O Prof.dr.ir. Jaap Schijve Lies Kastelein-Baas 12 OVERLEDEN Willemina Schuit - van Schaijk Dries van Dixhoorn Jaap Schuilwerve Scfieers Als je niet kijkt, dan zal je het niet weten. in de leeftijd van 93 jaar Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw 12 mei 1927 - 13 januari 2023 Jan Janine Schijve-Risseeuw Paul en Annie Yvonne en Mariëlle Kleinkinderen en achterkleinkinderen Bart Schijve Weduwe van Adrie Kastelein Liever geen bezoek aan huis. Na een mooi en lang leven is rustig ingeslapen onze bijzondere en betrokken moeder, schoonmoeder, spontane oma en leuke overgrootoma Correspondentieadres: H.P. Versluijs Provincialeweg 5,4494 NA Geersdijk Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 januari tussen 18.30 uur en 19.30 uur in Zorgcentrum Cleijenborch, kamer 123. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 21 januari om 12.00 uur in de aula van crematorium “Het Zeeuwse Land”, Kandtweg 2 te Goes. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de lounge van het crematorium. Nieuw en Sint Joosland, 1 augustus 1928 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Cleijenborch voor hun liefdevolle verzorgingen aandacht. Gilles-René en Arianne Yarno Als er slechte dagen komen, is het kostbaarste bezit de herinnering aan de goede dagen. Godfried Bomans Colijnsplaat, 15 januari 2023 Verlangend naar het einde, het leven in eigen hand houdend, is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Correspondentieadres Willem-Alexanderstraat 46 4388 JC Oost-Souburg Naar wens heeft de afscheidsbijeenkomst in besloten familiekring plaatsgevonden. Middelburg, 10 januari 2023 Na een lang en liefdevol leven, altijd de onderzoeker, aandachtig en strijdbaar, is overleden mijn zo geliefde man, onze lieve vader en hele leuke en aardige (over)grootvader Correspondentieadres: Markt 18,4525 AD Retranchement Warden Schijve en Apple Schijve-Chen Irene en Vincent van Beek Levi Annelien Schijve en Joerik de Ruijter Feline Felix Schijve en Li Jing Ellen Schijve Olie de Jong en Jacky Floryn Jan en Thea Astrid en Jimmy, Kevin, Ryan, Megan, Cody Peter en Marleen, Sjoerd, Youri, Levi Agnes en Peter Jozien en Henk Manda en William, Mika Nina en Robin, Vince Het afscheid vindt plaats op zaterdag 21 januari 2023 om 14.00 uur, in het Mauritshof, Mauritsweg 5,4515 LA IJzendijke. Van 13.30 tot 13.55 uur is er gelegenheid tot condoleren. jA^CicCa Maria ComeCia Jrancisca (Lia) Lies Schuilwerve-Deelen Dubbeldam, 11 december 1929 Onze dank voor de liefdevolle verzorging en aandacht gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis Willibrord Middelburg. DINSDAG 17 JANUARI 2023 PM B- 16 september 1949 Vlissingen 11 januari 2023 Francis Richard Van oudsher is God een schuilplaats. Zijn armen dragen U voor eeuwig. Deut. 33:27 Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Middelburg: Terneuzen: Terneuzen: Bergen op Zoom: Op donderdag 19 januari om 11.00 uur komen we bij elkaar om Lia te gedenken tijdens een bijeenkomst in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Voorafgaand, van 10.15 tot 10.45 uur, is er gelegenheid persoonlijk afscheid te nemen. Aansluitend aan de bijeenkomst vindt de begrafenis plaats op de Noorderbegraafplaats in Vlissingen. Na de begrafenis bent u opnieuw welkom in het uitvaartcentrum om elkaar te ontmoeten. Correspondentieadres: Jozef Israelslaan 69 4382 VL Vlissingen Intens verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn. Marcel Ie Charlie en Cristel, Jill, Liw Diaz Julia Regine en Terry Nova en Terence Jade Meysam Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven. COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 Q pzc.nl/familieberichten SLUITTI3DEN Ka nt-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 15.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 14.00 Aansluitend is er een informeel samenzijn in de koffiekamer en gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Hof ter Veste 88, 4333 HE Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 19 januari om 16.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Middelburg, 5 januari 1939 Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is mijn lieve man, onze lieve papa, opa en overgrootvader overleden Als je niet kunt blijven staan, omdat je de storm te heftig vindt, durf dan je vleugels uit te slaan en te vertrouwen op de wind. Anita en Peter Barry Junior Lizzy Quinty Merian en Stephan Melissa en Julia Kaj Giovanni en Nikki t Middelburg, 13 januari 2023 echtgenoot van Sari Frans en Judi Jan en Lianne Adrie en Hanny neven en nichten Wij wensen Betsy, de kinderen en de kleinkinderen Gods kracht en nabijheid toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 40