Elisabeth Anna Tange-van der Weele Sas van Stee 12 OVERLEDEN Tine Greta Poppe-Bosch -Tine- Bep Tange - van der Weele Tine Poppe-Bosch Jo de Visser-Hillebrand - Bep - Elisabeth Anna Tange-van der Weele Bep DINSDAG 1 NOVEMBER 2022 PM 'Veilig in Jezus armen in de leeftijd van 90 jaar. sinds 2015 weduwe van Jo Poppe Colijnsplaat, 29 oktober 2022 Karin Dag Sas vliegtuug... Yerseke 25 oktober 2022 7 mei 1937 De crematie zal in stilte plaatsvinden. Echtgenote van Evert Tange (in herinnering) Kamperland: sinds 2015 weduwe van Jo Poppe De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Sommelsdijk: Serooskerke: Bergen op Zoom: Oost-Souburg, 28 oktober 2022 Kamperland: Tholen: Neven en nichten Na jaren van afnemende gezondheid is, in de leeftijd van 86 jaar, in vol vertrouwen heengegaan onze geliefde schoonzus en tante Verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, laten wij u weten dat vredig is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma Correspondentieadres: Palts 6 4388 MC Oost-Souburg Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in De Ark (naast de kerk). U kunt de afscheidsdienst online met ons meebeleven via www.kerkomroep.nl (Oost Souburg) Onze dank gaat uit naar iedereen die betrokken was bij de liefdevolle verzorging, in het bijzonder willen wij Buurtzorg Oost-Souburg en het team van SintJans Hospice De Casembroot bedanken. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 3 november om 14.30 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Geboren, Aduard, 25 augustus 1936 Jan en May Rex Max Peter en Hannie Wilco Danny en Melanie Ons resten geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de liefde. 1 Korintiërs 13:13 Adrie Poppe 11998 Bram Poppe 11999 Jan en Ali Poppe Riet en Bram Deurwaarder Jopie Poppe Neven en nichten Overleden, Middelburg, 28 oktober 2022 Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma De afscheidsdienst, waar we u voor uitnodigen, vindt plaats op vrijdag 4 november om 13.00 uur in het kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 in Kamperland. Aansluitend begeleiden we haar in besloten familie kring naar de begraafplaats. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Casembroothuis, Alexiaplein 3 in Kamperland. We zijn de medewerkers van Zorgcentrum Cleijenborch dankbaar voor de liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Hoofdstraat 120, 4484 CJ Kortgene Verdrietig, maar met veel goede herinneringen hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Jacomien en Johan Elise en Sebastiaan, Amber, Nick Nydia en Maik, Jane, Liza, Jax Patrick, Elay na, Kaydi Addie en Rien Sanne en Jan, Roos, Siem Bart en Aniek, Anna Sjaak en Willemien Evelien en Mare Sofie André en Carolien Mare en Samantha Rick wenst haar kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit tweede verlies in korte tijd. Slechts 8 dagen na haar geliefde man Bram is tot ons verdriet overleden onze Schoonzus Familie De Visser (ook namens degenen die niet meer onder ons zijn) Anna Hoekstra-van der Weele (in liefdevolle herinnering) Oege Hoekstra (in liefdevolle herinnering) Adrie van der Weele Marie Sandee - van der Weele Jo Sandee Neven en nichten Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Na meer dan 62 jaar lief en leed te hebben gedeeld, is mijn lieve man, onze vader en trotse opa op 85-jarige leeftijd in zijn slaap overleden. Correspondentieadres: Jan van Goyenplein 10,4401SK Yerseke Onze dank gaat uit naar Buurtzorg Yerseke Dorp voor de liefdevolle zorg. Annie Noord hoek-Tange Ko Noord hoek (in herinnering) Joke de Visser-Tange (in herinnering) Cees de Visser Lee nd ert Tange Janny Tange-de Muijnck Daaf Tange (in herinnering) Jeltje Tange - Bulk Suus Bakker-Tange Ko Bakker Marijke Hoven - Tange Stef Hoven weduwe van Evert Tange sinds 25 mei 2004 Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe bij dit grote verlies. Yerseke M. A. van Stee - Proost Yerseke René (in herinnering) Yerseke Corinne en Ad Raymon Robin en Fabiënne 's-Gravenpolder Jos en Paula Roos en Julian Isa Sarah Wissenkerke, 26 augustus 1932 t Colijnsplaat, 29 oktober 2022

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44