Mieke Milou Roemeling 'O Cornelia Wisse-Zandijk 17 Aarnoud Abraham la Soe ft Cornells Jan de Rijke Jannetje (Jannie) Janse -Aarnoud- Zomaar ineens DANKBETUIGING Tranen en leegte t 18 januari 2023 les de Kam Peter en Annemieke Connie Reijnhout-van der Horst Frik de Swart 21 april 1954 13 januari 2023 Reliquias (Portugal) Rinus Reijnhout Martha Geertrui Moeliker-Hamelink zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, januari 2023 Cor Yerseke, januari 2023 De naaste familie zal Mieke begeleiden naar het crematorium. nemen wij afscheid van onze lieve vrouw, moeder, oma en omi Jacomina Adriana de Kam-Willeboordse Jolanda en Jan Leo en Mariska; Finn, Senna Kim Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze fantastische moeder en oma You, you ’re my everlasting fire. You ’re my always shining star. In besloten kring hebben wij afscheid genomen van Connie. Annelies en Aalbert Quinn Sïlvijn Rudy en Aalbertina Keano Kenji Marion en Tony Dane Jace Evi Familie Roemeling Beerta Voor uw medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma bedanken wij u hartelijk. Het heeft ons goed gedaan en is ons tot steun geweest. Willy Arthur Louis Pietersz Wally Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Familie de Swart Zoutelande Nieuwe Vlissingseweg 8 4335 JB Middelburg Correspondentieadres: uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v.: I. de Kam Postbus 8046 4330 EA Middelburg Plet is voor ons helaas niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom betuigen wij u hiervoor op de%e wij^e on%e oprechte dank. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 24 januari van 12.15 tot 13.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36A te Oostkapelle. Aansluitend zal om 13.15 uur hier de afscheidsdienst worden gehouden. 3 mei 1944 Na de dienst is er gelegenheid tot informeel samenzijn zonder de naaste familie. Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij in alle eeuwigheid ben jij” Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve (schoon)moeder, groot- en overgroot moeder Maar ook liefde en warmte hebben wij gevoeld. Ons gegeven dooreen kaart, een brief een telefoontje of door er gewoon voor ons te %ijn na het overlijden van in de leeftijd van 92 jaar. GD Yvon la Soe-Schenkenberg Wiliam en Silvia Het afscheid heeft in kleine kring plaatsgevonden. Lia Klaaijsen De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Plaatsnaam: Cees Janse Paulien Janse Verhage Kinderen en kleinkinderen Zoutelande, 20 januari 2022 Het doet ons veel verdriet dat mijn zus en schoonzus is overleden Hierbij geef ik u kennis dat na een moeizame, laatste levensfase is overleden f Middelburg 16 januari 2023 Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader en trotse opa Onze dank gaat uit naar dokter Zuur en Zorgstroom team Souburg Ritthem voor hun liefdevolle inzet en betrokkenheid. John en Annemieke Joel en Dewi Mylène in liefdevolle herinnering Bram Arno Dion Timo Oost-Souburg 15 januari 2023 Soerabaja, 29 december 1945 Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van Gerda van de Ketterij Gonda en Menno Nieuwenhuize-Pietersz Iris en Dominique Wouter en Moon Kirsten Veilig in Jezus’ armen Het is goed zo Pagadian (Filipijnen), 14 januari 2023 Wally is gecremeerd in Pagadian correspondentie adres: Bilderdijklaan 40,1215 BP Hilversum Wissen kerke 21 juni 1926 Oost- en West-Souburg 12 april 1943 PM ZATERDAG 21 JANUARI 2023

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 45