Laatste woorden van afscheid 13 George vaiA. fyttlvgeih echtgenoot van Denise Charles Prudence Heyndrickx George Va Ike Georg Petrus Francies de Winne FAMILIEBERICHTEN Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. zv DONDERDAG 26 JANUARI 2023 sinds 1994 weduwnaar van Hulst, 25-1-2023 echtgenote van Utrecht: Yvan St. Jansteen, 29 maart 1939 f Hulst, 21 januari 2023 Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Sint Jansteen, 3 januari 1930 t Kloosterzande, 21 januari 2023 Pastoor Mertensstraat 25 4564 AK Sint Jansteen Wij zijn dankbaar dat haar veel pijn en een lange lijdensweg bespaard is gebleven. Na een lang leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is rustig en vredig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Correspondentieadres: Brouwerijstraat 100, 4565 EL Kapellebrug U kunt afscheid nemen van Gerda in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 27 januari van 20.00 tot 20.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 1 februari om 15.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Hulst: George Valke Kapellebrug: Christian en Conny de Beule-Valke Angelique en Titiano, Jaëlle, Mace Stefan en Elena, Philip Clinge: Franken Bianca Valke-van den Broecke Ilonka Samantha en Mon Later, als de vele mooie herinneringen de plaats van ons verdriet hebben ingenomen, zullen wij misschien kunnen verwoorden wat we nu enkel met tranen kunnen vertellen. Verdrietig, maar dankbaar voor zijn lange leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve pa, schoonvader en opa De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 28 januari om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van pa in de rouwkamer vanaf 13.00 uur. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van WZC Antonius, afdeling C2 voor hun liefdevolle verzorging en begeleiding en aan Eveline Drumont van To-Do-Service. Na de dienst zullen we pa begeleiden naar de begraafplaats in Heikant. Correspondentieadres: Julianastraat 49, 4566 AC Heikant Amsterdam: Els Julie Those we love don't go away They walk beside us every day... Unseen, unheard but always near, still loved, still missed and very dear Helden: Reggie en Paula Wouter Frederique en Kevin COLOFON S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 I Q pzc.nl/familieberichten SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaa I daags voor plaatsing 15.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 14.00 Er is gelegenheid om afscheid van George te nemen op zondag 29 januari van 16.00 -16.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Maandag 30 januari kunt u vanaf 13.15 uur de familie condoleren in voorgenoemd uitvaartcentrum, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Na de afscheidsdienst bent u van harte welkom in de koffiekamer. Bedroefd, maar dankbaar voor vele mooie herinne ringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa Marianne van Rattingen-Stevens Als het leven niet meer gaat, zoals gehoopt, als veel je uoordt ontnomen, als je moet loslaten, dat een ander je verzorgt, als het leven niet meer jouuj leven is, dan komt de tijd, dat het einde goed is. Marianne van Rattingen-Stevens Pascalle en Walter Sophie en Mike Romy Veronique en Peter Bas en Yasmine Iris St. Jansteen, 9-4-1944

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 56