Johnny Gielleit dak dood: HameLii^ geboren 21 januari 1965 te Zaamslag vak Geertru^-Pivgpot sinds 6-4-2020 weduwe van Theo van Geertruij 8 OVERLEDEN Ellie Hamelink Margaretha Celine Bertha Mille-Hinneman Lia de Klerk dubëtte CLem&ktike Gerrit Adrianus de Borst t Zaamslag, 6-1-2023 y Wé zullen haar missen. Marga Heleen Koch je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt maar eens dan komt de dag datje haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Zomaar, zo plotseling weggegleden uit ons leven onze lieve ma, oma en overgrootmoeder Rudie en Sonja Cindy en Pascal - Jason, Rowen Jeroen en Pauline - Roza, Zoë Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Hij overleed op 30 december 2022 in de leeftijd van 82 jaar. Patricia en Pascal Giovanni, Mazzel Dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven delen wij u mee dat is overleden van der Leijenlaan 8, 4561 XK Hulst Correspondentieadres: Waterhyacint 4 4533 RD Temeuzen Donderdag 12 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum ‘De Ridder’, Spoorweg 4 te Hulst. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 13 januari om 10.30 uur in het uitvaartcentrum. Na de dienst kunt u de familie condoleren. Benny en Tamara Imani Aïsha Kyra St.Jansteen, 27-3-1932 3 april 1943 14 januari 2023 Een lieve vriend en maatje is niet meer. Lieve Gerrit... Aan zeven mooie jaren komt ineens een eind. Hoe moet ik nu verder, het is niet te begrijpen. Wat vond je de Westerschelde toch mooi, en door jou zag ik de Schelde ook weer anders. Wat zal ik je missen... Lieve groetjes van je vriendin Rie MAANDAG 9 JANUARI 2023 ZV Levien en Harmien Hamelink-Aalbers Ans Hamelink en Theo Prins neven en nichten 6 januari 1934 f 4januari 2023 Rietje Faas-de Hulster Team Het Mozaïek. Sluis, 5 januari 2023 Lieve meneer Faas, rust zacht! Sluis: Luc Mille Namens iedereen die bij Hotel Noordzee werkt. Sluis: EllyHinneman Kapelle: Winanda, Marco en kinderen Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Liever geen bezoek aan huis. Bedankt voor een onuitwisbare vriendschap. Marianne Rien Goes, 4 januari 2023 Slechts 63 jaar geworden. Je verdiende zoveel meer. De dirigent van zijn eigen leven tot de laatste dag... Cadzand verliest een icoon. Correspondentieadres Noordzeestraat 2,4506 KM Cadzand Peter en Heleen Anna, Bram en Dientje Jan Pieter en Danielle Noortje, Max en Eefje Bram en Vivian Bo, Diego en Bobbie Tot ons groot verdriet is geheel onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw, zus, schoonzus en tante Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend plotseling uit ons leven verdwenen, blijf je in onze harten leven. Correspondentieadres: Ridderstraat 43,4524 BP Sluis familie Mille familie Hinneman Er is een tijd om te huilen en een tijd om te lachen, een tijd om te rouwen en een tijd om te dansen. Prediker 3 vers 4 Met verslagenheid hebben wij onverwachts afscheid genomen van onze NT2-vrijwilligster Zij was voor de kinderen die ze begeleidde van grote waarde. Wij wensen de familie veel sterkte en kracht toe. Mijn lief is niet meer hier. Op 6 januari 2023 is in Eeklo (B.) overleden Annelies Hamelink-Olbertijn Nellie en Levien t Hamelink-Scheele Jos en Jan f Bakker-Hamelink Kees en Karin Hamelink-Koppelaar Peter Hamelink f Correspondentieadres weduwnaar van lieve man van Annelies Het mooie van herinneringen is dat niemand ze van ons afkan nemen, want ze blijven voor altijd in ons hart. Oostburg, 9 juni 1950 Hij was er altijd. Iedere dag. Altijd geïnteresseerd en hij kende ons allemaal bij naam. Het zal stil zijn in het hotel. Wat zullen we hem ontzettend missen. Zouterik 12 4553CE Philippine De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 12 januari om 11.00 uur in de Protestantse Kerk, Lang estra at 6 te Hoek. Na de dienst ontmoeten wij u graag in de koffieruimte van de kerk. De begrafenis van Joost zal om 13.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats in Philippine. Wij nemen op donderdag 12 januari in besloten kring afscheid van Piet. Vanaf 14.30 uur kunt u ons in zijn geliefde Hotel Noordzee in Cadzand condoleren en met ons toosten op het mooie leven van Piet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 48