.o Adriaan Izeboud 16 Rudy Karssen Jasper Izaak van Soelen Rudy Alexander Karssen Catharina Theresia Wisse-Buijs OVERLEDEN Harry Bakker - Trees - Rudi Corstanje Ruud Leen Louwerse -Adrie- Vi Oostkapelle: Zoutelande: Hoogland: Neven en nichten Hierbij geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden onze geliefde, oudste broer, zwager en oom Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Tijdens de condoleance zal Jasper worden overgebracht naar het crematorium. Mien Joziasse - van Soelen f Bram Joziasse Izak van Soelen Rita van Soelen - Joziasse David van Soelen t Marian van Soelen - van der Hoek Stille wateren hebben diepe gronden. West-Souburg 27 december 2022 Oost- en West-Souburg 30 oktober 1933 Correspondentieadres: Bosweg 28 4374 EN Zoutelande Onze dank gaat uit naar een ieder die betrokken was bij de liefdevolle verzorging en aandacht aan Jasper. fl Jasper is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 3 januari van 12.30 tot 12.50 uur. Aansluitend zal omstreeks 13.00 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. West-Souburg: Gerard van Soelen Nel van Soelen - de Visser VRIJDAG 30 DECEMBER 2022 PM Instructeur werktuigbouwkunde/metaal M. Vos-den Engelsman Ron en Tinneke Gigi, Ruben en Loulou Eric sinds 1985 weduwe van Co Wisse Middelburg, 24 december 2022 in de leeftijd van 90 jaar. Trees in liefdevolle herinnering Marco en Wendy Vlissingen, 28 december 2022 Op 22 december 2022 is onze cliënt X overleden. We gaan je missen maar nooit vergeten! GorsV in de leeftijd van 82 jaar. Selamat jalan papa tercinta Djakarta, 7 augustus 1953 Gent, 24 december 2022 Middelburg Marianne Amsterdam Linda Breda Vincent Wennie partner van Sjaan de Kraker 18-2-2012 Els en Simon Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Correspondentieadres: Matti en Marinus Vuijk - Izeboud Martinus Nijhofflaan 70, 4481 DK Kloetinge De begrafenis vindt plaats op dinsdag 3 januari om 13.00 uur op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveldaan 766 te Vlissingen. Hiervoor bent u van harte uitgenodigd. Plotseling uit ons midden maar voor altijd in onze gedachten. Jouw humoren glimlach zullen ons verdriet verzachten. is overleden. Harry was een man van weinig woorden, een vakman in hart en nieren, die altijd klaarstond voor zijn studenten en collega's. We zullen hem erg missen en wensen zijn familie, vrienden en kennissen veel kracht en sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens het College van Bestuur, medewerkers en studenten van Scalda, Véronique van de Reijt, directeur André Voogdt, teamleider Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat onze collega Onze waardering gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis Ter Reede Vondellaan, woning 14 in Vlissingen voor alle goede zorg. Na een mooi leven nemen we dankbaar afscheid van onze ome en opa Leen Hij heeft bij ons allemaal een warm plekje in ons hart. Jan de Klerk f Ida de Klerk - Izeboud Rinus Izeboud t Lenie Izeboud - Pierens Francien Izeboud t Gerard Tellemanf Matti en Marinus Vuijk - Izeboud Neven en nichten Maarten en Mirjam Wouter en Esther en achterkleinkinderen Totaal onverwachts en veel te vroeg zijn wij niet meer compleet. Mijn lieve man, onze vader en opa is overleden. Op maandag 2 januari van 19.00 tot 19.30 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen in Afscheidshuis De Karolingen, Paspoortstraat 17 te Oost-Souburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben delen wij u verdrietig mede dat is overleden mijn lieve moeder en schoonmoeder Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Oosterscheldestraat 116 4335 PL Middelburg Na een periode van afnemende gezondheid hebben we afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom I Correspondentieadres: Sint Jooslandstraat 5 4339 PM Nieuw en Sint Joosland De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 4 januari om 16.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Middelburg Marcel Paula Anna Leticia, Maria Luisa 2 Namens: Alle medewerkers van de Productie Cliënten en begeleiders van de Valckeslotlaan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44