Hans Jürgen Ramstijn Margarefha de Graaf - Verduijn iDoAe Izaak Aart de Regt 18 OVERLEDEN George van Rattingen Marinas Huijsman -Rinus- Marinus Huijsman -Rinus- Bas Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Jan Castel 05-01-1930 t 23-01-2023 Ruud Wij zijn de zorgmedewerkers van Hof ‘t Seijs dankbaar voor de liefdevolle verzorging van Jan. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op maandag 30 januari om 16.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van deze dienst komen we nog samen onder het genot van een hapje en een drankje. Weijkmanlaan 44 4511 CS Breskens Nieuwvliet, 16 oktober 1944 Met verdriet, maar wel met grote dankbaarheid voor wat wij samen mochten beleven, hebben wij in liefde afscheid moeten nemen van onze lieve pa, opa en opa ijsje Het is goed zo, we zijn er, ga maar. Wees gerust je blijft voor altijd in ons hart. Sinds 9 november 2022 weduwnaar van Corry Castel-Logemann Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, Nimmer klagend, altijd stil dragend, Moedig ging je door, steeds weer, Tot op het laatste moment, Het wilde niet meer. Chris Mariska Anouk Britt Jason Breskens, 25 januari 2023 Correspondentieadres: Familie Castel J.C. Mathiasstraat 26 4336 CV Middelburg In plaats van bloemen, zou Jan het fijn gevonden hebben, als u een donatie zou doen aan het Alzheimer fonds: NL13INGB 0000 00 2502. Lilian Sjaak Sebas Elvira Senne Livia Mecx Olivier Kelly Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma en trotse oma echtgenote van Bas de Graaf Eefje Michel Mojo Mylo v Michella Evan Elaizah Nevaeh ZATERDAG 28 JANUARI 2023 ZV X Veerweg 34,4493 AS Kamperland Geen bezoek aan huis. in de leeftijd van 74 jaar. Bestuur, spelers en supporters v.v. S.T.E.E.N. Na een periode van afnemende gezondheid is tot ons verdriet toch nog onverwacht overleden mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Wij bedanken Allévo en de huisartsenpraktijk te Kamperland, in het bijzonder dokter De Pagter, voor de jarenlange zorg In verband met bovengenoemd overlijden is slijterij 'De Poorter' te Kamperland woensdag 1 februari de gehele dag gesloten. Naast oud-bestuurslid was George ook hoofd uitvoerder van de eerste verbouwing van onze kantine. We wensen Marianne, Pascalle en Veronique heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Geschokt hebben we kennisgenomen van het overlijden van de heer Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven; neemt mijn juk op u en leert van Mij, want Ik ben zachtmoedig en nederig van hart, en gij zult rust vinden voor uw zielen. Mattheüs 11 vers 28-29 De dienst waarin wij het leven van Rinus gedenken zal worden gehouden op woensdag 1 februari om 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Rinus. Na de dienst brengen wij Rinus naar zijn laatste rustplaats. Aansluitend bent u welkom voor de condoleance in de koffiekamer van de begraafplaats. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de mooie jaren samen en voor wat hij voor ons en velen heeft betekend, hebben we afscheid genomen van mijn echtgenoot, onze (schoon)vader en opa Op donderdag 2 februari a.s. om 12 uur houden we een herdenkingsbijeenkomst in crematorium ‘Het Zeeuwse Land’, Kandtweg 2, 4462 HZ Goes. Daarna zal Hans in besloten kring worden gecremeerd. Segeersstraat 12, 4331 JN Middelburg, eram@zeelandnet.nl Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Heb je geen persoonlijke kennisgeving ontvangen, beschouw deze aankondiging dan als zodanig. Met dankbaarheid voor wie hij voor ons was nemen wij met verdriet afscheid van mijn echtgenoot, mijn vader en van mijn opa Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Suus van der Meer-Huijsman en Rommert van der Meer -in herinnering- Jan Huijsman en Diny Huijsman-Onnink Ton Huijsman -in herinnering- Marijke Huijsman en Henk Verweij Corrie Hubregtse-Huijsman -in herinnering en Piet Hubregtse Nellie van den Boom-Huijsman en Raymond van den Boorn -in herinnering- Coos Huijsman -in herinnering- Ab Huijsman -in herinnering- Neven en nichten Ema Ramstijn-Schreuder Chris Otto - Esra, Tygo, Maud Marlies Jeroen - Mats, Sophie, Taeke Herco Martina Judith Huijsman-Hansen Marius Huijsman Chrisje Huijsman t Goes, 24 januari 2023 Correspondentieadres: Hannie Schaftstraat 22 4333 CK Middelburg Vlissingen, 11 maart 1945 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Kamperland: Anja de Regt-Bouterse Kamperland: Janneke Clement-Bouterse Gerard Clement Middelburg: Kees Bouterse Marian Bouterse-Janse Breda: Adrie Bouterse Middelburg: Sarie Noordhoek-Bouterse Ko Noordhoek Kamperland: Tannie Slomp-Bouterse Jan Slomp Bergen op Zoom: Helma van Wettum-Bouterse Charles van Wettum Kamperland: Lies Filius-de Regt Jan Filius Kleverskerke: Leny Corré-de Regt, in herinnering Krijn Corré Neven en nichten Kamperland, 26 oktober 1943 f Kamperland, 26 januari 2023 De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 1 februari om 13.00 uur in 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. U kunt deze dienst live volgen via het account van de Protestantse Gemeente Kamperland op www.kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in 'De Brouwerij', Nieuweweg 7 te Kamperland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 151