i u Bil I Zorgen over parkeerdrukte bij Wesselopark in Kloetinge liM 4 I te I Geurige onlineveiling bij Veilinghuis Korendijk Veilinghuis Korendijk brengt een grote partumcollectie onder de hamer. De geurige veiling verspreidt zich over de hele wereld. Vooral uit Frankrijk komen veel biedingen. W. Kloetinge mag zich opmaken voor een grondige upgrade van het Wesselo- park. De gemeenteraad is positief. Wel zijn er zorgen over het verkeer en het parkeren. Bewoners van het Noordeinde kunnen soms hun oprit niet verlaten die zouden er ook zijn. Een 75+ dame uit Middelburg ziet De voetbalvereniging uit Kloe tinge is erg in trek. Het ledental is dusdanig gegroeid, dat de club te gen grenzen aanloopt. Mogelijk heden om het Wesselopark uit te breiden zijn er niet. Daarom is een plan bedacht om de ruimte binnen de huidige grenzen van het sportpark beter te benutten. Zo wordt een veld gedraaid en voorzien van kunstgras, komt er een extra jeugdveld en worden twee andere velden verbeterd. Dit alles gaat de gemeente 2,6 miljoen euro kosten. Dat bedrag gaat de gemeenteraad over twee weken unaniem beschikbaar stellen, zo bleek donderdag al tijdens een voorbereidende raadsvergade- Wel maken de fracties in de ge meenteraad zich allemaal zorgen over de verkeers- en parkeerpro blemen op en rond het Wesselo park. Zo is het parkeerterrein op het sportpark op piekmomenten te klein, waardoor mensen op straat gaan parkeren. „Bewoners van het Noordeinde kunnen soms hun oprit niet verlaten, om dat het er zo chaotisch is”, zei Easther Houmes (CDA). Veel par- ring. V.V. Kloetinge wil overigens ook nog een nieuw centrumge bouw realiseren, maar dat zal ze zelf moeten betalen. tijen vrezen dat het nog drukker met auto's wordt in het dorp als de club eventueel nog verder groeit. Een eventuele promotie van het eerste elftal van Kloe tinge, die iedereen op zich zou toejuichen, baart ook zorgen. Volgens het college hoeft het niet per se drukker te worden, omdat Kloetinge dan tegen clubs speelt die deels van verder weg komen. De komende tijd wordt een plan opgesteld voor de verkeersafwik keling. Op de korte termijn wor den al een paar kleine maatrege len uitgevoerd. Ook de raad deed wat sugges ties. Zo opperde Henri van Koe- veringe (SGP/CU) om een par keerterrein aan te leggen langs de Tervatenseweg, tussen de Brede- weg en de Daniëlsweg. „Laat mensen over een pad naar het Wesselopark lopen. Op die ma nier kunnen we de druk op het Noordeinde voor een groot deel wegnemen.” de Beatlesjurkjes ook. „Echt jeugdsen timent, ontzettend leuk om te zien, maar het is niet waar ik voor kom.” Ze houdt zelf van mooie zilveren objec ten en ze heeft thuis al een hele verza meling. „Dat is ook de reden dat ik lie- IQ STGUTEN sv Administratieve medewerker (m/v) de jaren 60 vindt hij vooral grappig. „Maar bieden ga ik niet hoor”, lacht meer naar bijzondere „Wij veilen geregeld verzamelingen en mooie spullen uit boedels. En nu als Veilinghuis Korendijk voor de al lereerste keer een verzameling par fums”, vertelt mede-eigenaar Maarten Anthoni (36, foto). Parfumfans uit binnen- en buitenland blijken geïnte resseerd in de onlineveiling van het Middelburgse veilinghuis. Op de kijk dagen in de hal aan de Kleversekerkse- weg is ook een werk van graficus M.C. Escher te zien. „Zijn werk hoort bij onze specialiteiten, net als Chinees porselein en Indonesische schilde rijen.” ‘Drie werelden9 heet het werk van Escher dat nu te koop is. Het heeft een richt prijs van ‘maar’ 1000 tot 1500 euro, omdat een handtekening ontbreekt en het pa pier niet puntgaaf is. Voor een wereldbe roemd werk een koopje? Anthoni nuan ceert dat de richtprijs niet meer is dan dat. „Een bod van een liefhebber kan veel hoger zijn en er komt nog 25% opgeld bovenop.” Middelburger Wichard Riemens is voor het eerst op een kijkdag in het veilinghuis. „Een collega tipte me. Als hij. Hij zoekt muziekliefhebber moest ik echt gaan popplaten, echte collector’s items en kijken.” Drie Beatlesjurkjes van stof fen van Stoomweverij Nijverheid uit ver niet met mijn naam in de krant kom.” Ze geniet van het bezoeken van kijkdagen van het Zeeuws Veiling huis. „Alsof je naar een museum gaat, het is heel gevarieerd.” Een liefhebber van het werk van Reimond Kimpe speurt gericht naar twee werken van deze Vlaamse schil der. De man uit Steenbergen spelt door zijn leesbril de catalogus van het veilinghuis. „Ik heb Kimpe ontmoet toen hij al oud was en wilde graag ooit werk van hem hebben.” Maarten Anthoni herkent wel dat verzamelaars houden van discretie. „Ze willen niet altijd bekend wor den.” Hij merkt ook dat bezoekers tij dens de kijkdagen al geregeld online bieden. Ze zien mode van Versace, horloges, oude landkaarten, parfums en dan kunnen kijkers kopers wor den. Ze kunnen zaterdag en maandag nog komen kijken tussen 10.00 en 17.00 uur aan de Kleverskerkseweg in Middelburg. Maandag vanaf 19.00 uur sluiten geleidelijk de eerste nummers op de onlineveiling. Meer info: veilinghuiskorendijk.nl KLOETINGE BEÏfc - Parfumflesjes onder de hamer - Easther Houmes (CDA) - Rob Paardekam Taken Alle voorkomende werkzaamheden op de afdeling administratie Verwerken van de inkoop- en verkoopfacturen Je bent verantwoordelijk voor de juistheid en compleetheid van de dagelijkse voertuigadministratie Het inboeken van al deze gegevens in ons computersysteem Ondersteuning van het management (administratieve en secretariële taken). Je werkt zelfstandig en bent verantwoordelijk voor de kwaliteit van je werk Wat zoeken wij: Kennis van financiële administra tieve handelingen, computervaar digheden met Word en Excel MBO niveau 3/4 administratie Autodemontage Ad Stouten B.V. is de af gelopen 40 jaar uitgegroeid tot een van de grootste en modernste autodemon- tage-bedrijven van Zuidwest Nederland. Een klantgerichte onderneming waar u, als zakelijk ondernemer of particulier, verzekerd bent van een deskundige service en dienstverlening. Tijdens de kijkdagen in het Zeeuws Veiling huis is een grote par- fumverzameling te zien. Parfumfans uit binnen- en buitenland zijn al aan het bieden op geuren van onder meer Chanel, Dolce Gabbana, Dior, Gi venchy, Hermès, Gucci en Bvlgari. FOTO'S DIRK-JAN G JELTEMA „Ik ga niet bieden op de Beatjesjurkjes hoor", zegt muziek liefhebber Wichard Riemens. Hij zoekt an dere bijzondere pop- muziekitems. Bij voorkeur beschikbaar voor 40 uur per week Je kunt onze klanten goed te woord staan in het Engels. Spreek je ook Duits, dan is dat mooi meegenomen Je bent accuraat, nauwkeurig en integer Aanbod: •We bieden je een uitdagende een marktconform salaris volgens CAO klein metaal, afhankelijk van leeftijd en ervaring. werken in een leuk team Je kunt je sollicitatie mailen naar Ad Stouten BV, t.a.v.Jan Stouten info@adstouten.nl 0111-482130 Oosterland Nederland Arie Westeneng Middelburg Wij zijn op zoek naar een aantal nieuwe collega's i.v.m. de groei van ons bedrijf - o,. PM ZATERDAG 28 JANUARI 2023 k T pl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 35