I effeweg nl De mooiste excursiereizen Ouwehoeren kan-ie nog altijd-en zingen ook! 1 17 r effeweg nl of bel 08810 30 800 OB 3 Robbie Williams XXV Tour DE ZANGERES LENA UIT OOST- BERLIJN Karinthië Rondreis Wales Boek zonder aanbetaling nen samen in Amsterdam. Thuis praten ze ‘natuurlijk niet aan de lopende band’ over musicals, wel kunnen Verstraten en Demoor (Diana Zonen en later dit jaar te zien in Sweeney Todd) met elkaar tek sten oefenen. „Dat is natuurlijk heel handig, al moet je ook weer oppassen dat je daar geen discussies over krijgt. Soms zeg ik tegen hem dat ik een scène droog wil oefenen, dus alleen de tekst, zonder een interpretatie van de woorden. Dan zegt hij aan het einde toch weleens: ‘Joh, ik zou het zus en zo doen.’ Daar kan ik dus écht niet tegen.” Adriatische kust, Cattolica Istrië, Rovinj en Porec Krakau en omgeving Grappen en grollen Met zijn XXV Tour viert Wil liams zijn zilveren jubileum als soloartiest. Dat is hij nu al 27 jaar, maar het zal duidelijk zijn waarom de tournee eerder werd afgeblazen. De sfeer is zaterdagavond ronduit feestelijk. Hij heeft er zin in, en wij hebben er ook zin in. €799,- Geld-terug-garantie’ Zekerheid via ANVR en SGR* 1 En ongelooflijk, wat kan die man gezellig ouwehoeren. Aan elk liedje gaat een verhaal vooraf. Veel grappen en grollen, maar hij staat ook uitgebreid stil bij de ernstige geestelijke problemen die hij had. „I was fucking men tally ill before it was cool” Hij ziet er goed uit, dat vindt hij zelf ook. Over zijn afgetrainde lijf: „In juni ben ik weer vet, dus neem nu je foto’s.” Hij draagt een glittergewaad, zijn kapsel houdt het midden tussen een hanen kam en een matje. Maar belangrijker: hij klinkt goed. De door een elfkoppige band begeleide en ook nog eens door een grote groep danseressen omgeven Williams is in top vorm. Hij zingt al zijn hits, maar gooit er ook wat covers tegenaan. Hij klinkt als een volleerde soul zanger in sixtiesklassieker Land of1000 dances en komt ook goed weg in zijn uitvoering van Oasis’ Don’t look back in anger. Hij zingt zelfs twee nummers van Take That, de boyband waar mee zijn carrière begon. We kij ken met Williams ook naar een clip uit die tijd. ‘Homoporno’, zegt hij over het filmpje bij Take That-debuutsingle Do what you like. Hij laat het stilzetten bij een beeld van een blote kont, zijn kont. „Ik was ze-ven-tien!” Nu komt het, denk je even, een smartelijk verhaal over hoe hij werd uitgebuit in die tijd, maar nee, hij zegt: „En ik vond het geweldig!” ij een optreden van Rob- ■■C bie Williams valt veel te UKBr lachen. Dat begint al voor dat er ook maar een noot is ge zongen of gespeeld. Op het nog lege podium staat een standbeeld van de zanger in de pose van De Denker van Rodin. Ja, een groot filosoof, die Williams, die zich in openingsnummer Hey wow yeah yeah nog inhoudt, maar meteen daarna in lijflied Let me entertain you alles geeft. Een artiest moet van zijn pu bliek houden, zegt hij. Verwij zend naar zijn ooit zo wilde seks leven: „In de jaren 90 probeerde ik van ieder van jullie afzonder lijk te houden.” Meteen erachter aan tegen een vrouw op de eerste rij: „Hé, jou ken ik nog uit die tijd.” Tegen de 50 loopt hij. De drank en drugs zijn afgezworen, de promiscuïteit ook. Zeventien jaar getrouwd, vier kinderen. Grote hits scoort hij al een hele tijd niet meer, maar hij vult nog altijd moeiteloos drie keer de Ziggo Dome en is later dit jaar ook nog eens een van de hoofdacts op Pinkpop. KL®. j 'V I I-V I Beelden uit de periode dat de Berlijnse Muur Oost- en West-Berlijn verdeelde, fotosgettyimages Peter van Brummelen Ontbijt en diner Vertrek: meijun Jul, aug, sep, okt Ontbijten diner Vertrek: apr, meijun, sep, okt Scène uit de musical Checkpoint Charlie, met Pieter van Nieuwenhuyze Linda Verstaten, Alex Ber gen, Jeffrey Italiaander en Wim van den Driessche. FOTO DINNE VAN RONGEN Ontbijt en diner Vertrek: apr, meijun, sep, okt Grote hits scoort hij allang niet meer, maar een superster is hij nog altijd. Bij het eerste van drie concerten in de Ziggo Dome was zanger en entertai ner Robbie Williams in alle opzichten in topvorm. Ontbijten diner Vertrek: aprJuL, aug, sep, okt Williams zong al zijn hits én twee nummers van Take That. Ontbijt en diner Vertrek: apr, meijunjul, aug, sep, okt Pop Gehoord: Ziggo Dome Amster dam 28 januari. Herhaling op 13 februari in het Ziggo Dome. 10 dagen I I Alle Fouten voorbehouden. Exclusief reserverings kosten, CalamlteltenFonds en consumentenbijdrage SGR. ‘Bekijk de volledige voorwaarden op www.effeweg.nl/garanties. ■V f’ 1 GO MAANDAG 30 JANUARI 2023 10 dagen va. 559,- 10 dagen va 599 8 dagen va. 429 8 dagen va 499,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 17