s Wim van Belzen O Annie Leer - de Smit 18 DANKBETUIGING John A. Willems Charles Johannes Mollet John Willems Cornelia Maatje Bol Adriana Traas - Stokx ing Charles Mollet Sjaan Adrie de Wolf ZATERDAG 31 DECEMBER 2022 PM L'amore piu forte della morte ur Goes, 28 december 2022 Kruiningen, 29 mei 1939 Nel Mollet-van Leijsen Vlissingen, december2022 Wij gedenken met dankbaarheid en respect Ons bereikte het droevige nieuws dat is overleden Uit allernaam: J. Cornelisse - van Belzen Vlissingen, december 2022 Uit de tijd gevallen Rotterdam, 28 december 2022 Onverwacht is overleden onze geliefde broer Peter Stemerdink John Stemerdink Linda en Luc in de leeftijd van 88 jaar. Vivian Stemerdink Erik Huisman Yvon en Danny Flipje 4>, haar rode bonus kater en klein- en achterkleinkinderen Middelburg, december 2022 Wij nodigen u uit om, samen met ons, afscheid te nemen van Charles op dinsdag 3 januari om 12.00 uur in crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Carlos Mollet, Kortemeet 16, 4464 AB Goes 1939 - 2022 Petra en John Jordan en Indy, Pepijn Aansluitend wordt de afscheidsdienst gehouden om 14.30 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land. Onze speciale dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Arnemedi. Correspondentieadres: Klaproosstraat 18, 4341JV Arnemuiden U kunt afscheid nemen van John in het crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes, op dinsdag 3 januari van 14.00 tot 14.30 uur. Na afloop bent u uitgenodigd in de lounge van het crematorium, om een toost uit te brengen op John. In plaats van bloemen verzoeken wij u, in naleving van een mooie Joodse traditie, een kiezelsteen mee te nemen. Deze zullen wij als familie verzamelen. John was lid van onze vereniging en jarenlang actief en betrokken als vrijwilliger. Wij wensen Anja, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. A’ Den Haag, 30 april 1956 Hij overleed op eerste kerstdag in de leeftijd van 66 jaar. Correspondentieadres: Busken Huetstraat 12 3532 GV Utrecht Land, waarop eeuwig komt gevochten De zee, met luid geruisch, Ik zocht geen vreemde op mijn tochten: Ik kwam bij u naar huis (Uitzichten door J.C. Bloem) Majoor b.d. Koninklijke Luchtmacht ■f Arnemuiden, 25 december 2022 Bestuur en leden van de voetbalvereniging Arnemuiden Anja Willems-Beekman Joey Linda Jeffrey Virginia t Utrecht 28 december 2022 Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij achterlaat, hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader en opa Hij was in dienst van onze onderneming van 1964 tot aan zijn pensionering in 2004, en heeft mede leiding mogen geven aan de realisatie van grote waterbouwkundige projecten in vooral Zeeland, waaronder de verdieping van het Kanaal van Gent naar Terneuzen, de aanleg van de Schelde- Rijnverbinding, de bouw van de Philipsdam, en met name de uitbouw van de havens van Vlissingen-Oost. Wij eren hem als een waterbouwer met gezag, als een man die het vertrouwen genoot van zijn opdrachtgevers, en als een krachtig leider die het talent bezat om zijn medewerkers aan zich te binden. Charles Mollet heeft een belangrijke bijdrage geleverd aan de sterke positie van onze onderneming in de Nederlandse waterbouw. Pieter van Oord, Executive Committee Van Oord NV Ronald Schinagl, Management Team Van Oord Nederland bv Wij wensen zijn vrouw Maja, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Willem de Wolf Piet de Wolf Leni de Koning - de Wolf Carlos en Marjan Carmen en Mark Nicole Pien en Tijn ^2 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma De vele kaarten, berichten en mooie woorden hebben ons ontroerd en goed gedaan. Familie Leer Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de warme belangstelling en het medeleven dat wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder. Yerseke, 17 januari 1931 Wij danken u allen zeer voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Dat hij door velen zo gerespecteerd werd bleek wel uit de grote hoeveelheid kaarten, brieven en telefoontjes tijdens zijn verblijf in Scheldehof en na zijn overlijden, het heeft ons goed gedaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 46