J 1 1 effe weg.nl er van Genève, 5 effeweg nl of bel 08810 30 800 25 Hi j W 4 VERSIE VAN ‘LOL LAST ONE LAUGHING’ I I incli Jaarlijkse rei stop per Geld-terug-garantie Geen aanbetaling' tijd nog wel aan seks doe. Dat is echt de humor van mijn man, mijn broer en mijn neven. Zo’n opmerking voel ik dus wel aankomen, en dan heb ik direct mijn antwoord wel klaar. Ik zei tegen Ruben dat seks voor mij net als Afrika is: ik weet dat het bestaat, maar het is wel heel ver weg. Nee, het gevaar voor mij is eerder dat ik vrien delijk glimlach als iemand tussen door iets tegen me zegt.” Presentator Geubels: „Als je je echt voorneemt om bij een optreden niet te lachen, dan moet dat volgens mij kunnen. In het huis zie je dat spon tane grappen gevaarlijker zijn.” Van Loon: „Ik was er juist niet zo bang voor dat iemand terloops iets geks zou zeggen, misschien omdat ik zelf ook de hele dag rare gedachten in mijn kop heb. Ik keek juist op tegen de optredens. Je hoort de gong, het gordijn van het podium gaat open, en dan raak ik geconcentreerd. Daar kan ik veel eerder bij in de lach schieten dan als iemand iets geks zegt. En het is wel ongemakkelijk hoor, dat je col lega’s heel erg hun best ziet doen, zonder dat iemand moet lachen.” Gevoel Schouten: „We kennen het gevoel al lemaal, als de lach uitblijft, al is het voor de meesten van ons wel een tijd geleden. Ik herinner me optredens in Purmerend en vooral in Nijmegen, waar de hele avond niemand moest lachen. Maar in Nijmegen kwamen 8 dagen 499,- mesis, mijn wraakengel. Ik ben heus wel van de droge humor, maar hij is extreem.” Schouten: „Hij is zo’n gemiddeld, oenig manneke. Hij heeft de mensen door, dat merk je direct.” Van Loon: „Hij heeft een wat nors gezicht, beetje gedrongen lijf. In zijn gezicht gebeurt niets, als hij het niet wil.” In de eerste aflevering van LOL last one laughing stelt Schouten dat ze haar ‘anusmondje’ op moet zetten, om maar niet te lachen om de caprio len van haar collega’s. Schouten: „Heel eerlijk: na veertig jaar zie ik de meeste grappen op een podium wel aankomen. Ruben van der Meer daagt me op een gegeven moment uit, door te vragen of ik op mijn leef- mensen uit het publiek naderhand wel om handtekeningen en foto’s vragen en vertelden ze dat ze hadden moeten lachen. Gelukkig maar, want ik was al chagrijnig en was al bijna met tranen in mijn ogen het podium afgelopen. Ach, soms ligt het aan de stad in Maastricht reageert het pu bliek ook altijd wat ingetogen. Maar soms is het ook echt de dag. Een warme zaterdag in het voorjaar: de mensen hebben de hele dag bij 30 graden in de tuin gewerkt en zijn na een wijntje in de pauze helemaal ro zig. Een vrijdagavond: het publiek is moe na een werkweek. Dan merk je dat ze het eerste kwartier wat minder uitbundig meedoen. Maar daarna trekken ze meestal wel bij, hoor.” eikaars grappen is ‘pure horror Zekerheid via ANVR en SGR' €499,- 559,- 559,- 559,- €559,- €559,- 499,- Bezoek Annecy, Chamonix en Mont Blanc - =7- Boven: De deelnemers (zonder El Ah madi), met ui terst rechts de presentatoren Geubels en Snel- ders. Daaronder scenes uit het programma met (vlnr): Ruben van der Meer, Alex Ploeg, Tineke Schouten, Soun- dos el Ahmadi en Henry van Loon en Nienke Pas. FOTO AMAZON PRIME 5,12,19,26 augustus 2,16 september 23 september Alle Peuten voorbehouden. ExclusleP reservering skosten, Ce lam Itel tenfonds en consumentenbijdrage SGR. •Bekijk de volledige voorwoorden op www.effeweg.nl/garantles. Inbegrepen s 7 overnachtingen in Hotel Le Panoramic 3* in Chêtel 1 maal diner in Duitsland op heenreis 6 maal uitgebreid ontbijtbuffet 1 maal ontbijtpakket (dag 8) 7 maal lunchpakket 6 avonden gratis drankjes van 16.00 - 23.00 uur 6 maal een snack om 17.00 uur 4 maal3-gangendiner 1 maal diner Franse Avond en 1 maal diner raclette Koffie en thee op het verzamelpunt op dag 1 Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar voorzien van airco en toilet Vertrekdata en prijzen 13 mei 20, 27 mei 3,10,17, 24juni 1, 8,15, 22, 29juli GO ZATERDAG 21 JANUARI 2023

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 25