iJ. fl ^"4 Willy van Mossevelde Cornells Jan de Rijke - Ghis - Allee Heijens - Lippens Germaine Doens - van den Hemel I 18 OVERLEDEN Ghislain van Esbroeck DANKBETUIGING Haar kinderen en kleinkinderen 119 januari 2023 IJzendijke, januari 2023 Achterneven en -nichten Illustratie gemaakt door Willy van Mossevelde. Cor We gaan je missen, Martha Geertrui Moeliker-Hamelink Trudy Visser zeggen wij u hartelijk dank Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, januari 2023 Ada en Johnny Franssens - de Groote Coby en Wim Matthijsse - de Groote Marian en Jan Parinussa - de Groote Bas en Heleen de Groote - Bruijnooge Dolf en Monique de Groote - Klap Neven en nichten Liefs, Jordy en Wendy Rianne en Dennis, Mike, Luuk Sylvia, Floris Een warmer en mooier afscheid van onze lieve moeder en oma Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve zus en tante Wij zouden het erg fijn vinden als u, op speciaal verzoek van Els, woensdag of donderdag, één enkele rode roos voor haar zou willen meenemen. Correspondentieadres: Westerzicht 21 IA, 4385 AH Vlissingen Indien u zich bij ons betrokken voelt en u heeft geen kaart ontvangen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Een bijzonder woord van dank vooral het personeel van SVRZ Hof Rietzanger, woning 12, en Huisartsenpraktijk Heukels, waarvan in het bijzonder dr. Heukels zelf, voor de liefdevolle zorg en aandacht die allen aan haar hebben besteed. Na een geduldig en dapper gedragen ziekte is van ons heengegaan onze vader, schoonvader en opa Een speciaal woord van dank richten wij aan, Dr. Bruurs, Thuiszorg ZorgSaam, de verpleegkundigen en vrijwilligers van Hospice Zeeuws-Vlaanderen. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve (schoon)moeder, groot- en overgroot moeder Wij zijn intens verdrietig, maar dat zal veranderen in weemoed en weemoed in heimwee. Heimwee naar een mooie tijd met veel goede herinneringen en heimwee naar een bijzonder lief mens. Leon en Lilian van Esbroeck - Boënne Jurgen en Jessica van Hoeve - van Esbroeck Arthur hadden we ons niet kunnen wensen. We willen u hartelijk danken voor alle blijken van medeleven. Er is gelegenheid om nog even bij Els te zijn op woensdag 25 januari van 19:30 tot 20:30 uur in Uitvaartcentrum van Gentevoort, Verrijn Stuartweg 28 te Goes. Correspondentieadres: Churchilllaan 1086,4532 JK Terneuzen Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons niet mogelijk om iedereen persoonlijk van onze oprechte dank te betuigen. Daarom willen we op deze manier laten weten dat uw medeleven, warmte en steun veel voor ons betekent. Het is ons duidelijk geworden dat Ghislain niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. t Terneuzen, 12 januari 2023 Trots op hoe moedig ze was, op wie ze was en hoe ze in het leven stond. Dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft gedaan en betekend. Verdrietig om onze speciale tante en alles wat we daarmee verliezen. Via deze weg willen we u hartelijk bedanken voor uw medeleven, aanwezigheid, lieve woorden en kaarten die wij hebben mogen ontvangen na het totaal onverwacht overlijden van onze dierbare Terneuzen, 21 oktober 1934 De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het plotselinge overlijden van onze zoon, (schoonjbroer en oom De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 26 januari om 12:00 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Nadien is er in de lounge van het crematorium gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. 19 december 1952 -'TT- Erik en Esther Quinty en Yannick Noah en Naomi Levy Alexander en Cindy Lex ZATERDAG 21 JANUARI 2023 ZV B- Lamswaarde, januari 2023 Lia Klaaijsen De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. René Heijens, kinderen en kleinkinderen Sluis, januari 2023 Namens de familie Na een bewogen leven heeft ze haar rust gevonden Zoals de zonnebloem was jij de zon in ons leven Positief, uniek en een voorbeeld voor ons allemaal. Jouw liefde en kracht dragen wij voor altijd met ons mee. Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor uw warme medeleven dat wij hebben onder vonden na het overlijden van mijn lievevrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en liefste oma Dat heeft ons erg goed gedaan en is een grote steun voor ons. Hierbij geef ik u kennis dat na een moeizame, laatste levensfase is overleden Middelburg 16 januari 2023 Lieve mensen, familie, vrienden en alle kennissen. Via deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze pa - opa - superopa: Henk - Anneke - Lidy Familie Meesen Uit de grote belangstelling bij de afscheidsdienst, de vele kaarten, vaak met lieve - persoonlijke uitingen van betrokkenheid, blijkt dat pa zeker niet alleen was. Want, zoals ook tijdens de afscheidsdienst gezegd: pa was niet graag alleen. Bedankt aan iedereen die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Wissen kerke 21 juni 1926

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 133