Izaak Aart de Regt Cornelia Tilroe-Louwerse 14 OVERLEDEN Corrie Tilroe Corrie Tilroe Jan Tilroe Corrie Tilroe-Louwerse Izaak de Regt Corrie Tilroe-Louwerse Marinus Huijsman -Rinus- Marinus Huijsman -Rinus- ZATERDAG 28 JANUARI 2023 PM L’ "Ik ben gewoon Corrie" Kalo Taxidi Heden ontvingen wij het bericht dat bure Jan Tilroe Veerweg 34, 4493 AS Kamperland Geen bezoek aan huis. Veere: Peter Louwerse en Carla Koole We zijn aangedaan door het overlijden van Serooskerke: Harry en Lian Louwerse-Janse Neven en nichten Middelburg, 25 januari 2023. Rijen: Wim+ en Ans Louwerse-Arendse Serooskerke: Riet en Piet Koole-Louwerse Serooskerke: Ina en Jo Jobse-Louwerse Nellyt en Adriet Kodde-Louwerse Oosterland: Lenie en Bart Wind-Louwerse Vrouwenpolder, 16 november 1944 t Middelburg, 25 januari 2023 Wij wensen Jan, Angelique en Richard veel sterkte met dit grote verlies en bedanken hen voor de enorme steun aan Corrie in haar laatste, moeizame jaren. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve, zorgzame zus, schoonzus en tante. Wij zijn verdrietig door haar overlijden, maar ieder heeft zijn eigen mooie herinneringen aan onze lieve schoonzus, tante en oudtante Wij wensen Jan, Angelique, Richard, Roelfina en de kleinkinderen veel sterkte en kracht toe. Aansluitend nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer. We zijn de lieve medewerkers van woning 5 van Kranensteyn heel dankbaar voor de liefdevolle verzorging van Corrie. We hebben ons zeer welkom gevoeld. Papestraat 8, 4361 BR Westkapelle Corrie is thuis. U bent uitgenodigd om met elkaar het leven van Corrie te herdenken op woensdag 1 februari om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Je bent niet meer daar waar je was, maar overal waar wij zijn. Je was de tijd kwijt en vele dingen en dan ineens die glimlach Het hoorde zo bij jou en jij hoorde zo bij ons Tiny Adri en Rosita Leo en Stijntje nichten en neven achternichten en -neven Angelique Ezra Richard en Roelfina Anne en Sjors Loeke en Stacey De dienst waarin wij het leven van Rinus gedenken zal worden gehouden op woensdag 1 februari om 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Rinus. Na de dienst brengen wij Rinus naar zijn laatste rustplaats. Aansluitend bent u welkom voor de condoleance in de koffiekamer van de begraafplaats. is overleden. Wij wensen de familie sterkte toe. Westkapelle: Kees en Koos Kees en Pietje Jane en Rob Boord en Zoete t Gerard en Karin Na een jarenlange vriendschap nemen wij afscheid van onze lieve vriendin Met dankbaarheid voor wie hij voor ons was nemen wij met verdriet afscheid van mijn echtgenoot, mijn vader en van mijn opa Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Suus van der Meer-Huijsman en Rommert van der Meer -in herinnering- Jan Huijsman en Diny Huijsman-Onnink Ton Huijsman -in herinnering- Marijke Huijsman en Henk Verweij Corrie Hubregtse-Huijsman -in herinnering en Piet Hubregtse Nellie van den Boorn-Huijsman en Raymond van den Boom -in herinnering- Coos Huijsman -in herinnering- Ab Huijsman -in herinnering- Neven en nichten Judith Huijsman-Hansen Marius Huijsman Chrisje Huijsman Rina Els en Adrie Atie en Jan t Goes, 24 januari 2023 Na een periode van afnemende gezondheid is tot ons verdriet toch nog onverwacht overleden mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Wij bedanken Allévo en de huisartsenpraktijk te Kamperland, in het bijzonder dokter De Pagter, voor de jarenlange zorg In verband met bovengenoemd overlijden is slijterij 'De Poorter' te Kamperland woensdag 1 februari de gehele dag gesloten. Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven; neemt mijn juk op u en leert van Mij, want Ik ben zachtmoedig en nederig van hart, en gij zult rust vinden voor uw zielen. Mattheüs 11 vers 28-29 Jos, Tom, en Ko Restaurant de Brouwerij Als medeoprichter was hij vanaf 2005 altijd sterk betrokken bij Emelisse. We wensen Anja en de familie sterkte met dit verlies. Vlissingen, 11 maart 1945 Correspondentieadres: Hannie Schaftstraat 22 4333 CK Middelburg Ridder in de Orde van Oranje-Nassau echtgenote van Kamperland: Anja de Regt-Bouterse Kamperland: Janneke Clement-Bouterse Gerard Clement Middelburg: Kees Bouterse Marian Bouterse-Janse Breda: Adrie Bouterse Middelburg: Sarie Noordhoek-Bouterse Ko Noordhoek Kamperland: Tannie Slomp-Bouterse Jan Slomp Bergen op Zoom: Helma van Wettum-Bouterse Charles van Wettum Kamperland: Lies Filius-de Regt Jan Filius Kleverskerke: Leny Corré-de Regt, in herinnering Krijn Corré Neven en nichten Kamperland, 26 oktober 1943 t Kamperland, 26 januari 2023 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, zorgzaamheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze dierbare moeder en oma De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 1 februari om 13.00 uur in 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. U kunt deze dienst live volgen via het account van de Protestantse Gemeente Kamperland op www.kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in 'De Brouwerij', Nieuweweg 7 te Kamperland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 42