Ad Kvci/vst 12 OVERLEDEN Gerrit Adrianus de Borst Tanny Klouwers - de Zwart Ad Kunst Gerard Johannes Schaalje Elisa Maria Waelpoel J.W.M. Janssen - Joep - Tanny Klouwers-de Zwart echtgenote van Maarten Gelein Klouwers f 29-3-1998 levenspartner van Dirk van Leeuwen 119-10-2019 Anna Lijbaart - Jonkman -Annie - Elk afscheid betekent de geboorte van een herinnering.... Philippine, 30 maart 1930 t Axel, 8 januari 2023 Terneuzen: Rie Hamelink Bergen op ZoomPeter Klouwers t Terneuzen, 4 januari 2023 Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vriend, onze vader, schoonvader en trotse opa Correspondentieadres: Vlietstraat 7 4535 HA Terneuzen De herdenkingsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op maandag 16 januari om 11.00 uur in de aula van Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Vooraf is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen en de familie te condoleren in de koffieruimte. Na de bijeenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Onze dank gaat uit naar het personeel van SVRZ de Vurssche voor de liefdevolle zorg en aandacht. TerneuzenDiana en Eugène Kruijsse-Klouwers Marjolein en Martin - Elin, Luuk Elsemiek en Michel - Samuel, Tobias TerneuzenJacqueline en Cor de Witte-Klouwers Amber Matthijs en Vera Omringd door liefde en warme gedachten van haar naaste familieleden is vredig ingeslapen onze lieve moeder en ‘Oma Flat’ De bijeenkomst is ook via livestream te volgen. Website: https://pci-webcast.nl Plechtigheid ID: 145173 Wachtwoord: q42zd34dfbtó Vriend en maatje van Rie Hamelink-de Rijk Weduwnaar van Emmy de Borst-Brehler Correspondentieadres: Pieter van der Piasstraat 5 2291 SE Wateringen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Waddinxveen: Lia Braam-de Borst Rob Braam Wateringen: Barbara de Borst Arno Moerman Britt, Tess 's-Gravenhage, 3 april 1943 WOENSDAG 11 JANUAri 2023 ZV Enige en algemene kennisgeving Piet Lijbaart Gerrie Lijbaart Adrians Mfirii/vizs t Goes, 09-01-2023 Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Rooseveltlaan 58, 4463GK Goes De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Geen bezoek aan huis. Wij bedanken hem voor zijn jarenlange inzet. 26 maart 1934 7 januari 2023 Terneuzen Johanna Schaalje - Harms Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 9 januari 2023 Graauw en Langendam, 16 oktober 1928 t Hoogerheide, 30 december 2022 Neven en nichten Het afscheid heeft, geheel volgens haar wens, in besloten kring plaatsgevonden. Elk afscheid is de geboorte van een herinnering Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van de allerlaatste tante, de enige zus van onze moeder Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze trouwe vrijwilliger en vriend Bestuur, directie en vrijwilligers Bevrijdingsmuseum Zeeland Jannie Kunst-de Ruijter Rino en Sanne Quinten, Dani, Isa en Ties Veel heb je ons gegeven, Veel heb je voor ons betekend, Plotseling uit ons leven verdreven, Blijf je in onze harten leven Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega, zeeloods, stuurman kotter en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter C.P. Gerritse, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Tot ons verdriet is uit de familiekring weggenomen mijn zus en onze tante Nelly den Hamer - de Zwart Corina en Bram Roland Thomas Lex en Susan Na een periode van afnemende gezondheid is overleden mijn echtgenoot, onze vader, schoonvader, opa en overgroot-opa Wij willen het personeel van Molenhof in Zaamslag en Ter Schorre in Terneuzen bedanken voor de goede zorg. Na een intens leven is op 90-jarige leeftijd overleden mijn lieve vrouw en onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma flat Sjaak Lijbaart Olga Lijbaart - Timmner Ronald en Marjolein, Silvana, Yvessa, Tyalda, Djalysha Patricia en Marek-Peter, Kenneth, Maricia Angelique en Angelo, Devano, Milana Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ Ter Schorre, huisjes R15 en M.7 voor de liefdevolle verzorging. Corrie Moorthamer- Lijbaart Richard Moorthamer (in liefdevolle herinnering) Dannis, Isabella, Jurrian Bianca en Pascal, Naomi, Nigel, Lars, Tim Geheel naar haar wens vindt de crematieplechtigheid in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Gentiaanstraat 26,4537 DA Terneuzen Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. Mijn avond gaat vallen 't wordt kil om me heen, straks moet ik vallen en laat jullie alleen. Vergeving voor fouten en voor wat mis is gegaan, maar kom in de nacht dicht om mij staan. De tranen in mijn ogen doen niet zo zeer, als julie mij troosten voor de laatste keer. Diana in liefdevolle herinnering Tannie en Klaus Selvana en Jackie Erwin en Paulien Lorinda en Chris Mario en Coranda Terneuzen, 8 januari 2023 Correspondentieadres: Joost de Moorstraat 11 4571 BN AXEL Terneuzen, 30 oktober 1932 echtgenote van Pieter Adrianus Lijbaart Loodswezen Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvaderen opa Het afscheid en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Nieuwdorp, 12-01-1951

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 49