Alfons Marie Servaas van Hees Simon Cornells Bommeljé 17 - Fons- Fons van Hees Maastricht, 25 februari 1950 - f Zierikzee, 31 januari 2023 In liefde gedenken wij hen die Fons en ons zijn voorgegaan. weduwnaar van Muriel Bommeljé-van Wijk 1 oktober 1932 Oostkapelle 2 februari 2023 Monica en Paul Hampshire-Bommeljé Na de uitvaartdienst is er in de kerk ook nog gelegenheid om te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Fons van Hees De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. "Zie, Ik heb u in mijn handpalmen gegrift... Jesaja49 16a Met droefheid, maar dankbaar voor wat hij voor ons allen betekend heeft, berichten wij u dat, na het ontvangen van het Sacrament van de Ziekenzalving, in vrede is overleden onze broer en onze oom Aansluitend wordt om 19.30 uur een avondwake gehouden in bovengenoemde kerk en is er gelegenheid om te condoleren. Een nachtwake wordt gehouden in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena te Goes. Correspondentieadres Groenerein 45,6267 BK Cadier en Keer De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 8 februari om 12.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat 9,4461 HZ te Goes. De viering wordt gestreamd via www.kerkdienstgemist.nl Priester van het bisdom Breda, werkzaam bij het bisdom lid van het kathedraal kapittel Stadspastoor te Roosendaal Pastoor van de H. Mariaparochie Middelburg Pastoor van de H Pater Damiaanparochie Goes Correspondentieadres: Berkenlaan 1 4356 HH Oostkapelle Oostkapelle Amsterdam Amsterdam Gert-Jan en Hanneke Bommeljé-van Rootselaar Monica en Maurits Jeanne en Bram Op dinsdag 7 februari is er vanaf 18.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Fons in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Lombardstraat 3, 4331 AA te Middelburg. en vol bewondering voor zijn levenskracht, i dappere strijd is ingeslapen onze sterke vader, Maastricht: Godelieve van Hees Den Haag: Thomas en Barbara Henquet - Roche Jules en Emma Cadier en Keer: Cécile en Jeff Oostwegel - Henquet Marie en Veronie Amersfoort: Lukas en Anne Ruth Henquet - van Hasselt Robin en Maya Maastricht: Miem van Hees - Castermans Lissabon: Jan-Willem van Hees en Elisabete Neves Maastricht: Ed van Hees en Gwenda Engels Éa Maastricht: Jacqueline van Hees en Klaas Stutje Rosa en Lucie Maastricht: Riny van Hees - Penders en Hans Colijn Maastricht: Ruud en Rafaela van Hees - Frijns Bruno Maastricht: Roger van Hees en Liandre Soons Lou Oostkapelle Londen (VK) Marieke Londen (VK) Charlotte en Tom Verdrietig, maar dankbaar delen wij u mede dat na een schoonvader en lieve opa Wij zijn zeer dankbaar voor de liefdevolle aandacht en zorg voor Simon de afgelopen maanden door het team van SVRZ Oostkapelle en de huisartsenpraktijk Oostkapelle. Er is maandag 6 februari en dinsdag 7 februari van 15.00 tot 17.30 uur gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van Simon in zijn eigen huis, Oosterpark 3A te Oostkapelle. Non nobis domine non nobis, sed nomini tuo da gloriam Middelburg, 31 januari 2023 Pastoor van "onze" Willibrorduskerk. Met verdriet in ons hart hebben wij kennisgenomen van het overlijden van IKC St. Willibrordus en scholen en bestuur Prisma scholengroep Met verdriet in ons hart vernamen wij het droeve nieuws van het overlijden van ons gewaardeerde lid Commanderij St. Jan OSMTH Commandeur Lenneke Straijer-Slager Kanselier Hilde Aarts-Dolmans Grootkapittel OSMTH Grootprior Victor Slenter Grootkanselier Jaap Waverijn (OMIHIftlWÉRIJ van St Jan Wij nemen afscheid van Fons vol bewondering voor de manier waarop hij met zijn naderende afscheid omging en herinneren hem als een zachtmoedig en inspirerend mens. Wij zullen zijn inbreng erg missen. PM ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 45