16 Frans de Bel Louis Gerardus de Bruijn Loek JUBILEUM Frans de Bel Frans de Bel r 6-2-1958 Z OVERLEDEN Frans de Bel Wij wensen Tiny veel sterkte met dit grote verlies. adrz Frans de Bel Frans Frans Frans de Bel Frans de Bel Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze dierbare neef Marie Mina en Kees Wim en Nel Jos en Willy Correspondentieadres Simone Veilhof 30,4463 JB Goes Op donderdagavond 9 februari tussen 19:00 en 20:oou is er gelegenheid om nog even bij Loek te zijn in Buurthuis De Pit, Appelstraat 2A in Goes. We nemen in besloten kring afscheid van Loek. Loek was: Leraar aan het Goese Lyceum Natuurgids bij Staatsbosbeheer Stadsgids van Goes Een goedhartig en beminnelijk mens is overleden. We zullen hem verschrikkelijk missen! Nicolette de Bruijn-Voogt Jeanette en Patrick Joep en Flip Wouter 2 februari 2023 Breda 16 februari 1947 “Dan schijnt het woud zo moede, het kan nog slechts peinzen en leeft in oude herinneringen. Doch uit de vochtige grond, tussen mos en dorre bladeren, verrijzen dan plotseling en raadselachtig de wonderlijke gestalten der paddestoelen.” (Fr. Van Eeden) ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023 PM Arnold en Irma de Paauw wij bidden Tiny veel kracht en sterkte toe. 6-2-2023 In gedachten bij jullie... Kruiningen, i februari 2023 in liefde losgelaten Francois Jacobus Cornelis Goes, 1 februari 2023 Tiny de Bel-Berkelmans De mooie herinneringen blijven in ons hart echtgenoot van Tiny de Bel-Berkelmans Achterneefjes en -nichtjes Wij wensen Tiny veel sterkte toe Goes, 1 februari 2023 Stil van verdriet, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziekte omging, is mijn lieve zorgzame man Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden in besloten kring. Paul Krugerstraat 2 -14, 4381 WB Vlissingen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Waardekensstraat 17,4421 KJ Kapelle onverwachts op 58 jarige leeftijd overleden Conny en Rinus Sinke-de Bel Angelique en Vincent Arnold en Joyce Coby en Niek de Leeuw-de Bel Janique en Gert Huub en Marjan Eline Martine Paulien en Johan Poleij-Berkelmans Tom Na tientallen jaren van fijne vriendschap hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van Met grote verslagenheid en verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte met dit grote verlies. Directie COROOS Conserven B.V. Na een jarenlange vriendschap moeten wij met veel verdriet afscheid nemen van Gedurende 33 jaar heeft hij zich ingezet voor ons bedrijf. Wij verliezen in Frans een bekwaam en betrokken collega. Verslagen delen wij u mee dat onverwacht uit onze familiekring is weggenomen Dick en Jeannet Hamelink- Sonke Marielle en Dennis Justin en Lars Rieken Ellen Jacco t en Astrid Johnny Jeroen C. Schrijver J.M. Schrijver-Snoep (in herinnering; moeder van Frans') Cobyen Nico Dinette en Huib Carina en Casper Petra en Martin neven en nichten Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Tiny en familie. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Wij zullen Frans missen als betrouwbare en zorgzame collega. Collega's Logistiek, Personeelsvereniging en overige collega's COROOS Conserven B.V. Met grote verslagenheid en verdriet vernamen wij het bericht dat plotseling is overleden onze gewaardeerde collega We wensen Tiny en familie heel veel sterkte toel Collega's afdeling Ontvangst en Raad van Bestuur Adrz Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenoot van onze collega Tiny de Bel - Berkelmans tGoes 65 jaar getrouwd We vieren dit in familiekring met een taartje. U doet dit briljanten paar een plezier met een kaartje. Y TI

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 44