Riet Besuijen 11 OVERLEDEN Riet Besuijen-Joosse Adrie Adriaanse Riet Besuijen-Joosse J - PM DINSDAG 7 FEBRUARI 2023 Ik zie een poort wijd open staan. Sint Laurens: Suus en Adrie van der Wal-Joosse Burgh-Haamstede: Ella en Jan van den Broeke-Joosse Vrouwenpolder: Ina en Co Melse-Joosse Ko en Hannie Brasser Heinkenszand: Kees Joosse en Renata Priem Neven en nichten l -- We wensen de kinderen sterkte toe met dit verlies. Riet hield van bloemen Bedroefd hebben we afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Claudia en Rémy Ricardo en Anja Marinka en Wolfert en kinderen en kinderen en kinderen De herdenkingsdienst is te volgen via: PG gemeente Bigge kerke-Meliskerke Kerkdienst gemist. Op de dag waarop ze 80 jaar is geworden, overleed onze lieve moeder, oma en overoma U bent van harte welkom om op 9 februari van 19.00 tot 19.30 uur persoonlijk afscheid te nemen in uitvaartcentrum Adagio, Monuta Adrienne Klein, Buitenhovelaan 1 in Middelburg. Wij ontvingen het bericht dat is overleden onze meelevende vroegere buurman De buren uit de Burg. Geuzestraat. Jaap Hoogerheide. Corrie de Visser. Kees en Willie v.d. Woestijne. Sam en Laura de Korte. Op 4 februari is, na een lang zorgzaam leven, overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder We zijn dankbaar voor alles wat zij ons heeft gegeven en zullen haar erg missen. De Heer is mijn Herder Psalm 23 Marleen en Amnon Enaat Daphna en Don Boaz, Jesse Mieke en Gerton Iris en Jeroen Anaïs, Bjarne Fleur en Jarrod Corine en Dim Henja Ruben en Patricia Esmée, Joële Charlotte en Cas Julius, Élena Nanette en Pascal Kees en Ingrid Erik en Marina Rico Marnix 'De Tienden', Borné 40 4374 DB Zoutelande Riet is thuis. Op woensdag 8 februari is er bij haar thuis in 'De Tienden' gelegenheid van 19.00 - 20.30 uur ons te condoleren. De herdenkingsdienst vindt plaats op donderdag 9 februari om 10.00 uur in de Dorpskerk, Kerkplein 1 in Biggekerke. Aansluitend aan de herdenking begeleiden we Riet naar de begraafplaats aan de Zoutelandseweg in Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid ons te ontmoeten en te condoleren in 'MFA Onderdak Biggekerke', Voorhof 1 (ingang Schuitvlotstraat). Correspondentieadres: Valken isseweg 21 4373 AR Biggekerke Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante We zullen haar missen in onze familiekring en wensen haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Verdrietig zijn wij dat we afscheid hebben moeten nemen van onze schoonzus Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Na een jarenlange vriendschap nemen wij met verdriet afscheid van De mooie herinneringen blijven in ons hart. We wensen de familie veel troost en sterkte. Corrie en Jaap Riet en Jos Koos en Piet Jaap (in herinnering) Anneke en Karei Janny (in herinnering) en Wim (in herinnering) Peet en Annette Wim en Nel Tannie en Henk Jan en Erna Ineke Marius en Ingrid neven en nichten Bram en Tannie f Ad en Koos Rina en Adrie f Grê Corrie en Jo f Lenie en Adrie f Sinds 2003 weduwe van Adriaan Franciscus de Pagter Nieuw- en St. Joosland, Middelburg, 31 oktober 1929 4 februari 2023 Abelenlaan 2 4334 CA Middelburg Weduwe van Co Besuijen sinds 18-08-2015 t Koudekerke, 04-02-2023 De begrafenis vindt in besloten kring plaats. r 1 Onze dank voor de liefdevolle zorg gaat uit naar de medewerkers van: SVRZ - De Tienden, Zoutelande - Hospice Ter Reede, Vlissingen - SVRZ Tulpstraat, Koudekerke alt Sint-Laurens, 04-02-1943 Marcel en Guinevere Floor en David «L Jip Isa René (in liefdevolle herinnering) en Suzet Maartje en Romario Job, Tim, Lieve Pieter SaraenJurian Juda Aartjan Lean Daan en Linde Mirjam en Bram Nena 42’

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 39