11 Oma Marianne van den Dries - de Bruijn Marianne van den Dries - de Bruijn Marianne van den Dries Tannie Riemens Bedankt voor de jarenlange vriendschap echtgenote van Jaap Riemens in de leeftijd van 71 jaar. Wat gaan we je missen! Kamperland, 30 januari 2023 Psalm 103 De Heer is mijn Herder Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Tannetje Adriana Riemens - van de Kreeke Tannie Riemens - van de Kreeke echtgenote van Jaap Riemens je bent de aller allerliefste oma van de hele wereld! Vrouwenpolder Jaap Riemens Frank Verdrietig zijn wij om het verlies van onze Vrouwenpolder Gerard Tante Tannie Rianne en Levindo Johannes Marinissen Bedroefd zijn wij om het overlijden van Marianne van den Dries Op 68 jarige leeftijd is overleden onze schoonzus en tante je was zo lief, goed en vriendelijk voor iedereen, je was trots op je kleindochters die alles voor je betekenden, je hebt gevochten tot het einde, maar het heeft niet zo mogen zijn dat we nog langer van je mochten genieten. 29 januari 2023 Dregmansstraati8,4453AZ ’s-Heerenhoek Verdrietig maar met mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante We waren altijd welkom en hebben mooie tijden beleefd. Wij wensen Harry, Mike en Inge, Jacqueline en John en kleinkinderen veel sterkte toe. Jan en Lia Adrie en Truus Greta en Piet Pieten Thea Marjan en Adrie Han (in liefdevolle herinnering), José en Kees Ineke en Thijs Elly en Nico Neven en nichten je zit voor altijd in ons hart Love you je lieve schatten Senna, Nikkie en Chloë Jacqueline en John Senna Chloë Harry van den Dries Mike en Inge Nikkie Erik Marina Jan Emmie Jacco Mariët Angelo Franca Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van De rouwdienst wordt gehouden op D.V. vrijdag 3 februari om 12.45 uur in het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente “Het Kruispunt”, aan de Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Deze dienst kunt u ook volgen via www.kerkdienstgemist.nl Voorafgaand aan de dienst is er van 12.00 tot 12.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Middelburg, 30 januari 2023 Pelgrimstraat 57 4354 AP Vrouwenpolder De begrafenis zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats te Kamperland. Haar handen hebben voor ons gewerkt We zullen haar missen Uw condoleances ontvangen wij graag schriftelijk Geen bezoek aan huis Cees Ria Patricia Arjo, Iris Jorrit Yvonne Dennis, Eva^Joeri Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom We wensen ome Jaap en kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies We wensen Jaap, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Op Zijn tijd is van ons weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen Jaap en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Nellie Gerard en Wilma Mien en Piet Rinus en Nellie Arie en Ria Neven en nichten Wat je in je hart bewaart, Raak je nooit meer kwijt. Bedankt voor al je liefde! Onze bijzondere dank gaat uit naar de huisarts dokter L.P.J. Aulbers, de medewerkers van Zorgstroom “Team Veere-Noord” en de medewerkers en vrijwilligers van het Sint Jans Hospice de Casembrootvoor de goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Sint-Laurens: Jo Boone-Marinissen Jo Boone -in herinnering- Mlddelburg: Wim Marinissen Kapelle: Ria Marinissen-Westveer Sint-Laurens: Kees Marinissen -in herinnering- Haagje Marinissen-De Jong Nieuw en Sint Joosland: Corrie Boone-Marinissen -in herinnering- Kees Boone Hilversum: André Marinissen Ans Marinissen-Van Strien Domburg: Adrie Marinissen Anke Marinissen-Boogaard neven en nichten Sterke de HEERE Trijneke met de kinderen en klein kinderen in dit gemis. We wensen Harry, Mike Inge, Jacqueline John en de kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Dennis Yvonne Arjen Clarinda Ruud Kelly Frank Goes: Ko en Leni t Oostkapelle: Leis en Rinus Kamperland: Maatje en Piet t Aagtekerke: Nel en Gerrit t Kamperland: Adrie t en Annie Geersdijk: Wim t en Anneke Kamperland: Hans en Nelly Neven en nichten Vrouwenpolder Jacco en Corine Judith, Marijn Serooskerke Sjaak en Desie Fenna, Joah, Mika Oostkapelle Suzanne en Iris, Fleur Met groot verdriet laten wij u weten, dat na een ziekte die ze niet heeft kunnen overwinnen, in de leeftijd van 68 jaar van ons is weggenomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma PM WOENSDAG 1 FEBRUARI 2023

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 39