Hank Prins Pieterneiïa Louws - Dommisse 17 DANKBETUIGING Jos Verton Bert Palmkoeck Corrie Munter - Sluiter Jos Verton Hans Jürgen Ramstijn Neeltje Jobse - Kerkhove Nellie Jos Verton Jos Verton 6/ Johan Verton - Jos - echtgenoot van Martina Elizabeth Verton-Bimmel PM ZATERDAG 28 JANUARI 2023 Dat de Heere ons mag sterken in het verdriet. Tineke Verton-Bimmel Bestuur en leden van Humoreske Voor altijd in ons hart Namens de familie, Johannes Wouter Petrus Liever geen bloemen Bets Palmkoeck-Meulenberg Oost-Souburg, januari 2023 Jacqueline Prins-Lagerveld Isabella zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. Uw medeleven heeft ons zeer goed gedaan. Krabbendijke, Januari 2023 Middelburg, 26 januari 2023 Hans van der Velden en verdere familie Jos bedankt voor alles. Middelburg, januari 2023 in de leeftijd van 74 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Grijpskerke, januari 2023 Ben, Neli en kinderen X. Na vriendschap van meer dan vijftig jaar is overleden onze goede vriend Ik wens Tineke en (klein)kinderen veel kracht en sterkte toe. Hubrechta de Kam-Passenier in herinnering Kees en Patrick de Kam Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat na een langdurige ziekte door de Heere uit ons midden is weggenomen, in de leeftijd van 76 jaar, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jos. De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar Team Zorgstroom, dokter Van Vijven en iedereen die bij de liefdevoile verzorging van Jos betrokken was. We wensen Tineke, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. echtgenoot van Tineke Verton-Bimmel, schoonzoon van ome Huib en tante Marie. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze neef We wensen Tineke en (klein)kinderen veel sterkte met dit verlies! Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze goede vriend Robert en Daniëlle Verton-Jansen Nathan Corine en Cor Jacobse-Verton Hannah Sarah Harderwijk, 26 september 1946 Correspondentieadres: Basaltpromenade 67,4533 CC Terneuzen Muzikant bij ons amusementsorkest Humoreske, ruim 65 jaar lid van de Juliana Korpsen Middelburg en sinds enkele jaren lid van verdienste. We verliezen in hem een spontane vriend en muzikant. Het gemis zal groot zijn. Wij wensen zijn vrouw Tineke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Na een periode van ziekte is overleden onze medemuzikant Intens verdrietig, maar dankbaar voor de mooie jaren samen en voor wat hij voor ons en velen heeft betekend, hebben we afscheid genomen van mijn echtgenoot, onze (schoon)vader en opa Op donderdag 2 februari a.s. om 12 uur houden we een herdenkingsbijeenkomst in crematorium ‘Het Zeeuwse Land’, Kandtweg 2, 4462 HZ Goes. Daarna zal Hans in besloten kring worden gecremeerd. Segeersstraat 12,4331 JN Middelburg, eram@zeelandnet.nl Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Heb je geen persoonlijke kennisgeving ontvangen, beschouw deze aankondiging dan als zodanig. Hessel Prins en Adriënne Prins-de Munck Hylke, Lotte, Hidde Sanna Prins en Minguk Choi Yujin, Junho Hugo Prins en Marion Prins-Klaver Juliette, Carmen Ema Ramstijn-Schreuder Chris Otto - Esra, Tygo, Maud Marlies Jeroen - Mats, Sophie, Taeke Herco Martina Voor de belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve moeder, onze groot- en overgrootmoeder, schoonzus en tante Voor de vele blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schrifteijk mochten ontvangen, na het overlijden en de begrafenis van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en lieve oma Uw condoleances, de overweldigende hoeveelheid kaarten met hartverwarmende woorden en persoonlijke herinneringen na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en trotse opa Wij willen iedereen hartelijk danken voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Het is ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. hebben ons goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Lou Jobse kinderen en kleinkinderen 26 januari 2023 Leliestraat 35 4332 TK Middelburg Juliana Korpsen Middelburg Simon Ria Lien Jaap Nel Ina Minne Bert Danique Anneke Harold Marian Ronald en achterneven- en nichten. Terneuzen, 25 januari 2023 De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 2 februari om 11.00 u in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. In plaats van bloemen wordt een donatie aan de Hersenstichting gewaardeerd. Onze dank gaat uit naar de vele medici, therapeuten en zorgverleners die Hank zo goed hebben behandeld en verzorgd. zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. Het geeft ons troost in ons verdriet. Voor de laatste keer zijn warme thuishaven uitgevaren mijn lieve varensgezel en man, onze liefhebbende vader, schoonvader, opa en oom

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 45