Jan Mol jkvr. in Diederika Helena van Adrichem Boogaert Peter Anthonie Diederik Hoyte Diepenhorst 18 OVERLEDEN DANKBETUIGING Christina (Chrisje) Sinke-Schoe Matty Berwald-Minnaar Louiza Maria Hamelink Sas van Stee V'\, MB M ‘s Gravenhage, 28 juni 1942 Groenekan, 29 november 2022 Domburg Yms Diepenhorst - van der Veen Meerstadt Berkel en Rodenrijs Diet Zeist landbouwkundige Blue Heaven, Oranjelaan 7,3737 AS Groenekan s David Berwald willen wij u hartelijk bedanken. 22-11-1958 27-11-2022 Er is gelegenheid om afscheid te nemen van 10.45 uur tot 11.15 uur. Correspondentieadres: Fam. Hamelink Leendert Sparrenboomstraat 30, 3078 JJ Rotterdam Strijdbaar tot het einde. Op 64-jarige leeftijd hebben we afscheid moeten nemen van onze moeder en oma Op vrijdag 2 december hebben wij Diet vanuit haar huis lopend begeleid naar de Algemene Begraafplaats van Wissenkerke, waar zij overeenkomstig haar wens is bijgezet bij haar ouders. Met groot leedwezen geven wij kennis van het overlijden van mijn dierbare zus en schoonzus, onze ondernemende en markante tante en oudtante Aerdenhout, Ab van Adrichem Boogaert Sugako van Adrichem Boogaert-Yamamoto Barcelona, Albert van Adrichem Boogaert Meliza Jaedyn Fernando, Debbie, Elijah Xenna Andrea Juanita, Rico, Cheyenne, Sanera Sayairo Langzaam ben je van ons weggegleden. Elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen. De mama van vroeger was je niet meer. Wij zagen heel goedje stille verdriet. Maar helpen konden wij je niet. Het is een gemis. Een stilte. Een pijn. Dat je nooit meer bij ons zult zijn. Colijnsplaat 25 november 2022 Dankbaar voor de vele gelukkige jaren samen, is tot ons groot verdriet overleden mijn lieve echtgenoot, onze lieve vader, Boonpa en schoonvader De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 7 december om 12.00 uur in de Johanneskerk, Markt 8 te Domburg. Daarna wordt Peter in kleine kring naar zijn laatste rustplaats gebracht. Aansluitend aan de afscheidsdienst is er gelegenheid tot condoleren in Het Badpaviljoen, Badhuisweg 21 te Domburg. Alexander Diepenhorst Janny Diepenhorst - Kuilema Kiek Adriaansens - Diepenhorst Michel Adriaansens Hugo Diederik Diepenhorst Janine van der Meer Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa De vele kaarten, prachtige bloemen, fijne brieven, mooie woorden en uw belangstelling bij het afscheid hebben op ons een diepe indruk gemaakt. Suus Mol-Besuijen kinderen en (achterkleinkinderen Vrouwenpolder, december zozz Correspondentieadres: Kolonel Clarklaan 7 2111XA Aerdenhout Soerabaja 18 juni 1934 Utrecht Amstelveen De herdenkingsdienst vindt plaats op maandag 5 december om 11.30 uur in het Crematorium 't Zeeuwse Land aan de Kandtweg 2,4462 HZ Goes. Heemstede, Reynout van Adrichem Boogaert Eline van Adrichem Boogaert-Fasseur Emilie Floris Juliette Sophie oud-burgemeester van de gemeente Domburg oud-burgemeester van de gemeente Maartensdijk weduwe van t 28 november 2022 28 juli 1941 Klein- en achterkleinkinderen Het heeft ons goed gedaan. Yerseke, december 2022 Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles watje dierbaar en lief was. We hebben je kort na het overlijden van je lieve Dave los moeten laten De crematieplechtigheid wordt aansluitend gehouden op dinsdag 6 december om 13.00 uur in de aula het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wilma Laura en Noot Annie en Hans Zeg me dat het niet zo is. zeg me dat het niet waar is. We doen net alsof ze gewoon verder leeft, zelfs als het niet zo is. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij zowel persoonlijk als schriftelijk en telefonisch mochten ontvangen. De reacties maken onze herinneringen aan haar lange leven nog mooier. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Vlissingen december 2022 Op 27 september 2022 overleed onze moeder, oma en "oude oma" Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven, ontvangen na het overlijden van M.A. van Stee-Proost kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Adriaen Coortestraat 18, 4336 DL Middelburg U kunt afscheid nemen van Matty in het Uitvaartcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op dinsdage decembervan 11.45 tot 12.15 uur. ZATERDAG 3 DECEMBER 2022 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 46