8 Henk Titulaer Kees Fraanje en Lien Fraanje-Geleedst Maak een online rouwbericht OVERLEDEN DANKBETUIGING Janneke Maria Bron Jeannine Renique IN HERINNERING z MAANDAG 30 JANUARI 2023 ZV Enige en algemene kennisgeving ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Gorinchem, 3 april 1947 Biervliet, 27 januari 2023 - Peter Oor - 's-Gravenhage, 25-1-1946 t Terneuzen, 27-1-2023 Achterneven en achternichten \0 if ENIGE ALGEMENE KENNISGEVING Kruiningen, 30 januari 2023 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau We hopen dat je grote liefde Olga op je staat te wachten, zodat jullie weer samen zijn! Na de plechtigheid bent u van harte welkom om de familie te ontmoeten in café de Molenhoek, Noordstraat 7 te Hoek. Het afscheid, waarna crematie, heeft reeds in besloten kring plaatsgevonden. Zo plotseling hebben we, twee dagen na zijn verjaardag, afscheid moeten nemen van onze broer, oom en oudoom Jack, Jolanda, Donovan en Tanisha van Balen Thijs, Yentl Jaxx de Blaeij Team de Molenhoek Bedroefd delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, in zijn vertrouwde omgeving is overleden onze lieve zorgzame pa, schoonpa en opa Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. De middagploeg: Bam, Cor, Frits, Adrie, Willem, Eric, Ron, Leo, Jan, Bert en Huib Sas van Gent, 28 januari 2023 Corr.adres: Westkade 77 4551 CE Sas van Gent Isabelle en Jimmy Lennard Quinten Geert en Sigrid Silke en Jens Marc Joke en Jan Verhelst-Haneveld Ben en Jacqueline Ronnie en Nicole Karin en Steven Rob Haneveld t Betha Haneveld Johan en Monique Ria COLOFON 35 famllleberlchtenpzc@dpgmedla.nl V. 088-013 99 99 Q pzc.nl/familieberichten SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 15.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 14.00 Via deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor uw medeleven, lieve woorden en kaarten die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze dierbare ouders, groot- en overgrootouders Correspondentieadres: Weststraat 7,4521AW Biervliet Een bijzonder woord van dank aan de medewerkers van Huisartsenpraktijk Duysens-Power en ZorgSaam Thuiszorg. Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen en met dankbaarheid voor alles wat ze voor ons betekend heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, oma, zus en tante Niet meer in ons midden maar voor altijd in ons hart. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen weduwnaar van 23 - 01 - 2023 Sas van Gent Dit heeft ons steun en troost gegeven. Je vaste plaats aan de bar, je Haagse humor, *25-07-1936 Sas van Gent Marjolein en Hans van Liere Thom en Fleur Mick Martin en Chiao van Stel Blake Wim en Hetty Jan-Paul en Renée, Bodijn, Bente, Reinout, Ashley Roeland en Monique, Kimberley en Matthijs Jochem en Ralph Sanne M$xï]c, Juliet en Fee Ria en Rudy t Jeroen en Edyta, Victor Vincent Overeenkomstig de wens van Janneke is haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Narcissenlaan 10 4542 BT Hoek De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 3 februari om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Weten hoe? Ga naar dpgmedia.nl/online-rouwbericht en bekijk de video. Online rouwberichten worden geplaatst op pzc.nl/familieberichten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 52