13 Wilhelmina Katharina Sinke-de Rooij -Mina- Maak een online rouwbericht COLOFON Familieberichten Lisette Meeuwsen Lisette Cornelia Meeuwsen Lisette Cornelia Meeuwsen in de gezegende leeftijd van 96 jaar. Yerseke, 24 januari 2023 Geen bloemen Q pzc.nl/familieberichten sinds 11 september 2016 weduwe van Marinus Laurus Sinke Tot onze grote droefheid delen wij u mee dat na een jarenlange afname van krachten en gedachten door de Heere uit ons midden is weggenomen onze zeer geliefde, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en betovergrootmoeder Correspondentieadres Breeweg 19c, 4401 BN Yerseke Er is D.V. gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op vrijdag 27 januari van 19.15 tot 19.45 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Molenlaan la te Yerseke. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden zaterdag 28 januari om 10.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Onze hartelijke dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Ter Weel Moerzicht in Yerseke voor de goede en liefdevolle verzorging. Ko en Marie Sinke-van der Hart Rita Sinke Jan en Anja Sinke-Paauwe Digna en Jaap Krijger-Sinke Rien en Margriet Sinke-Groen Frans en Marja Sinke-van der Have Rens en Mina Sinke-van der Have Klein-, achter- en achterachterkleinkinderen IN HERINNERING z PM DONDERDAG 26 JANUARI 2023 Eeuwig verbonden in liefde Sluittijden overlijdensadvertenties s familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw en onze lieve mama In dankbaarheid, weten we je voor altijd in ons midden, lieve zus, schoonzus en tante 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 9.30-16.00 uur) De afscheidsdienst wordtin besloten kring gehouden op maandag 30 januari 2023 in de Dorpskerk van Sint Laurens. De dienst is vanaf 13.00 uur rechtstreeks te volgen via kerkdienstgemist.nl. Wij gaan haar heel erg missen in ons gezin. Van dichtbij hebben wij altijd ervaren hoe positief, moedig en sterk zij was, hoeveel zij van het leven hield en hoe zij er de laatste jaren in slaagde "mee te bewegen” met haar ziekte. Dankbaar zijn wij voor alles wat zij voor ons en veel andere mensen heeft betekend. Zo is zij voor altijd in onze harten. Onze lieve, dappere schoonzus, tante en nicht is overleden. We wensen Peter, Sweta, Sandhya en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Kees en Alice Joosse Marken Hongji, Sophia L. de Rijcke- Lorier jij dappere, wijze, milde zonnestraal, je toonde ons richting voor het leven. Correspondentieadres: Burg. Baaslaan 17,4333 LJ Sint Laurens Gilda Marco Sanne Cecile Adri Julian Floor Frank Rita Arjen Paulien Emily Ilse I Thijs Roland Miriam Jarmo Tarja Peter Joosse Sweta Sandhya en Simon Op pzc.nl/familieberichten kunt u alle overlijdensberichten bekijken en opzoeken. Dit zijn ook berichten die uitsluitend online geplaatst zijn. Na afloop van de dienst lopen wij naar de begraafplaats in Sint Laurens waar wij Lisette omstreeks 15.00 uur naar haar laatste rustplaats brengen. Iedereen mag daarbij aansluiten. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de Dorpskerk. Kant-en-klare advertentie aan leveren uiterlijk voor 15.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 14.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. 9 augustus 1962 21 januari 2023 U kunt ook zelf uw advertentie opmaken via familieberichten.nl voor plaatsing in de krant en/of via onlinerouwbericht.dpgmedia.nl voor plaatsing op de website van de krant. Coes, 9 augustus 1962 Sint Laurens, 21 januari 2023 Weten hoe? Ga naar dpgmedia.nl/online-rouwbericht en bekijk de video. Online rouwberichten worden geplaatst op pzc.nl/familieberichten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 45