Jwi Hl 1 Piet Roskam Hilair Alphonsius Dewitte gj 12 OVERLEDEN Nellie Jobse - Kerkhove Neeltje Jobse - Kerkhove Nellie /V Ij. ’O 1 k Hermanns Pieter Mariekerke Gré Roskam-Braam in de leeftijd van 77 jaar. Jenny Dewitte - van Harn Achterkleinkinderen Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde man, vader en trotse opa Mariekerke, 31 december 2022 Vlissingen, 1 januari 2023 Vredehoflaan 500 4382 CJ Vlissingen Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hilair zal, nadat wij hebben uitgeleid, in stilte worden overgebracht naar het crematorium. Pascalle Dewitte Henry Franse Ronald Dewitte Doris Dewitte - Roman Robert en Kamilla Sylvie en Jason Utrecht, 7 oktober 1932 Laat varen hen die het varen lusten, ik heb gevaren laat mij maar rusten. Margot (in liefdevolle herinnering) Miëtte en Remco Kay en Martine Diede en Wout Elzenoord Kelderweg 1 4365 SC Meliskerke Onze dank gaat uit naar eenieder die betrokken is geweest bij de liefdevolle verzorging en aandacht van Hilair. KR Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Piet op donderdag 5 januari van 12.00 tot 12.10 uur in de aula van het Crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in de ontvangkamer. Waar je ook bent Ik zou het niet weten Niet in aftand of tijd te meten Maar ik heb je bij me Diep in mij Daarom ben je zo dichtbij Toon Hermans Middelburg Rob en Karin Utrecht Oostkapelle Bob Tom en Anne Lotte Pol Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa r» t-PA -Ie- Tf H 4 TA n De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op vrijdag 6 januari om 13.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. *- -+ rft. A. 1 DINSDAGS JANUARI 2023 PM Goes: Oostweg 12, 4413 BT Krabbendijke Neven en nichten Kerkhove Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Scheiden doet lijden, maar gezien op de Herder van Zijn schapen, dan mogen er ook vreugdetranen zijn, want zij die ons zo lief en dankbaar is, is Thuis en dat was haar al heel lang beloofd. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lievevrouw, onze zorgzame (schoon)moeder en oma De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden D.V. donderdag 5 januari om 13.00 in de Christelijke Gereformeerde Opstandingskerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Deze dienst kunt u ook volgen via www.kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Krabbendijke. Lewedorp 25 augustus 1942 Mijn lieve vrouw, onze moeder en oma is thuis, Oostweg 12. Gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 4 januari van 19.00 tot 20.00 uur. Een bijzonder welgemeend woord van dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Ter Weel Krabbendijke voor de liefdevolle en warme verzorging van mijn lieve Nellie, van onze lieve ma en van onze lieve oma. In dankbare herinnering hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Krabbendijke: Goes: In liefdevolle herinnering aan allen die haar zijn voorgegaan Ik ben de Goede Herder en ik ken de Mijnen en word door de Mijnen gekend. Johannes 10:14-15 Lou Jobse Marcel en Esther Chimène Corina en Kees Irene, Rens, Marloes Marien Nijsse Dien Kerkhove -Geschiere Krabbendijke 31 december 2022 imutitd lazar-rB MT; """ii *qinni L-^-D l 1 ir

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 40