f^je&detfc 15 Leve z Jan Castel 05-01-1930 123-01-2023 Ruud z Elvira Rengers - Kook *31-1-1997 Het is goed zo, we zijn er, ga maar. Wees gerust je blijft voor altijd in ons hart. Wij zijn de zorgmedewerkers van Hof‘t Seijs dankbaar voor de liefdevolle verzorging van Jan. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op maandag 30 januari om 16.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van deze dienst komen we nog samen onder het genot van een hapje en een drankje. Met verdriet, maar wel met grote dankbaarheid voor wat wij samen mochten beleven, hebben wij in liefde afscheid moeten nemen van onze lieve pa, opa en opa ijsje Sinds 9 november 2022 weduwnaar van Corry Castel-Logemann Correspondentieadres: Familie Castel J.C. Mathiasstraat 26 4336 CV Middelburg In plaats van bloemen, zou Jan het fijn gevonden hebben, als u een donatie zou doen aan het Alzheimer fonds: NL13INGB 0000 00 2502. Eefje Michel Mojo Mylo v Michella Evan Elaizah Nevaeh x I Sloecentra Ie a Thea &John Sandra 19-1-2023 Collega's GRZ SVRZ't Gasthuis o Haagland 12 4386 GM Vlissingen U kunt persoonlijk afscheid van Liesbeth nemen op dinsdag 31 januari van 11.45 tot 12.15 uur in uitvaartcentrum De Voorzorg aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.30 uur, in de aula van het uitvaartcentrum, de samenkomst waarin wij het leven van Liesbeth herdenken gehouden worden. Vervolgens zal omstreeks 14.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Het leven is liefde voor het leven, is een uitspraak van Emmanuel Levinas (1906-1995). de partner van onze broer Peter hield van het leven, van Peter en hun kinderen Luuk en Lindy. Ze had hen lief en kon intens genieten. Liesbeth en Peter waren al jong bij elkaar. Een twee-eenheid die niet te verbreken leek, eenheid die je in een adem noemt. Nu is die eenheid rauw verbroken. Te vroeg. Veel te vroeg. Wij zijn diep verdrietig. Winsum, Fryslan: René Almekinders en Anke Leenstra Zwolle: Geert Almekinders Vlissingen: Conny Izeboud-Almekinders en Sjaak Izeboud Justin Oost-Souburg: Martijn Izeboud Niet te bevatten. Zo onwerkelijk en toch zo waar. Groot is de pijn en het verdriet, omdat wij jouw kracht en liefde moeten gaan missen. Voor altijd in ons hart. We houden van je lieve Liesbeth. Tot aan de maan en weer helemaal terug. Geheel onverwacht is overleden op 51-jarige leeftijd 11 november 1971 Vlissingen 24januari 2023 Rinus Corrie Leon - in liefdevolle herinnering - Peter Luuk en Maura Lindy Freggel 0 Namens alle bewoners, collega's en vrijwilligers, Angela Bras en Dennis de Rijke, bestuur SVRZ Thijs van der Feen, locatiemanager SVRZ 't Gasthuis Geschokt en verdrietig zijn wij door het bericht dan onze dierbare collega plots is overleden. Wij zullen haar bruisende persoonlijkheid en aanstekelijke lach missen op de afdeling. Wij wensen de familie van Liesbeth alle sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Verdrietig hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde collega f£je&6eth de We gaan haar erg missen. Lieve vriendin, mooi mens, wij gaan je in alles zo missen. Nog midden in het leven en vol van energie, hebben wij met intens verdriet, geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter, onze lieve zus en kleindochter. Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van f£je&deth de echtgenote van onze collega Peter Almekinders. Wij wensen Peter, de kinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Directie en medewerkers van Sloe Centrale B.V. Middelburg: Jolanda Wondergem Camilla en Féline Piet en Nel Wondergem Ik denk dat het nooit went dat jij er niet meer bent. Our power, your energy PM ZATERDAG 28 JANUARI 2023

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 43