Barcelona hoopt Memphis Depay nog wel de komende maand te verkopen 22 Een productieleider - Fulltime Een Quality Assurance manager - 32-40 uur Barcelona hervat vanmiddag de competitie in de derby tegen Espanyol, met nog altijd Memphis Depay en Frenkie de Jong in de selectie. Waar de eerste nog altijd mag worden verkocht, heeft de tweede zijn plaats heroverd. club hem naar de uitgang te duwen. Bar^a had dringend geld nodig, en de ongeveer 80 miljoen euro die het vanuit de Premier League voor de Nederlander dacht te ontvangen zouden meer dan welkom zijn. Maar De Jong weigerde te ver trekken, zag hoe een jaar na het ver trek van Messi een nieuw Bar^a werd aangekleed, met serieuze ver sterkingen en de opkomst van de jeugd, en wilde daarvan deel uit maken. Zelfs de houding van Xavi, die hem de eerste weken onder druk van het bestuur nauwelijks in de basis zette, kon de middenvelder niet ontmoedigen. Niet veel indruk Vandaag ontvangt Barcelona op nieuw Espanyol. En de vraag is of Xavi eindelijk weer eens een beroep zal doen op Memphis. Lewandow ski was voor drie wedstrijden ge schorst, maar die straf is opge- Veelzijdigheid Vanaf half oktober kan de trainer niet meer om hem heen. De Jong speelde in aanloop naar het WK en kele van zijn beste wedstrijden voor Bar^a. Vooral zijn veelzijdigheid op het middenveld komt Xavi nu van pas. De Nederlander begint iets vooruitgeschoven, samen met Pe- dri of Gavi, om als centrale midden velder te eindigen wanneer oudge diende Busquets wordt gewisseld. In die laatste rol drukt De Jong steeds meer zijn stempel op het spel. Hoewel Busquets voor Xavi - en op het WK ook voor bondscoach Luis Enrique - nog altijd onbetwist is vanwege zijn spelinzicht, heeft de Catalaan met zijn leeftijd (34 jaar) steeds meer moeite in defen sief opzicht, tegenover snellere en sterkere tegenstanders. In deze winterperiode hadden de sportkranten het geen moment meer over een noodzakelijk vertrek van Frenkie de Jong. Nu zien ze hem als de natuurlijke opvolger van Busquets, wiens contract na juni afloopt. ‘Busi* is van plan nog en kele jaren in Miami te gaan voetbal len, maar twijfelt nu Xavi hem pro beert over te halen nog een seizoen te blijven. Sindsdien startte Memphis in heel het jaar 2022 nog maar zes wedstrijden in de basis, slechts één keer speelde hij de volledige 90 mi nuten. Vooral het huidige seizoen valt vies tegen, vanwege een bles sure die bijna zijn WK in gevaar bracht, maar vooral toch ook door de komst van de nieuwe grote ster van Bar^a, Robert Lewandowski. Memphis zakte onder Xavi ineens terug naar de vijfde plek in de ran king van aanvallers. berichten dat hij het herstel van zijn hamstringblessure aan het rek ken was en niet meer in actie wilde komen om zo zijn WK niet in ge vaar te brengen. Berichten die de speler zelf met verontwaardiging ontkrachtte. Totaal anders is in de laatste maanden de positie van Frenkie de Jong geworden. Hij beleefde een nog veel moeilijker zomer dan Memphis: wekenlang probeerde de De Jong wordt nu gezien als de natuurlijke opvolger van Sergio Busquets als centrale middenvelder I n november 2021 was Xavi Hernan dez dolblij met Memphis Depay. De trainer kende een moeizame de- buutwedstrijd op de bank bij FC Barcelona, als opvolger van Ronald Koeman en met de club in een diepe sportieve en financiële crisis. De derby tegen Espanyol was rauw en vijandig als altijd. Het enige doelpunt viel kort na rust, uit een onterecht toegekende strafschop. Memphis schoot de bal binnen. Door Koeman dat jaar naar Barce lona gehaald, was de Oranje-inter- national de onbetwiste spits van Bar^a. Hij speelde alle wedstrijden van begin tot einde mee en scoorde regelmatig. Ook voor Xavi was hij de enige nummer 9. Tot Memphis na zijn derde wedstrijd onder de nieuwe coach aan de hamstring ge blesseerd raakte. En de club die winter enkele versterkingen aan trok, onder wie aanvallers Pierre- Emerick Aubameyang en Ferran Torres. En Memphis ook nog een tweede blessure opliep. schort. Memphis heeft zich op het WK weliswaar fit kunnen spelen, maar maakte in Qatar niet veel in druk. En dan zijn er nog Ansu Fati, Ferran Torres, Moussa Dembélé en Raphinha, al heeft de laatste ook nog weinig laten zien. De clubleiding ziet Memphis het liefst de komende maand nog ver trekken, mits een club een (be scheiden) bedrag voor hem wil neertellen. Want aan het einde van het seizoen is de man uit Moor drecht weer transfervrij - dat was hij ook al toen hij vorig jaar van Lyon naar Barcelona verkaste - en kan hij bij een nieuwe club een be ter salaris afdwingen. De laatste maanden hebben Memphis niet populairder gemaakt bij Bar^a. De club voedde de media- Xavi kan niet meer om Frenkie de Jong heen Memphis Depay en Frenkie de Jong in duel op de training van gisteren bij Barcelona, fotoanp/epa Meatless is op zoek naar: Gebr. Spykerstraat 1 4462 GJ Goes Jouw taken Uitvoeren van QC- controles Begeleiden van audits Monstemamevan grondstoffen en eindproducten Beantwoorden van leveranciers- questionnaires Klachtenafhandeling Jouw taken Je bent verantwoordelijk voor de operationele aansturing. Je geeft leiding aan en motiveert de medewerkers die werkzaam zijn binnen de fabriek. Je draagt zorg voor het behalen van kwantitatieve en kwalitatieve productiedoelstellingen. Je ziet toe op naleving van de HACCP, BRC en veiligheids- en bedrijfsvoorschriften, werkinstructies en procedures. Als productieleider zorg jij voor een efficiënt en effectief verloop van het productieproces. Weet jij als geen ander hoe je een team aanstuurt en zie je het als een uitdaging om knelpunten te signaleren en structurele oplossingen te bedenken? Dan zijn wij op zoek naar jou! Je neemt deel aan diverse werkoverieggen en voorziet collega's van relevante informatie. Kennis van geldende veiligheids- en Arbo-eisen en regelgeving met betrekking tot de voedingsindustrie is een pre. platte bedrijfscultuur Voldoende doorgroei mogelijkheden Jouw profiel Tenminste HBO werk en denkniveau op het gebied van QA/QC Relevante werkervaring in een soortgelijke functie Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Bekend met HACCP, BRC en het begeleiden van audits. Wat wij bieden Interessante taken en verantwoordelijkheden in een groeiende markt Aantrekkelijke salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden Open communicatie in een platte bedrijfscultuur Voldoende doorgroei mogelijkheden Wat wij bieden Interessante taken en verantwoordelijkheden in een groeiende markt. Aantrekkelijke salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden Edwin Winkels Barcelona Samen dragen we bij betere voeding en ge Jouw profiel Tenminste MBO+ werk- en denkniveau Ervaring als leidinggevende in een (grote) productie omgeving Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal in Open communicatie in een woord en geschrift Goede Kennis van het gehele MS Office-pakket Als QA manager staat het integraal productkwaliteitsproces ten aanzien van het product centraal. Jouw doel wordt het verder verhogen van de kwaliteit van het proces en van de producten in combinatie met het verlagen van de faalkosten. Dit doe je door standvastig en daadkrachtig op de feiten te acteren. Je rapporteert aan de operationeel directeur. Meatless is een toeleverancier van de voedselindustrie. We produceren en verkopen wereldwijd een plantaardige vezel die geschikt is voor verwerking in samengestelde vleesproducten en vegetarische producten. Meatless is onderdeel van Beneo, een wereld marktleider in voedsel ingrediënten voor zowel mens als dier met een distributienetwerk van meer dan 75 landen. Geïnteresseerd in bovenstaande functie? Dan ontvangen wij jouw motivatie en CV graag per mail ter attentie van Marieke Coolbergen-Heijboer. Mail: marieke@meatless.nl ZATERDAG 31 DECEMBER 2022 GO Spot/jy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 22