‘IK BEN STERK EN SUPERSEXY’ Willie Wartaal M/ ‘Ik wil gewoon die harde stoot geven' ‘Ik eet alle dieren, sorry vegans’ ‘Hoezo om tien uur nog een bericht?’ ‘Anders ga ik hasj roken' ‘Bro, het is mijn telefoon' MEZZAA7 VI Hij eet één maaltijd per dag, gaat graag kapot in de sportschool en haat de smartphone. ‘Dat is een god geworden en ik ben atheïst, man.’ B EW EG E N ‘Je moet doen wat je leuk vindt. Per week twee keer boksen, een keer krachttraining, en elke werkdag probeer ik naar de sauna te gaan en wat extra cardio te pakken. Nooit gedacht dat ik dat leuk zou vinden. Zeker als het functioneel is. Zoals krachttraining: ik wil gewoon een hardere stoot uit mijn linkerhoek kunnen geven. Ik bleef altijd fit omdat we veel shows deden, tot corona. Toen was er niks en ik ging niet uit mezelf sporten. Gewoon vergeten dat ik sporten als jongetje al leuk vond.’ ETEN drinken ‘Door corona was ik mentaal en fysiek verzwakt en voelde ik me slecht. Ik at altijd heel onbewust en moest afvallen. Een goeie diëtist en het tv-programma Operatie Obesitas duwden me in 2021 in de juiste richting, vooral mentaal. Ik kan moeilijk maat houden, dus eet ik nu het liefst één maaltijd per dag. Dankzij het programma zie ik mijn lichaam veranderen en heb ik een relaxtere relatie met voedsel gekregen. Veel mensen vinden één maaltijd per dag extreem klinken. Maar ik at heel onregelmatig, soms wel lunch, soms niet, soms fastfood. Nu eet ik het liefst ergens in de middag, want dan is mijn hoofd ’s avonds helderder omdat mijn lichaam niet bezig is met verteren. Het scheelt ook tijd en gedoe over wat te ontbijten of lunchen, heel chili. Ik eet wat mensen moeten eten: nootjes, besjes, eiwitten, groente. Wel veel vlees, alle dieren: sorry vegans. Alcohol drink ik nauwelijks, ik word er snel ziek van.’ slapen —‘Geen probleem. Naar bed gaan is alleen moeilijk. Mijn vrouw doet meestal de kinderen, omdat ik een avondleven heb. Maximaal twee keer per week sta ik met de kinderen op. Je hebt een goede verdeling tussen slapen, sporten en eten nodig. Daarom probeerde ik, als nachtbraker tegen mijn zin in, om half elf naar bed te gaan. Na vier dagen dacht ik al: dit is theshit\ Deze lifestyle of eigenlijk sleepstyle, heb ik vastgehouden. Niet te laat naar bed, sowieso die acht uur pakken. Hoezo om tien uur nog een bericht op Insta ontvangen?’ o N TS PA N N E N ‘In mijn eentje kapotgaan in de sportschool en dan de sauna. Dat is een heel goed ritueel, mijn soort van ontspanning. Op maandag doe ik yoga-pilates. Doen wat ik leuk vind heeft een positief effect. Voor motorrijden moest ik lessen volgen: weg interesse. Ik moet mezelf belonen om te relaxen, anders word ik gek in mijn hoofd en ga ik wiet of hasj roken. Eigenlijk wil ik al jaren een keer in mijn eentje op vakantie, maar dat komt er niet van.’ SCHERMTUD —‘Best weinig, drie uur per dag gemiddeld. Zo min moge lijk op de telefoon. Whatsapp vind ik verschrikkelijk, ik haat het. Iedereen zegt: ik heb je geappt, waarom reageer je niet? Bro, het is mijn telefoon! Al die groepen in Whatsapp: niets te melden. Geen zin in. Ik kijk weleens op Insta, niet lang. I don't care. Wat andere bekende mensen doen heeft geen toegevoegde waarde voor mijn leven. We slaan erin door. Die telefoon is een nieuwe god geworden en ik ben atheïst, man.’ WILLIE WARTAAL (40) ECHTE NAAM Olivier Mitshel Locadia IS rapper (o.a. De Jeugd van Tegenwoordig), acteur en tv-presentatorTE ZIEN in solo-theatervoorstelling Moederdag (vanaf 2 februari) WOONT met vrouw Ven dochter (6) en zoon (4) i nJ-i in Den Haag pj

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 143