Jo de Feijter-den Hamer Johannes Kleinepier Kees de Meester Jaap Tramper Jan Nagelkerke Maarten van ’t Veer - Tannie - 18 DANKBETUIGING Joop Dieleman Elizabeth Boone - Verhage Tannetje Levina Sinke Paulina Suzanna Dommisse echtgenote van Gerrit Davidse Jacomina Meerman Dingemanse Mientje Marinus Geluk Adriana Meedendorp-van Boven 1 Familie de Feijter Oostburg, januari 2023 Domburg, januari 2023 Goes, januari 2023 Familie Kleinepier Vlissingen, januari 2023 Kapelle, januari 2023. Arnemuiden, januari 2023 Rilland, januari 2023 Het heeft ons erg goed gedaan. Familie Tramper Bij deze betuigen wij aan allen onze hartelijke dank. Arnemuiden, januari 2023 Kortgene, januari 2023 Goes, 21 januari 2023 willen wij u hartelijk dank zeggen. Miep Geluk - Lukasse kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Namens de familie Familie van Boven Meliskerke, januari 2023 Kapelle, januari 2023 Januari 2023 Pieter Meerman kinderen, klein- en achterkleinkinderen Voor alle blijken van medeleven die wij van u ontvangen hebben, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze lieve (schoon)zus In deze moeilijke tijd na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma zijn uw woorden, handdruk, kaartjes en telefoontjes een bijzondere steun voor ons geweest. Hartelijk dank daarvoor. Uw betrokkenheid hebben wij zeer gewaardeerd en heeft ons goed gedaan. Marina Nagelkerke- Schrier Peter en Eric Wij willen u hartelijk danken voor het medeleven na het overlijden van mijn dierbare vrouw, onze lieve moeder, oma en overgrootoma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis, de vele kaarten en alle verdere blijken van meeleven en verbondenheid hebben ons goed gedaan en zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Wij zeggen iedereen hartelijk dank voor de warme belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa Voor de vele blijken van meeleven en de belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze (schoonjmoeder, (schoon)zus en oma hartelijk bedanken. Uw kaarten, bezoekjes, gebeden en andere blijken van medeleven hebben ons diep geraakt. Gerrit Davidse Mineke en Johan Elly en Bram Aart en Liesbeth Marian en John Klein- en achterkleinkinderen Willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons bemoedigd. Als familie zijn wij ontroerd door de enorme steun die wij kregen na het overlijden van onze (schoon)vader en opa De oprechte belangstelling, de lieve reacties, brieven, kaarten en bloemen deden ons goed. Wij bedanken iedereen die, op welke wijze dan ook, met ons heeft meegeleefd. Wij danken u allen voor uw medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom Het is voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij het afscheid van mijn man, onze vader, opa en ouwe opa Dat hij door velen zo gerespecteerd werd bleek uit de grote hoeveelheden kaarten en gesproken woorden na zijn overlijden. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten en het medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder Daar het niet mogelijk is om u allen persoonlijk te bedanken voor de vele vormen van steun en belangstelling na het overlijden van Jeanine Bas Nika en Gijs betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Het heeft ons gesterkt en getroost dat u zich zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Lina van ’t Veer-Koeman Kinderen, klein en achterkleinkinderen Jan-Kees Lizette Neri en Kess Frans van der Hart Kinderen en kleinkinderen Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven, in welke vorm dan ook, dat wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve bijzondere man en vader Het is moeilijk afscheid te nemen van iemand die men liefheeft. Maar de handdrukken, kaarten, telefoontjes en woorden van troost zijn voor ons een grote steun geweest. Marleen en Luciën J urre en Anne/ Fiene, Jelte Pepijn en Dinah Wij willen graag iedereen bedanken voot uw medeleven en belangstelling/ na het overlijden van onze lieve vaderz trotse opa en overgroot-opa. Dit heeft ons goed gedaan. Altijd samen in gedachten/ in gedachten voor altijd samen. Wij willen iedereen die met ons meegeleefd heeft tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Jolanda en Michel ZATERDAG 21 JANUARI 2023 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 46