if 19 Maarten van ’t Veer Joop Dieleman Jo de Feijter-den Hamer Maak een online rouwbericht zv Tonnie Lauret Janny de Jonge-Wolfert Bij deze betuigen wij aan allen onze hartelijke dank. Jolanda en Michel Goes, 21 januari 2023 Goes, januari 2023 Kees Oppeneer COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc. n l/f a mi I ie be ric hte n Fons Dhanis Het is voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij het afscheid van mijn man, onze vader, opa en ouwe opa Lina van ’t Veer-Koeman Kinderen, klein en achterkleinkinderen Altijd samen in gedachten/ in gedachten voor altijd samen. Pi z. c? Wij willen graag iedereen bedanken voor uw medeleven en belangstelling/ na het overlijden van onze lieve vader/ trotse opa en overgroot-opa. Dit heeft ons goed gedaan. Marleen en Luciën J urre en Anne/ Fiene, Jelte Pepijn en Dinah IN HERINNERING ZATERDAG 21 JANUARI 2023 zeggen wij u hartelijk dank. Familie de Feijter Axel, januari 2023 Oostburg, januari 2023 S femilieberichtenpzc@dpgmedia.nl Cadzand, januari 2023 Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Hulst, januari 2023 Peter en Martine Dennis en Elena Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn man Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve echtgenote, onze moeder, schoonmoeder en oma Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn man, onze vader en opa Speciale dank aan het reanimatieteam, de pastorale medewerkster, de klarinetgroep van de Harmonie en uitvaartverzorging DELA. Daar het niet mogelijk is om u allen persoonlijk te bedanken voor de vele vormen van steun en belangstelling na het overlijden van Het deed ons goed te weten hoe geliefd hij was. Onze oprechte dank daarvoor. betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Het heeft ons gesterkt en getroost dat u zich zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Rennie Lauret-d'Hondt kinderen en kleinkinderen Harry Gorthmanns kinderen en kleinkinderen Lena Dhanis-der Weduwe en familie zeggen wij u hartelijk dank. Dit heeft ons goed gedaan. Heleen en Rien Kooijman-de Jonge Marcel en Leonie - Lotte, Meesjop Sint Annaland, januari 2023 Door de tronen van dit uur sluipt de glimlach van 100 jaar herinnering Voor uw blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve mama, oma en oma tunnel Op pzc.nl/femilieberichten kunt u alle overlijdensberichten bekijken en opzoeken. Dit zijn ook berichten die uitsluitend online geplaatst zijn. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn vader, schoonvader en opa Kant-en-klare advertentie aan leveren ulterlijk voor 15.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 14.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. k» 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 9.30-16.00 uur) C? U kunt ook zelf uw advertentie opmaken vla femilieberichten.nl voor plaatsing In de krant en/of vla onlinerouwbericht.dpgmedia.nl voor plaatsing op de website van de krant. De vele blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit grote verlies. Weten hoe? Ga naar dpgmedia.nl/online-rouwbericht en bekijk de video. Online rouwberichten worden geplaatst op pzc.nl/familieberichten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 134