Leunis Adrianus Dekker .O 12 Jerina Wilhelmina Boone - Ina - Ina Boone Ida Adri Dieleman zv OVERLEDEN Ida Alphonsa Maria de Blok-van Esbroek Joop Dekker f Amstelveen Utrecht Eva Paulus Alouisius de Blok Utrecht Simon Amsterdam Michiel Utrecht Utrecht Jasper Holtum Tineke en Nando, Maxim De Meem Bert Utrecht Peter Algemene kennisgeving Ida de Blok- van Esbroek George Marie Aloijsius Verdurmen Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh, kamer 13 Sandenburghlaan 2, Veere Bedroefd zijn wij, dat na een lang leven van ons is heengegaan onze lieve vader en (over)opa Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Nieuw-Sandenburgh, afdeling Kruidhof, voor de liefdevolle verzorging. Kees Dekker Jacqueline Bleeker Magda v.d. Burg-Dekker Hans v.d. Burg De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 31 januari om 13.00 uur in de Dorpskerk te Oostkapelle. Voorafgaand is er gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van 12.30 tot 12.50 uur in voomoemde kerk. Aansluitend zal omstreeks 14.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in restaurant ‘Anno Nu’, Dorpsstraat 39 in Oostkapelle. sinds 31 december 2017 weduwnaar van W. Dekker-Lievense Correspondentieadres: H.J. Schimmelstraat 15,3532 TA Utrecht 6 april 1926 DONDERDAG 26 JANUARI 2023 X f24 januari 2023 echtgenote van Stationsweg 50,4561GB Hulst 'In al haar eenvoud was zij groot' Wat zullen we je missen echtgenote van Paul de Blok Hulst: Marieke Verdurmen familie Verdurmen, Serrarens en Boonman Geen bloemen. We nemen in besloten kring afscheid van George. Hontenisse, 3 oktober 1934 t Hulst, 21 januari 2023 St Jansteen, 28 juli 1940 t Terneuzen, 22 januari 2023 Co rrespon d e ntiead res De Casembrootweg 12,4561HH Hulst "te Ossenisse, 29 september 1927 t Hulst, 21 januari 2023 Intens verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve vriendin van de broodjesclub Wat zullen we haar enthousiasme en warme vriendschap enorm missen. We wensen Paul, kinderen en kleinkinderen veel kracht om dit verlies te verwerken. Paul en Lizan Lisette en Louis (in herinnering) Ria en René Ankie en Eric Yolanda en Hans Kinderen en kleinkinderen De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 31 januari om 15.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Na een week tussen hoop en vrees, hebben we mijn lieve vrouw, onze zorgzame en lieve mama, schoonmoeder en oma in liefde losgelaten... Helaas moeten we afscheid nemen van onze oudste zus en schoonzus, spil van ons gezin Peer en Elly Jan t en Diana Joep en Ine. Hulst: Paul de Blok Essen (B): Peter en Sabine Romy Lorraine Hulst: Anne-Marie en Stefan Marique Feline Leonoor Aansluitend is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. U kunt afscheid nemen van Adri in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 27januari van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 30 januari om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van SVRZ De Redoute en Thuiszorg. Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Correspondentieadres: Grensstraat4 8,4576 BZ Koewacht U kunt afscheid nemen van Ina op maandag 30 januari van 12.00 tot 12.30 uur, in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. De crematie zal naar wens van Adri in stilte plaatsvinden. Na een leven dat gekenmerkt werd door hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en verzorgenden van De Blaauwe Hoeve voor de liefdevolle zorg voor Adri. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Zussen en broers Neven en nichten Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon. Mevr. C de Zwart-Dieleman Mevr. Dieleman-Saman Neven nichten Anita en Menno Marco en Olga Patrick en Norma Sarah Maarten t Sas van gent, 20 januari 2023 Onze dank gaat uit naar alle zorgmedewerkers die George liefdevol hebben begeleid en verzorgd. Na een jarenlange liefdevolle zorg door Marieke, overleed in zijn eigen vertrouwde omgeving Canada: Joi" en Trees Verdurmen Marie, Michael en Patricia Glenn, Jack en Kate Ivan, Martine, Dominique enAleti Astrid, Peter en Hanna Westkapelle, 18 oktober 1949 Correspondentieadres: coöperatie Dela, Rucphensebaan 93B, 4706 PH Roosendaal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 55