M Sjoerd Verhuist borgt met hattrick ook tweede seizoenszege van SVOD’22 13 Trainer Dennis de Nooijer: Ik hoop dat dit een incident is’ I Jzeren wil EERSTEKLASSEC Opeens verloor Goes met 1-7. De ploeg in de vierde divisie met de m i nste goals, d e ploeg die op eigen veld het doel van de tegenstander dit seizoen zo makkelijk vindt, verloor zaterdag opeens met 1-7. Het was op het laatst een schiettent. Laat dit een les zijn Het was niet de eerste keer dit seizoen dat Verhuist belangrijk was voor zijn ploeg. Een maand geleden zorgde hij ook al voor de beslissende doelpunten in de eerste overwinning van SVOD’22. Dat was thuis tegen de gedeeld koploper Spartaan’20 (2-1-zege). Zaterdag in Oud-Beijerland had Hun voorste vier gaven negentig minuten druk. Dat is ook instel- om duels willen winnen. Ik hoop dat dit een incident is.” Goes begon overigens veelbelo vend. Steven Smulder zag een lob over de keeper via de onderkant van de lat terug in het veld ketsen, Da niël Wissel schoot kort daarna ra kelings naast. Maar de eerste twee uitvallen van FC ’s-Gravenzande treft het drie ploegen uit het rech- terrijtje. op het laatst een schiettent. Laat dit een les zijn. Elke wedstrijd moet je honderd procent geven.” Drie keer gewisseld SHO wisselde in de rust drie keer en moest kort na rust meteen een vierde keer wisselen vanwege een blessure. Met deze verse krachten maakte de thuisploeg de aanslui- tingstreffer via Rik Schouten, maar SVOD'22 sloeg snel terug Verhuist er halverwege al twee in liggen. Eerst was hij attent bij een snel genomen vrije trap, kort voor rust verraste hij SHO met een schuiver in de hoek. Voor de eerste keer dit seizoen ging SVOD'22 daardloor met een voorsprong de rust in. de rust. „We moesten wel”, vond ik. „Het was niet zo dat we in de eerste de derby tegen Terneuzense Boys met zijn eigen wissels. Op aange ven van invaller Jochem Hazelaar zorgde een andere invaller Pepijn Struijk namelijk voor 1-3. In blessuretijd gooide Verhuist met zijn derde goal de wedstrijd in het slot. Ondanks de overwinning bleef SVOD’22 twaalfde op de ranglijst, maar de ploeg sloot met de zege wel aan bij de lage middenmoot. De ko mende drie wedstrijden kan SVOD’22 de volgende slagen slaan, want met De Zwerver, Zwervers én plaats voor een kijk in de spiegel. „Dit was een prima elftal”, prees Dennis de Nooijer de tegenstander. Om eraan toe te voegen dat zijn te hebben gemist. „Ze wonnen ploeg heel naïef en slecht had ver- alle duels, wij gaven niet thuis, dedigd en in duels veel te gemakke lijk opzij was gezet. „En misschien zijn we wel te snel achterin één-op- ling. Het gaat altijd om meelopen, één gaan spelen”, was de trainer kritisch over een tactisch besluit in waren prijs. Tim de Winter sprak (bijna) verdubbeld. Zij roken bloed, over collectief falen en een lesje in door ons werd niet met het mes effectiviteit. „Als je zelf de 1-0 tussen de tanden gespeeld. Het was scoort, kan het een andere wed strijd worden”, zei de middenvel der. „In de rust is gezegd dat we kansen hadden gehad om voor te staan of gelijk te komen en dat die kansen in de tweede helft ook zouden komen. We gingen één-op-één spelen. Dan is het zuur dat je er zo snel twee te gen krijgt. Daarna was het niks meer. Er was er niet één die zijn ni veau haalde. We kwamen overal een stapje te laat, zij voetbalden er goed onderuit.” Dennis de Nooijer: „We hadden maar acht goals tegen, dat is nu Ongeloof en teleurstelling vochten zaterdag na een ontluisterende ne derlaag om voorrang in Goes. De Bevelandse vierdedivisionist ging tegen FC ’s-Gravenzande op eigen veld met 1-7 genadeloos onderuit en die afstraffing zorgde voor veel vraagtekens in de Goese gelederen. Hoe was het mogelijk dat de ploeg met de minst gepasseerde verdedi ging zo te kijk was gezet? Precies een week nadat bij SC Feyenoord met een afgetekende zege (0-5) veel indruk was gemaakt, incasseerde de formatie van Dennis de Nooijer op eigen veld een oor wassing. FC ‘s -Gravenzande te kende vooraf voor een punt, ont snapte in de beginfase tot twee keer aan een vroege tegentreffer, maar keerde na een imponerend optre den met veel bravoure - maar ook verbaasd over zoveel krachtsver schil - naar huis. De Zuid-Hol- landse aanhang kneep zich nadat het kort na rust 1-5 was geworden diverse keren in de arm en genoot van de mokerslag, die aan de Zeeu wen werd uitgedeeld. Goes appel moes, werd bijvoorbeeld gegnif- helft kansloos waren geweest. Maar feld. En na de 1-7 werd om tien tref- het werd na de rust veel te snel 4-1 fers geroepen. en 5-1. FC ’s-Gravenzande legde Goes over de knie en zette de Zeeuwen met beide benen op de grond. Dro- Alle kort daarvoor in de kleedka- men over een topklassering maakte mer gemaakte afspraken konden daarna de prullenbak in. De teleurgestelde trainer zei een ijzeren wil om te willen winnen A j 4 Goes tot moes geslagen Reza Maipauw in de achtervolging op een speler van FC 's-Gravenzande. fotomarcelledavidse - Dennis de Nooijer SVOD’22 stuntte zaterdag met een overwinning in de eerste klasse C. Op bezoek bij nummer drie werd het 2-4 voor de forma tie van trainer Pim Bruins. Het goudhaantje was Sjoerd Ver huist. Hij scoorde drie keer. Goes-FC ’s-Gravenzande 1-7 (1-3). 8. Twan van Meerten 0-1,10, Twan van Meerten 0-2, 17. Daniël Wissel 1-2,36. Frank Broos 1-3, 49. Twan van Meerten 1-4, 51. Nick Ruigrok 1-5,74. Angelo Zwirs 1-6,84. Frank Broos 1-7. Scheidsrechter: Kenneth van Dijk. Gele kaart: Reza Maipauw, Dany van Dijk, Francis Kabwe Manen gel a (allen Goes). Aantal toe schouwers: 225. Goes: Matthew Lentink, Ren zo Roemera- toe, Stefan de Bert, Wout den Engelsman (46. Reza Maipauw), Dangelo Marti en, Timo Lijbers, Steven Smulder, Tim de Winter (64. Francis Kabwe Man en gel a)Claude de Smit (64. Jesse Kal wij), Erwin Franse (64. Dany van Dijk), Daniël Wissel. Peter van Kouteren Goes Sjoerd Verhuist (tweede van links) was zaterdag weer beslissend voor SVOD'22. are h ief foto dirk- jan gjeltema k PM MAANDAG 14 NOVEMBER 2022 -?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45