M bolderman, nl w boekingen: www.bolderman.nl Eén pikante foto en sextortion-slachtoffer Sanne is onmiddellijk in de greep van 10 Gianni de W. (24) uit Etten-Leur perste met sluw verkregen naaktfoto’s vermoedelijk vele tientallen meisjes af. Sanne uit Noord-Holland was de eerste die drie jaar geleden al aangifte deed. „Na die eerste foto veranderde hij meteen: hij bepaalde mijn leven.” Het is gewoon kinderporno. Dat is strafbaar en wat voor viespeuk ben je dan? 299,- 399,- 149, 349,- 279,- 4/5-daagse Steden reis Berlijn 5/8 dagen Beierse Woud, Bayerisch Eisenstein, Passau 5 dagen Het Zwarte Woud en de Vogezen lightall-inclusive 5 dagen All-inclusive Drielandenreis Valkenburg 5 dagen Sauerland all-inclusive terend oor is alles wat ze nodig heeft. „Die ex-vriend had mij emoioneel, mentaal en fysiek misbruikt. Ik had daardoor een heel verdraaid beeld van de liefde en was verward. Ook omdat mijn ouders kort daarvoor wa ren gescheiden en ik had meegekre gen hoe zij met elkaar omgingen”, zegt de lange blonde tiener, nu veel zelfverzekerder dan in die tijd. 5 dagen Het eiland Rügen, Noord-Duitsland maar een paar seconden worden ge toond en daarna voorgoed verdwij nen. De verzender krijgt een melding als iemand het beeld toch probeert op te slaan. „Deze jongen zegt dat hij van mij houdt en wil me ook nog eens geld sturen. Hoe mooi kan het zijn, dacht ik toen. Maar het bleek een heel vies spelletje.” Het geld krijgt ze nooit nadat ze die eerste foto heeft gestuurd. In plaats daarvan maakt Bryan direct vreselijk misbruik van de situatie. Hij blijkt toch een foto te hebben gemaakt van haar ontblote lichaam, Sanne ver moedt met een ander apparaat. De toon van de appjes verandert meteen. Hij vraagt niet meer om een foto, maar eist ze nu. „Hij gaf instructies wat ik precies moest sturen. En als het niet goed was, moest ik het op nieuw doen.” Sanne zit klem. Bryan heeft haar volledig in zijn greep. „Ik voelde me zo leeg. Alsof ineens alles weg was. Hij bepaalde daarna mijn leven. Elke dag moest ik contact hebben. Als ik niet op tijd reageerde, dreigde hij de naaktfoto’s door te sturen naar vrien den. Ik hield alleen nog maar mijn te lefoon in de gaten.” Dat het geen loos dreigement is, ervaart Sanne niet veel later als een vriend van haar daadwerkelijk een foto van haar krijgt. „Die vriend was verbijsterd. Ik wist niet wat ik erop moest zeggen en ook niet wat ik moest doen. Ik durfde het tegen nie mand te vertellen, uit angst dat hij nog meer foto’s zou delen.” De moeder van Sanne weet dan nog van niets, maar merkt wel dat de cijfers van haar dochter achteruit gaan. Ze stelt voor om de telefoon niet meer naar de slaapkamer mee te nemen. „Het huis was te klein. Ze was helemaal in paniek. Ze móest haar telefoon hebben.” Wanhoop De wanhoop gaat zo ver dat Sanne na drie maanden op school een zelf moordpoging doet op het toilet. De schoolleiding schakelt de politie in. Tegen een vrouwelijke agent biecht ze in vertrouwen op wat er speelt, maar tegen haar moeder durft ze het dan nog altijd niet te zeggen. Dat ge- Lief Bryan toont volgens Sanne begrip. Kletst gezellig en is ook nog eens heel lief. Hij stuurt berichtjes zoals ‘Hé hoe gaat het vandaag met je lieverd?’ of‘Hoe was het op school?’ „Al snel zei hij dat hij van mij hield. Dat raakte me.” Na een paar dagen vraagt hij ook om een eerste pikante foto. Van haar borsten, met haar gezicht erbij. Hij wil haar er best geld voor geven: 225 euro. Sanne ziet er geen kwaad in. Ze vindt hem leuk. Voelt zich bovendien veilig met de app Snapchat, die er juist om bekendstaat dat beelden Bij Bolderman aanbetalen niet verplicht! f ze ‘voor hem’ één foto wil delen. Waarom ook niet, dacht Sanne-niet naam - nadat ze al dagenlang leuk en lief contact had met vermeende internetafperser Gianni de W. Had ze het maar nooit gedaan, weet ze nu. De W. maakt er direct vreselijk misbruik van. „Nu ik weet wie het is, schaam ik mij bijna dat ik zo bang voor hem ben geweest. Ik dacht dat het een soort grote vent was of zo. Maar hij lijkt op de foto nog jonger dan ik.” Sanne is in 2019 een van de eerste van naar schatting 150 slachtoffers die De W. in een ijzige greep krijgt. Zij is op dat moment 14 jaar oud en zit in de derde klas van het gymna sium. Hij is dan 21 jaar, heeft een vriendin en loopt stage bij de ge meente Breda als systeembeheerder. Alleen doet hij zich niet zo voor als ze via Snapchat met elkaar in contact komen. Ze krijgt een foto toege stuurd van een jongen ‘met een mooi koppie’, zoals ze het zelf omschrijft. Hij zegt 15 te zijn. Zijn naam: Bryan. De Brabander stapt precies op het goede moment in het leven van Sanne, zo lijkt het. Haar verkering is net uit en ze zit erdoorheen. Een luis- - Sanne, sextortion-slachtoffer T' T-t Hij speelde zo’n vies spelletj e’ Raymond Boere Victor Schildkamp Vertrekdata: 9.16.25feb/2,9. 16,23,30 mrt/6,10,24 apr etc Vertrekdata: 3,17 apr 1,22 mei 26 juni 17juli 728 aug etc. Gianni de W. PRIVÉBEELD Vertrekdata: 8,24 apr 6 mei 3, 19 juni/1 juli/26 aug/11 sept etc Vertrekdata: 10,24 apr/1,15,22 mei/5,12,26 juni/3,17juli etc v.a. slechts v.a. slechts v.a. slechts Drukfouten en/qf prijswijzigingen voorbehouden. Vertrekdata: 10,24 apr/8,13,22, 27mei/5,10,19,24 juni/3juli etc Vertrekdata: 10.24 apr/22 mei/ 5,19 juni/17.31 juli 14 aug etc Prijs p.p. o.b.v. 2 pers, kamer excL Calamiteitenfonds 2,50 p.b., reserveringskosten 25,-p.b., consumentenbijdrage SCR€5,-p.p. ZATERDAG 28 JANUARI 2023 GO v.a. slechts v.a. slechts

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 10