Maria Francina Kluijfhout-Rooze 17 OVERLEDEN i. Wim de Kok Rob Moelaart Henk van Hoepen Anneke Moelaart-van Someren Rob Moelaart Rie 122-12-2022 Maria Juliana van Berendonk-Visser Riet Kees Eversdijk Stoffel Boot Johanna Neeltje (Joke) Wielemaker-Gabrielse *25-11-1927 t 25-12-2022 10-05-1950 Vlissingen oud-voorzitter Dorpsraad Ritthem weduwnaar van 29 april 1947 127 december 2022 Gerben en Siska, Mika Nathalie en Roland, Quinty, Anouk Kamilleplein 45,4451 LC Heinkenszand I Cor en Alie Abraham Kluijfhout f 07-09-2011 Smile - Nat King Cole 26 april 1941 25 december 2022 Wil van Berendonk Geen bezoek aan huis Onverwachts is op le kerstdag overleden geboren 10 augustus 1936 te Zoutelande weduwe van Abraham Pieter Wielemaker Vbder van onze vriendin Ingrid Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Kees was ruim 7 jaar vrijwilliger voor Maaltijd Thuis in 's-Heer Arendskerke en Goes. Zijn inzet en aandacht voor de oudere medemens die hij tijdens zijn vrijwilligerswerk ontmoette, zullen zeer gemist worden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Vandaag moeten we afscheid nemen van onze buurman Wij wensen alle familie en bekenden veel sterkte toe. Namens het directieteam, de cliënten, de medewerkers van Zorggroep Ter Weel en in het bijzonder alle vrijwilligers van Ter Weel Goes. Mw. drs. J.A. (Coby) Traas bestuurder Zorggroep Ter Weel Verdrietig, maar heel dankbaar voor alle liefde en zorg die hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve man, vader en opa Verdrietig, maar met veel bewondering voor hoe hij met zijn ziekte omging, nemen wij afscheid van onze lieve, zorgzame broer, zwager en oom De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. Ina Eversdijk - Smits Peter en Elly, Dewi, Tara Ard en Nicole, Sem, Maud Leny en Rien Leun en Marien Onze levens leven voort in alles wat je hebt gedaan... Buurtvereniging "Platte van Schouwen" Kerkwerve Correspondentieadres: Graaf Willem II laan 14 2645 AJ Delfgauw De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Dankbaar voor wat hij voor ons dorp heeft betekend, nemen wij kennis van het overlijden van Leo de Visser, voorzitter Mariska Dingemanse, secretaris Ritthem, 30 december 2022 Verdrietig laten wij weten dat is overgegaan na een zorgzaam en liefdevol leven De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op donderdag 29-12-2022. Correspondentieadres: Seisweg 62,4334 AK Middelburg Op 28 december 2022 is overleden mijn lieve moeder en onze oma Harm Teun, Keet, Riv Aansluitend bent u uitgenodigd vooreen informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar de goede zorg van WVO Thuiszorg en Hospice in Ter Reede. Correspondentieadres: De Kreeck 10,4791 KG Klundert De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 2 januari om 11.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen, na een periode van afnemende gezondheid, van onze broer, zwager en oom Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Correspondentieadres Hogehilweg 3,4357 AC Domburg De crematie heeft naar haar wens in familiekring plaats gevonden Wij wensen Ingrid en Roy, Mirjam en Mark en kinderen veel sterkte. ’Smile though your heart is aching Smile even though it’s breaking When there are clouds in the sky, you'll get by If you smile through your fear and sorrow Smile and maybe tomorrow You’ll see the sun come shining through for you' Herman Barbara van Berendonk Boris Noa Sam Aletta en Hans Anja en Gert Kim en Egon Denise en Marcel Sem Miranda en Paul Niels, Jens Riet en Jaap Henny in liefdevolle herinnering Neven en nichten Ina Thomas en Cynthia, Sophie, Julia Stefanie en Mark, Elvie Jolanda en Patrick Maroeska en Sietse, James Dyon en Chiara Zich bewust van zijn naderende einde en volledige aanvaarding hiervan, delen wij u mede dat is overleden, onze vader, schoonvader en opa Zoals ik was H Denk aan mij zoals ik was toen ik nog wist: vandaag is het donderdag en de verjaardagen nog kon onthouden. Denk aan zoals ik was toen ik nog wist: hoeveel kinderen ik had, en jullie namen niet vergat. Denk aan mij zoals ik was, dan is het net alsof ik je weer herken. Denk aan mij zoals ik was. en niet zoals ik geworden ben. PM ZATERDAG 31 DECEMBER 2022

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45