Dien Dekker-Sanderse Kees Barmentlo Dien Dekker-Sanderse 11 OVERLEDEN Dien Dekker-Sanderse Dina Maria Jaap Jongh Visscher Saskia Jongh Visscher - Pleijte Dien Dekker - Sanderse PM DONDERDAG 2 FEBRUARI 2023 "De Heer is mijn Herder' t Domburg, 30 januari 2023 sinds 1 september 2018 weduwe van Hendrik Dekker Hij overleed in de leeftijd van 71 jaar. Bob i.v.m. het overlijden van 130 januari 2023 14 augustus 1945 echtgenoot van Heden overleed mijn schoonzus en onze tante Uit aller naam M. Dekker - Louws Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede zorgen, hebben we onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame en trotse ma, schoon ma, o ma en "ouwe" oma De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 4 februari 2023 om 10:00 uur in de Dorpskerk, Dorpsplein 4 in Aagtekerke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene begraafplaats aan de Prelaatweg. Na de begrafenis is er gelegenheid het gezin persoonlijk te condoleren in Hotel Kodde, ingang Burg. Bosse laarstraat 14. Zorgcentrum Simnia, Woning 1 Correspondentieadres: Thibautstraat 23,4363 BE Aagtekerke Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Simnia, Woning 1 voor de fijne verzorging. Andries en Christine Marinka en Marlijn, Sep, Lot Anne en Finy Sarine en Wilbert Jan Ron en Melanie Romy en Joel Jur Laura en Roelof Bart Michiel Martin en Annemiek Rik Denise Marian en Marcel Lisa Coen Hans Peter 29januari 2023 J. Huizingalaan 13,4331 WB Middelburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 4 februari om 12.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wanneer u geen uitnodiging heeft ontvangen kunt u dit bericht als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we omdat we afscheid nemen van mijn lieve schoonzus, onze lieve tante en oudtante Grijpskerke: Koos Sanderse-Maljers Aagtekerke: Marja en Adri Geschiere Grijpskerke: Louis en Marika Sanderse Grijpskerke: Bert-Jan Sanderse Martine Sengers Nijmegen: Heleen Dekker Koudekerke: Marjan en Peter Dreessen en (klein)kinderen Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. We zullen haar herinneren als de drijvende kracht in de winkel, haar gezellige praatjes en haar onuitputtelijke energie. Grijpskerke, 1 februari 2023 Verlengde Boned ijkest raat 334 4383 BD Vlissingen Intens verdietig, maar dankbaar dat hij bij ons geweest is, hebben we hem nu toch moeten laten gaan Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Rust nu maar uit Doof nu het licht en sluit je ogen en vergeet de strijd. Jouw leven hier is omgevlogen maar je liefde blijft echtgenoot van Helga Barmentlo-Oonincx vaderen opa van Linda en Casper Lucas, Mi ka, Noah Karin en Chris Fleur, Fedde Sandort Elvera t Patty en Joshua Owen, Evan is op zaterdag 4 februari Kadoterie't Ouwe Dorpsuus de gehele dag gesloten en is Supermarkt MCD Dekker gesloten vanaf 11:00 uur. B— Naar Jaap zijn wens zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Grijpskerke, 24 februari 1938

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 43